Chmatákov online


Fórum – Cosmo zabití

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Cosmo zabití [zamknuto]

Watchník
uživatel
Ve hře: Watchn
SZ Mail
Zdravím, dnes jsem procházel rudým ostrovem a začal jsem zabíjet cosmuv acc mystika měl tam i acc chmazky a najednou prostě sundal bílou lamu a vytáhl blastr prej se překlikl
a když říkám ať vratí snipu prej uletěla vichřice nebyla samozřejme důkaz mám jen screeny nechodim se zaplým videem kvůli cosmově debilitě pak se samozřejmě radši odhlásil prosím o vyjádření správců tyhle problémy s ním nejsou poprvé a myslím si že tohle není nesmyslná stížnost...
https://ctrlv.cz/xzHS
https://ctrlv.cz/5PX3
# 12.8.2018 9.24
 
  • Má dostat cosmo už konečne down?
  • Ano1 hlas, 14 %14 %
  • Ne6 hlasů, 86 %86 %
  • Celkem 7 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

Cosmo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Testosteron, GoD
SZ
Jelikož jsem jasně zmínil, že to byl pouhý překlik tak i přesto vznikla tato nesmyslná žaloba na mou osobu?
Jak jsem již zmínil, překlikl jsem se a věci bohužel uletěli, jelikož vichřici neumím ovládat tak za vznik vichřice nemohu.
Každopádně bych chtěl upozornit, že se jedná o žalobu ze strany osoby co bezdůvodně v minulosti s jeho partou obtěžovali členku Stigmu.
A tímto obtěžováním vznikla psychická újma hráčky a zároveň došlo k porušování pravidel již uvedeném:
Odstavec "Prohřešky"
§ 12. Ponižování, nadávání členům GM,Chmazky nebo CHTS. = NP 1500 kamenů /BAN.

Ale kvůli tomu zde nepíšu, jen chci upozornit na vzniklou skutečnost mezi mnou a tímto hráčem. Nedá se mu věřit a překlik byl nechtěný.

Žádné další připomínky, Ctihodnosti.
# 12.8.2018 9.27
(ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
Spíš bych řekl že se snažil vykopat lebku aby měl střední pytle na quest a nechtěl abys ho rušil. I tak ale překliky tohoto typu můžou stát hráče ranec. Pokud je to tak jak si myslím, tak ti měl napsat že potřebuje věci na quest, v tom případě bys ho samozřejmě zabíjet nesměl, nic ale nenapsal (dle screenu aspoň, přiznává se že se překlikl navíc.)



Naposledy upraveno: 12.8.2018 9.29

# 12.8.2018 9.28
Obrázek
Watchník
uživatel
Ve hře: Watchn
SZ Mail
Jojo vichřice proto je vidět jak byly na zemi léky vole překlikl jsi se prostě sundal jsi bílou lamu a vyndal blástr a zabil mě
jde o to že sundal bílou lamu vyndal blástr a zabil mně to překlik opravdu nemohl být
/ a nevím co jsem obtěžoval stigmu není pravda :-) /watchn
# 12.8.2018 9.29
 
Cosmo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Testosteron, GoD
SZ
Pokud vidím tak na prvním screenshotu co je zde přiložený je incident vyfocený již po dávné skutečnosti a na druhém? Lebky jsem sbíral celou dobu abych to třídil tak jsem je pak pouze vyhodil na zem a ten lék jsi nejspíš vyhodil poté ty ať to vypadá důvěryhodně.
# 12.8.2018 9.31
(ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
Watchník
uživatel
Ve hře: Watchn
SZ Mail
Nebyl jsem upozorněn, že kope na Q prostě mě sundal tohle překlikl opravdu nebyl a o ,co ti jde vichřice fakt nebyla jen sis ji vzal do Q i když mě to nesere jde o princip chováš se jako naprostej idiot
# 12.8.2018 9.34
 
