Chmatákov online


Fórum – Klan EastSide

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Klan EastSide [zamknuto]

Cosmo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Testosteron, GoD
SZ
Velitel klanu: DeathBringer
Zástupce velitele klanu: Bionicle19

Členové týmu:
Toluen, DeathBringer, Bionicle20, BaxLey, Enormika, Chlup, Pekarine, Viking, DeviL, 0oJinxo0, Nadal Dokurev, Kotlár, cmk, Disney, Alobal, Rododendron, Gerberry, masox hovezi, Enry, klank, Bekííw, PanKvetak_, Lorix, Zack,

Každý člen má právo na vlastní níže zmíněné hodnosti:


Nováček
Šplhoun
Gypsy


Hrdina lidu
Drtička
Titánobijec


Zabiják
Ničitel
Slayer
Expert PvP


Tyto poslední hodnosti budou patřit pouze loajálním členům klanu:
Legenda
Ďáblův syn
Polobůh
Bůh
Iluminát



Náš klan nese ID číslo 73.
Náboru nových členů se nebráním. Podmínky jsou jednoduché: 100% bojový skill (Nejlépe mystik).
Čím víc nás bude, tím líp pro náš klan a tím větší sílu budeme mít. Kdo se bude chtít připojit ke klanu tak mi napište do SZ na webu.
Pokud někdo odejde a připojí se k WestSide bude mít zde jméno dole.

BlackList:
Hungary
Trevor
Fry
Emoušek
dwarf.
Demon
amber
Troas



Naposledy upraveno: 16.7.2018 11.10

# 10.7.2018 14.34
(ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง

Stránky: 1 2

Macsoxxx
uživatel
Obrázek
Ve hře: Macsoxxx
SZ Skype Web
Kdybych nebyl línej doskillit si mystika, tak bych možná s váma dělal nějaký akce :-D. S tim mojim pobudou se mi moc PvPčkovat nechce xd
# 10.7.2018 15.16
 
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
holy shit nás je tolik? tak v tom případě mňam
# 10.7.2018 15.19
Obrázek
Macsoxxx
uživatel
Obrázek
Ve hře: Macsoxxx
SZ Skype Web
Jn, taky sem na to čuměl. Ale já tam ani nejsem v tom seznamu. sad reacts only

ale pokud si mě bez mého vědomí nevyhodil, tak mě tam Cosmo ani nepřipisuj... půjdu tam znova až s tim mystikem (nebo taky ne xD jak se mi bude chtít)
# 10.7.2018 15.22
 
Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype
ctrlv.cz/Zc2V
# 11.7.2018 14.06
Obrázek
Macsoxxx
uživatel
Obrázek
Ve hře: Macsoxxx
SZ Skype Web
nejvetsi frajeri 8-)8-)xD:twisted::-D:-):-):-)
# 11.7.2018 14.06
 
Mister™
moderátor
Obrázek
Ve hře: _NiCe_
SZ ICQ
Opět se tu děje to samé jako v tématu WestTeam 3-( jestli máte potřebu se tu hádat tak můžete do hry nebo jinam si napsat co si myslíte o WestTeamu... takže zde budou psát jen členi v klanu.

//ještě jsem zapomněl lol napíše sem někdo kdo není v klanu tak automaticky davam 15% warn a smažu příspěvek stejně tu probíhaj jen uražky
# 11.7.2018 22.44

Obrázek
Macsoxxx
uživatel
Obrázek
Ve hře: Macsoxxx
SZ Skype Web
z členů klanu si neodstranil Frye a ještě si mě tam nenapsal xd (masox hovezi)
# 11.7.2018 23.04
 
Mister™
moderátor
Obrázek
Ve hře: _NiCe_
SZ ICQ
Mohl by ten klan dostat někdo jiný ? a kdo by bral opravdové killery ? nedá se na to čumět na herní "killing" co se provádí ve hře...
# 22.7.2018 20.57

Obrázek
WestEP
zablokován
SZ
Vemte STIGMU to je taková VELITELKA která předá klan z důvodu že končí a pak si myslí že když někoho ona nabrala že v klanu zůstanou i když pro klan dělají vyloženě Ho**o.


VOLÍM STIGMU
# 22.7.2018 22.00
 
Mister™
moderátor
Obrázek
Ve hře: _NiCe_
SZ ICQ

WestEP:Vemte STIGMU to je taková VELITELKA která předá klan z důvodu že končí a pak si myslí že když někoho ona nabrala že v klanu zůstanou i když pro klan dělají vyloženě Ho**o.


VOLÍM STIGMU



Vy se starejte o vlastní členy co předvadí je fakt srandovní :D se nedá ani nazývat "killing" co dnes předvedl WestlolxD
# 22.7.2018 22.20

Obrázek
RamachE
uživatel
Obrázek
SZ

Mister™:

WestEP:Vemte STIGMU to je taková VELITELKA která předá klan z důvodu že končí a pak si myslí že když někoho ona nabrala že v klanu zůstanou i když pro klan dělají vyloženě Ho**o.


VOLÍM STIGMU



Vy se starejte o vlastní členy co předvadí je fakt srandovní :D se nedá ani nazývat "killing" co dnes předvedl WestlolxD




ale furt se nebojíme jít do akce proti 6lidem když jsme ve třech :D ale to víš... Dejte to někomu kdo to povede a někam dojde a ne že po týdnu skonči a pak si bude hrát na velitele když klan předá :D
# 22.7.2018 22.33
Narodil ses takový jaký jsi, nedovol lidem tě změnit.
Mister™
moderátor
Obrázek
Ve hře: _NiCe_
SZ ICQ

RamachE:

Mister™:

WestEP:Vemte STIGMU to je taková VELITELKA která předá klan z důvodu že končí a pak si myslí že když někoho ona nabrala že v klanu zůstanou i když pro klan dělají vyloženě Ho**o.


VOLÍM STIGMU



Vy se starejte o vlastní členy co předvadí je fakt srandovní :D se nedá ani nazývat "killing" co dnes předvedl WestlolxD




ale furt se nebojíme jít do akce proti 6lidem když jsme ve třech :D ale to víš... Dejte to někomu kdo to povede a někam dojde a ne že po týdnu skonči a pak si bude hrát na velitele když klan předá :D




Já se hlásím do akce s East :D nedá se na to čumět vůbec xD
# 22.7.2018 22.35

Obrázek
DieWiLDeN
zablokován
Obrázek
SZ Skype
Zdravím, mohol by sa nejako oživiť tento klan ?
Prípadne, mohol by niekto iný dostať "veliteľstvo" tohto klanu ?
# 29.7.2018 17.09
 
Wesner_obnova
uživatel
SZ
velitel je na dovče :-D dorazí asi zítra
# 29.7.2018 17.11
 
DieWiLDeN
zablokován
Obrázek
SZ Skype

WesneR.:velitel je na dovče :-D dorazí asi zítra


To je jedno kde je veliteľ, tento klan už nefunguje na servery cca 3 týždne.. A každý už dávno z tohto klanu odstúpil :D..
# 29.7.2018 17.14
 

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Klan EastSide [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.