Chmatákov online


Fórum – Všetko v kope

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Všetko v kope

DieWiLDeN
zablokován
Obrázek
SZ Skype
Zdravím!
Momentálne som po Cosmovom queste, teda nie po jeho len to skopíroval od HOCKA lebo je asi neschopný a nedokáže prísť na nič sám... Chcem túto sťažnosť rozpísať na viacej bodov...

1.) Žiadam aby buď CHTS boli omnoho viacej aktívny ako sú teraz (lognúť o 20:00 na hodinku a potom odísť si nehajte) alebo dajte CHMAZKAM právo .uvezni a .propust nech si v kľude môžu narobiť poriadok na súťaži ptž. keď niekoho zabije tak tam naďalej robí zo seba dementa a je to celé rozhadzané, nepriahliadné, všetci majú nervy atď... Alebo naberte ešte jedného CHTS nech je to v chille...

2.) Cosmo ja neviem koľko máš rokov ale podľa mňa (zrejme aj podľa ostatných) si neskutočne neschopní (no hate)... To že máš nervy s ľudí čo tam robia to chápem, chápem všetko až do tvojho vyjadrovania... Na tom som sa trochu pozastavil pretože podľa mňa ľudia v týme by sa nemali jednoznačne vyjadrovať vulgárne... Ďalej nechápem ako si mohol dať výhru Famouslymi ci kto to vlastne vyhral keď mal lieky ktoré hneď po výhre začal vyhadzovať na zem pred všetkými a všetci sa kukali či ti jebe :D... Nikto to nechápal a dokonca ani on sám... Len si to videl ako dobrý nápad a vôbec si to nepremyslel.... Nabudúce si to radšej viacej premysli nech to celé dáva zmysel..

3.) Ďalšia vec, Cosmo... Prečo rybáriš cez WPE za 3 acc ? Ako som už povedal vyššie, si predsa v týme... Mal by si ísť príkladom a správať sa podľa pravidiel... Akože ja viem že, nikto nieje bez viny a že, si chceš zarobiť ale fakt nechápem prečo takýmto spôsobom...

Možno by nebolo zlé dať Chmazke práva .uvezni, .propust, .vytvor/.poklad aby tie súťaže mali fakt nejaký plnší význam pretože teraz mi to príde dosť slabé... Či už tá dnešná súťaž "texasský masaker", bolo to neskutočne nepremyslené.. Hoc kto mohol podvádzať, prísť s druhým acc rýchlo sa skryť a potom si dať lieky...

Taktiež aj vy hráči, mali by ste sa konečne nad sebou zamyslieť správate sa v hre jak najväčší frajeri... Čakal som že na to že ste tvrdili už dávnejšie že máte toľko a toľko že ste konečne dospeli .. Lenže niektorý si stále chodia riešiť svoje komplexy do hry, prosím vás to si riešte doma na mamke a nemusíte tým chodiť kaziť Questy...

Len si treba uvedomiť že keď už je to tu "fun" tak sa treba o tých ľudí aj starať rôznymi typmi zábavy a nerobiť 2 Questy do dňa... Myslím si že po tom ľudia budú rýchlo odchádzať :)... Ak na to nemáš čas, odstúp a prenechaj to niekomu kto na to čas má... Držím palce... PA
# 18.7.2018 18.43
 

Stránky: 1 2 3

Burner
uživatel
Obrázek
Ve hře: Burner
SZ ICQ
To, že si ty ako Chmazka neschopný, to ešte prehliadnem Wesner, našťastie tie práva v hre nemáš. Jasne som vám už asi 3x vysvetlil, že keď je quest, napíšte mi na Skype, nestíham to tiež vždy sledovať kedy si vy ten quest naplánujete, keď budem môcť prísť, prídem. Zatiaľ ste mi asi len jeden jediný krát napísali. Tak keď vy budete ochotní komunikovať, ja vám s radosťou pomôžem. Na to som vám svoj Skype dal, to, že už ho vy neviete použiť, je už váš problém. Ak sa mieniš pýtať na veci čo s questami ani nič spoločné nemajú, nemám ti ani prečo odpovedať ak sa nepýtaš niečo rozumné.

