Chmatákov online


Fórum – Neoduvodnene Np, Opakovane

Fórum » Komunikace se správci » Neoduvodnene Np, Opakovane [zamknuto]

Sweatex
uživatel
Ve hře: Sweatex,Enormika,Lovcik
SZ
Chci podat stiznost na CHTS ( nejspíše Stigma ) Chodí neviditelna a dává np bezdůvodně.

1.8.2018 Ůčet SweetDead začal zabíjet !! po skončení Qestu !! a dostal np ??
2.8.2018 cca 15:00 Hráč Rick zabil druhého hráče u np a dostal Np ? ( pokud vím kill u np se netrestá) !!!

a je tu další spousta věcí např. dva hráči lovily, vydelavali nebo jen chytaly lahve nevim presne kazdy za 1acc zniceho nic oba dostali np aniz by se nekdo zeptal zdali jsou afk ci cokoliv. I kdyby to byl jeden hráč ( což nebyl byly to 2ruzní hráči ) tak pokud vim za max 2acc se chytat smí. nebudu vypisovat vše co jsem videl či slyšel ale je toho randál.

Než někdo napíše že chce důkaz. Neopravnene Np prislo bez jedineho slova + chts bylo v invisu nebyla sance zapnout nahravani ci jakkoliv zareagovat.
# 2.8.2018 15.26
Majitel skinu id 73.

Rapkiler.
Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Hej vůbec nevím, o co jde..
Ze všech stran se na mě valí nadávky a kecy typu, že bych měla mít ban IP atp., přitom jsem na chmatu od teď minimálně 3 hodiny zpátky nebyla a s ID 6 nechodím.
Trošku si to srovnejte v makovicích, než na někoho začnete házet špínu.. ať vás uvěznil kdokoliv, určitě to nebylo bezdůvodně. Cs
# 2.8.2018 16.12
Obrázek
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Tak kdo z CHTS se k tomu vyjádří?(myslím ten co to np dal samozřejmě)
# 2.8.2018 16.25
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Sweatex
uživatel
Ve hře: Sweatex,Enormika,Lovcik
SZ
Pokud to opravdu stigma nebyla tak se omlouvám, nemyslel jsem to nijak špatně proti ní, byl sem nasranej a par lidi reklo ze to byla stigma tak jsem slepe duveroval.

Ale nějake chts to bylo ! takže bych rad slysel reseni. Ricka uz mam venku tak sem si rek ze si vytezim tech par sutru na sweetdead ale ted jsem zjistil ze mam 1 000 kamenu takze na to seru nebudu to hrat dokud se to nevyresi a nepropustí me !
# 2.8.2018 16.36
Majitel skinu id 73.

Rapkiler.
MyaB
zablokován
Ve hře: GoNzY
SZ Mail
Co ja vím tak jediny chts co chodi neviditelný je burner xd

// tim ho nechci obvinovat za poslední týden mam na serveru nahrano 3 hodiny
# 2.8.2018 16.40
 
Burner
uživatel
Obrázek
Ve hře: Burner
SZ ICQ
A tebe by mohol niekto hodiť warn, pretože nie si ani CH.T.S., čiže tu nemáš čo postovať a taktiež nemáš pravdu.
# 2.8.2018 16.43
 
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
Copak nemas log The?? :D

Byl to nice
# 2.8.2018 16.57
Lioness
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lioness,Emveey,Čtyrka
SZ Skype

Stigma:
Ze všech stran se na mě valí nadávky a kecy typu, že bych měla mít ban IP atp.


Nechápem prečo všetci obvynujete ju písala som to aj v hre mohol to byť ktokolvek no zmýlil si sa nevadí :) ale zo všech strán? nevidím nič že robí zle np čo vidím v hre tak dáva spravodlivé + sa snaží robiť aj nejake té Q viac krát ma aj oslovila a prišla s nejakym nápadom na nový Q ktorý sme spolu vždy nejako upravili a spravili sme ho spolu čiže snaží sa.A až na túto "stažnosť" (swea nič v zlom) ale bezdôvodnú (pre stigmu) takže ak viacerý hráči majú niečo pro ti nej tak vážne nechápem prečo snaží sa vyhovieť áno pamatám si to cca 2 roky dozadu že spravila blbosť noa to neznamená že teraz toto všetko sa musí zopakovať ide to dalej nie? takže té vaše keci že je zlá chts alebo že je nespravodlivá alebo že sa nesnaží tak ja to nejako nevidím a nechápem + jéj aktivita odkedy je chts sa výrazne zvýšila takže zamna stigma top chts :)
# 2.8.2018 17.41
V dnešnéj dobe si ta ludia cenia,podla toho,kolko majú z teba úžitku.
Mister™
moderátor
Obrázek
Ve hře: _NiCe_
SZ ICQ
Varoval jsem vás x krat ze rybarit z jedné iP s vicema uctama je zakázáno je pouze dovoleno pro chmazky takže jak vidím 4 úcty na sobě na jednom místě rovnou se neptam a dávám Np... Btw. Ricka jsem dal do Np ale pak jsem posoudil ze za to muže sám Bender který tam byl AFK takze Rick je venku :) ale ty jsi s účtem SweetDead zabíjel bleskem v Np což Nesmis a dorazil dalším účtem na molu ..