Wesner_obnova
uživatel
SZ
Tvrzení proti tvrzení, žádný pořádný důkaz.
# 12.8.2018 9.35
 
Persizc
uživatel
SZ
Jak se prosím prekliklikne někdo tak, že sunda lamu, nasadí blaster, zamiri a streli? To je víc než jedno ukliknuti :-D
# 12.8.2018 11.29
 
Senpai
zablokován
Obrázek
Ve hře: Banned
SZ Jabber Skype Web
Sundá chobota a nasadí blaser + vystřelí... To je teda preklik jak sviň xDxD
# 12.8.2018 11.32
Banned
Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype

Cosmo:Každopádně bych chtěl upozornit, že se jedná o žalobu ze strany osoby co bezdůvodně v minulosti s jeho partou obtěžovali členku Stigmu.
A tímto obtěžováním vznikla psychická újma hráčky a zároveň došlo k porušování pravidel již uvedeném:
Odstavec "Prohřešky"
§ 12. Ponižování, nadávání členům GM,Chmazky nebo CHTS. = NP 1500 kamenů /BAN.


V tomhle případě jde o hráče Pykaso, který mě chce za každou cenu z postu CHTS dostat. :D Já už se ke klučinovi a jeho bandě už ani nevyjadřuju, týden za mnou chodí a brečí kvůli tomu, že dostal NP, když dělal bordel na lebkách.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
# 12.8.2018 11.56
Obrázek


SZ
Až navíc že tohle můj acc není takže jsi zase mimo stigmo první si uvědom kdo jsem a kdo ne a nepiš potom blbosti dík
# 12.8.2018 11.57
 
Senpai
zablokován
Obrázek
Ve hře: Banned
SZ Jabber Skype Web
Toho koho mysli stigma tak to je Dan a ne Pykaso
# 12.8.2018 12.04
Banned
Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype

Pykaso:první si uvědom kdo jsem a kdo ne a nepiš potom blbosti dík



Vím, kdo jsi, já tu ale zmiňuju "partičku", ne jednoho jediného člověka.
Uvědom si, co píšu a nepiš potom blbosti dík
Jinak to, že za mnou týden chodíš brečet je bohužel pravda a to nezapřeš :D
# 12.8.2018 12.06
Obrázek


SZ
Chápeš mě to vůbec nezajímá proč píšeš moje jméno na forko a dáš tam screen nějakýho hráče... ty napíšeš tyden za tebou chodím přitom ten týden ještě neuběhl... a naposledy jsem za tebou byl předevčirem.. tak nemluv blbosti
# 12.8.2018 12.12
 
ShotWork
uživatel
Obrázek
Ve hře: Jemee°
SZ
hele chmat momentálně nehraju ale jak říkal Cosmo že se překlikl muže to být pravda přece tam měl dva acc a zapoměl jaký je jaký mohl mít bláster na chmazce a zbraň na normal acc na stejným místě a nekoukal do inv tak prostě nasadil a střelil a Cosmo se te omluvil a proč by měl dostávat down i kdyby to bylo úmyslně tak jedna blbost co udělá neznamená že hned down rozhodně udělal pro hru víc než ty.
# 12.8.2018 12.15
Obrázek
Watchník
uživatel
Ve hře: Watchn
SZ Mail

ShotWork:hele chmat momentálně nehraju ale jak říkal Cosmo že se překlikl muže to být pravda přece tam měl dva acc a zapoměl jaký je jaký mohl mít bláster na chmazce a zbraň na normal acc na stejným místě a nekoukal do inv tak prostě nasadil a střelil a Cosmo se te omluvil a proč by měl dostávat down i kdyby to bylo úmyslně tak jedna blbost co udělá neznamená že hned down rozhodně udělal pro hru víc než ty.


Nepochopils to on sundal bilou lamu a nandal blastr a zabil mě takže asi tak a nemohl si to splést protože na tom acc měl kladivko :)
# 12.8.2018 13.19
 

Stránky: 1 2

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Cosmo zabití [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.