Cosmo je ako Chmazka dobrý, ideš tu hovoriť niečo o vyjadrovaní keď už len v tom tvojom texte Wilden nájdem asi milión gramatických chýb, preboha, koľko máš potom ty... Súďte najprv seba, potom ostatných. Nezaslúžite si ani dobrú Chmazku, ani questy keď sa neviete ohľaduplne správať.

Už po CH ani nechodím viditeľný, iba občas, nech sa ľudia správajú tak ako sa správajú vždy, keď si myslia, že tam nie som.
# 18.7.2018 20.02
 
MyaB
zablokován
Ve hře: GoNzY
SZ Mail
Pravda burner po chmatu chodí ani se neportuje chodí pěšky a sám sem ve hře od něj nejméně 5x četl že mu máte psát na skype :D :D
# 18.7.2018 20.19
 
Wesner_obnova
uživatel
SZ
Já mám pouze ve své kompetenci vymýšlet soutěže pro Chmazku, a na hru čas nemám.
Na Skypu jsem dnes nebyl, tudíž jsem si myslel, že Cosmo si ochranku zařídil.
Takže nevím z čeho přesně usuzuješ že jsem neschopný.
Ale dobrá, už žádné dohady.

Jinak máš naprostou pravdu v tom, že hráči si neváží toho co pro ně děláme.

edit: bio klidně to zavři, tady to k ničemu dál nevede.
na prvním místě musí změnit hráči své chování, pak to bude OK.
# 18.7.2018 20.20
 
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
Jen to nechám ať mají všichni hráči možnost se vyjádřit a nařčení možnost se obhájit. Kdyby se to nějak zvrhlo lidičky budu dávat flastry nebojte sa
# 18.7.2018 20.29
Obrázek
Mister™
moderátor
Obrázek
Ve hře: _NiCe_
SZ ICQ
Další menší stížnost lol ani nepřekvapuje :D jinak já jsem aktualně bez internetu připojím se do hry pomocí dat v telefonu a nastavím skiny jak to dodělám rovnou to vypnu jelikož nemám GB na rozdavání.. hlavně další věc Burner psal i daval skype Cosmovi kdyby se něco dělo tak ať mu napíše tak nevím co dělá při questech :-[
# 18.7.2018 21.12

Obrázek
DieWiLDeN
zablokován
Obrázek
SZ Skype

Burner:
Cosmo je ako Chmazka dobrý, ideš tu hovoriť niečo o vyjadrovaní keď už len v tom tvojom texte Wilden nájdem asi milión gramatických chýb, preboha, koľko máš potom ty...


Som asi poloretardovaný ale nejak neviem prísť aké gramatické chyby tam vidíš.. Tipujem že myslíš čiarky a pičoviny... Nech sa páči môžeš mi ich objasniť do PM totižto tiež niesom bezchybný ako ty všakže :D...

Burner:Súďte najprv seba, potom ostatných. Nezaslúžite si ani dobrú Chmazku, ani questy keď sa neviete ohľaduplne správať.


Ak si si nevšimol, tiež som vyzýval hráčov aby sa konečne ukľudnili a začali sa správať na Questoch normálne.. Hráči si moc dovoľujú, nedokážu držať hubu, keď im človek niečo povie automaticky sa urážajú a cítia sa menej cenní.. Čo už možno za to môže dnešná doba ale mám taký pocit že vždy to takto bolo... Od toho si tu práve ty CHTSák aby si to ukľudnil a spravil poriadok :)... (Je mi jasné že pre vás budem momentálne za najväčšieho kktka ja a to len preto, lebo som úprimny a hovorím čo ma serie)..

WesneR.:
Jinak máš naprostou pravdu v tom, že hráči si neváží toho co pro ně děláme.


50x opakujem že to isté píšem aj v úryvku hore..