Btw. Trest se zvýšil vám protože urazite agresivně Stigmu jaká je pí.. , kráva demen.ní a další urážky.

Každopádně dal jsem do Np jen ricka (který je venku) a Kawaii který rybaril z jedné IP + pokud dobře vím měl mít ban iP jinak to je ode mě nějak vše :) Btw. Urážky na Stigmu mám není problém dat důkaz kdyby jste neurazeli tak trest je nižší.
# 2.8.2018 17.47

Obrázek
Sweatex
uživatel
Ve hře: Sweatex,Enormika,Lovcik
SZ
Hrac bender byl pred np tudiz sem nekilil v np ale pred np !
# 2.8.2018 18.07
Majitel skinu id 73.

Rapkiler.
Wesner_obnova
uživatel
SZ
Jak uz tady pise Lioness, Stigma je nejlepsi chts za posledni 3 roky, takze nevim proc na ni valite takove valby.
Co si pamatuju, tak nejvetsi provar byl heroin (kozel) kdyz byl na postu chts, a takove nadavky na nej nikdo nevalil, kdyz zavrel do np nejakeho joudu s tim, ze ho propusti za fotku p.nisu. Stigma se dost snazi a dela i to, co by vubec delat nemusela.

ps: stigma je trida, ale nezapominejte na mne a LA4 8-)
# 2.8.2018 18.22
 
Burner
uživatel
Obrázek
Ve hře: Burner
SZ ICQ
Preboha, tu už sa dávno nerieši Stigma alebo kto je aký CH.T.S., tu sa rieši to, prečo má Sweatex NP, nechápem prečo sem vôbec postujete, totálne zbytočné posty, nikomu sa to čítať nechce. Aspoň Chmazky by mohli vedieť...

Palmer jasne povedal, že sa sem má vyjadriť CH.T.S. čo NP udelil, ale tu sú asi všetci CH.T.S.
# 2.8.2018 18.27
 
Mister™
moderátor
Obrázek
Ve hře: _NiCe_
SZ ICQ

Sweatex:Hrac bender byl pred np tudiz sem nekilil v np ale pred np !




Tak znova ty s účtem co jsi mas v Np jsi killil před Np kde afkoval na mole bender a ty s účtem SweetDead který je v Np jsi ho killil... Účtem co mas v Np nemáš co koho killit ani hráče co jsou před Np.. hlavně nevím co tu furt řešíme napsal jsem vše co se tyče multi acc kterým rybarite až k tvému trestu Ricka jsem pustil tak dal nevidím důvod něco řešit.. možná trest který ti dala neprávem jak jsi psal.



Btw. Ještě jsem si vzpomněl killing z Np před Np by nemělo jít a dříve se to považovalo za zneužívání bugu ve hře ale to nebo jestli platí furt do teď :D
# 2.8.2018 18.43

Obrázek
Persizc
uživatel
SZ
Všem Ban nahned lol
# 2.8.2018 18.53
 
Senpai
zablokován
Obrázek
Ve hře: Banned
SZ Jabber Skype Web
Emm za rybaření za 3 acc je hned IP? Ani jednou jsem za to neměl np a hned IP? Aha tak to je pro mě novinka.. Podle fredyho jsem 2x shodil server podle tebe mám IP za rybaření.. No pěkný stejně změním IP a hraju dal tak chill :-[
# 2.8.2018 20.32
Banned
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
Nice udelal co mel.. nevim co se tu zas resi za sracky xD

Lock
# 2.8.2018 20.59

Fórum » Komunikace se správci » Neoduvodnene Np, Opakovane [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.