Mister™:Další menší stížnost lol ani nepřekvapuje :D jinak já jsem aktualně bez internetu připojím se do hry pomocí dat v telefonu a nastavím skiny jak to dodělám rovnou to vypnu hru jelikož nemám GB na rozdavání.. hlavně další věc Burner psal i daval skype Cosmovi kdyby se něco dělo tak ať mu napíše tak nevím co dělá při questech :-[


Áno Mister, jasné... Chápeme... Vlastne ty aj keby mesiac nelogneš tak či tak vieš, že down ťa nečaká... Ale to je vec názoru, nevravím že robíš niečo zlé, veď je pravda že od kedy si tam kde si urobil si už toho veľa...


Myslím si, teda nie len ja ale aj v hre som sa rozprával na túto tému s hráčmi, že by nebolo zlé nabrať k tým 2 chmazkam nejakého Questera... Quester vždy dokáže nejakým spôsobom viac zefektívniť hru kedže nemusí rozmýšlať nad tým čo a kde vezme do Questu ale premýšla len nad samotnými Questami... Ale to už je rozhodnutie ľudí tam vyššie...
# 19.7.2018 11.47
 
Wesner_obnova
uživatel
SZ
Nevím na co by byl ve hře Quester platný,
Chmazky to zvládají dobře, Palmer a Nice taky soutěže dělají tudíž by byl ve hře úplně k ničemu.

Palmer Chmazkám věci dává na jejich samotný účet a na speciální účet - ChmazkaSklad.
Takže ani Chmazky nemají potřebu řešit co dají do soutěže, dále bych tohle už neřešil.

Momentálně se řeší pořádek ve hře a celkově na soutěžích, na to bych se teď zaměřil co nejvíce.
# 19.7.2018 12.07
 
DieWiLDeN
zablokován
Obrázek
SZ Skype

WesneR.:Nevím na co by byl ve hře Quester platný,
Chmazky to zvládají dobře, Palmer a Nice taky soutěže dělají tudíž by byl ve hře úplně k ničemu.

Palmer Chmazkám věci dává na jejich samotný účet a na speciální účet - ChmazkaSklad.
Takže ani Chmazky nemají potřebu řešit co dají do soutěže, dále bych tohle už neřešil.

Momentálně se řeší pořádek ve hře a celkově na soutěžích, na to bych se teď zaměřil co nejvíce.


Palmer na hru nemá moc čas čiže raz za čas spraví Quest, ano to je pravda.. Nice je momentálne bez netu už dlhšiu dobu čiže ani on nerobí Questy...

Vždy bol v hre nejaký Quester, podľa mňa to malo svoju šťavu atď..

Poriadok v hre ?... Keď sa ľudia nedokážu správať, rieši to CHTS... Od toho v tej organizácií aj je... Pokiaľ sa aj po dohovoroch nevedia zmestiť do kože treba by prísnejší a prísnejší nech sa učia...
# 19.7.2018 12.18
 
Wesner_obnova
uživatel
SZ
Palmer co vím, tak se snaží logovat do hry nějak k večeru.
Vždy udělá soutěž o velké odměny, což by vám mělo stačit si myslím.

Chmazky dělají soutěže poměrně každý den a taky si z jejich soutěží něco odnesete.
Většinou předměty jako jsou různé sošky, poměrně velké množství peněz, VIP předměty atp.

Takže Quester je prostě k ničemu, ale my dva tady nic nevyřešíme. Ať si Palmer udělá to co chce, on sám ví jestli je potřeba nebo ne.
# 19.7.2018 12.25
 
nekoukej
uživatel
SZ
Co se týče questu a soutěží, tak je to ve hre úplně v klidu. Jeden člen chts navíc by asi neuškodil, když je Nice bez internetu.
# 19.7.2018 12.26
 
Wesner_obnova
uživatel
SZ
Burner je ochotný vždy akce hlídat, nevím zda mu Cosmo píše ohledně soutěží.
Každopádně nebylo by od věci, nabrat ještě jednoho CHTS. - nejlépe aktivního, a neutrálního vůči všem hráčům.
Momentálně bych řekl, že z hráčů co hrají, tak vážný adept je Stigma. - zkušenosti na to má a co si pamatuju tak s ní problém nebyl, ba naopak.
Nevím zda se někdo vůbec nabere, to už je vše na Palmerovi.
# 19.7.2018 12.43
 
MyaB
zablokován
Ve hře: GoNzY
SZ Mail
Nice můžu ti domluvit u bráchy tarif 400kč/20giga :D
# 19.7.2018 13.19
 
Mister™
moderátor
Obrázek
Ve hře: _NiCe_
SZ ICQ
Addis to si jen myslíš kdybych byl měsíc neaktivní ze mě nevyhodi The... hlavně když mám net tak jsem aktivní a dělám chvilkama quest :) do příštího úterka přijede technik zapojit do nového bytu net tak pak můžeš posoudit moji aktivitu.
# 19.7.2018 14.11

Obrázek
DieWiLDeN
zablokován
Obrázek
SZ Skype

WesneR.:Palmer co vím, tak se snaží logovat do hry nějak k večeru.
Vždy udělá soutěž o velké odměny, což by vám mělo stačit si myslím.


Áno, snaží sa logovať k večeru a preto musel 2x preložiť GH :'(... Nevravím že sa nesnaží, len chápem že aj on má iné povinnosti ako sedieť za chmatom 24/7...

WesneR.:Chmazky dělají soutěže poměrně každý den a taky si z jejich soutěží něco odnesete.
Většinou předměty jako jsou různé sošky, poměrně velké množství peněz, VIP předměty atp.


Nevravím že nerobia Questy... Len sa ti snažím povedať že Quester by mohol robiť o dosť viac vecí... Taktiež čo sa týka kill Questov atp... Kedže si môže nastaviť skin, hp... Myslím si že Quester by mohol byť ešte viac kreatívny ako sa snažia byť Chmazky a hru by to len a len zlepšilo...

WesneR.:Takže Quester je prostě k ničemu, ale my dva tady nic nevyřešíme. Ať si Palmer udělá to co chce, on sám ví jestli je potřeba nebo ne.

´
To či by quester bol k ničomu alebo by bol na úžitok je každého vlastný názor.. Myslím si že keď už to má byť fun bolo by to fajn.. A áno, my dvaja nevyriešime nič je to na Palmerovy..

nekoukej:Co se týče questu a soutěží, tak je to ve hre úplně v klidu. Jeden člen chts navíc by asi neuškodil, když je Nice bez internetu.


To už je tvoj názor, mňa len štve že keď sa na 4um oznámi Quest je 10 minút pred tým 40 ľudí a akonáhle skončí tak ide polovica dole... Čiže celý čas je na servery cca 20 ľudí..

Wesner:Burner je ochotný vždy akce hlídat, nevím zda mu Cosmo píše ohledně soutěží.
Každopádně nebylo by od věci, nabrat ještě jednoho CHTS. - nejlépe aktivního, a neutrálního vůči všem hráčům.
Momentálně bych řekl, že z hráčů co hrají, tak vážný adept je Stigma. - zkušenosti na to má a co si pamatuju tak s ní problém nebyl, ba naopak.
Nevím zda se někdo vůbec nabere, to už je vše na Palmerovi.


Nechápem prečo sa serieš do hry keď vravíš že na hru nemáš čas a nerobíš nič len vymýšlaš Questy pre Chmazku... Ako potom vieš čo sa vlastne v hre deje ?..
(Ale s tou Stigmou súhlasim.)

Mister™:Addis to si jen myslíš kdybych byl měsíc neaktivní ze mě nevyhodi The... hlavně když mám net tak jsem aktivní a dělám Chvilkama quest :) od příštího úterka přijede technik zapojit do nového bytu net tak pak můžeš posoudit moji aktivitu.


Misterko nemyslím si to len ja ale aj ostatní hráči s ktorými som sa bavil...
# 19.7.2018 14.45
 
Wesner_obnova
uživatel
SZ
Addis: Ano, nevím co se ve hře obecně děje, ale vím jak se někteří hráči na soutěžích chovají, pouze k téhle věci se vyjadřuju.

Dále mi ukaž hráče, kterému by mohl Palmer svěřit gamemode1 a na 100% mu věřit?
Nevím zda by Nice chtěl zastávat tuhle pozici, ale kdyby ano, tak to už dávno dělá. :D + ještě aby měl čas vymýšlet nové a nové soutěže
# 19.7.2018 14.58
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Všetko v kope

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.