Chmatákov online


Fórum – CHmatákov wipe,. Proč ?

Fórum » Diskuse o Chmatákově » CHmatákov wipe,. Proč ?

Pluto!
uživatel
Ve hře: Pluto. ; Froviel
SZ
Zdravím všechny chmatáky a chmatandy.. Jak jste již zaznamenali, tak ve hře není moc lidí,.. Všichni jste chtěli aby byl wipe a když teda byl , tak jste si vše bugnuli a již nehrajete.. Venku je zima, takže pochybuji, že chodíte s kamarády ven hrát na schovávanou či fetovat..( to mě jen tak napadlo, tak to neberte moc vážně.. :D ) Tak se vás ptám, z jakého důvodu jste již chtěli wipe když nehrajete ? ... :O :idea:


Před wipem byl alespoň full server.. Teď jsi rád, že potkáš někoho u Lojzy.. :(
# 13.11.2017 20.10
BŮH
  • Byl dobrý nápad udělat wipe ?
  • Ano11 hlasů, 85 %85 %
  • Ne2 hlasy, 15 %15 %
  • Celkem 13 odpovědí

Stránky: 1 2

Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
Tak je to kombinace zas několika věcí. Jako kdyby byl FUN teďka tak co, stejně to nezabrání těmto věcem: škola, práce, nedostatek času pro lidi výše postavené, sliby chyby

Ty vogo, během prázdnin tu byl nový server, prodával se zdrojový kód, kreslila se grafika a jedno s druhým. Uběhly 3 měsíce a nic z toho není.

Jako nebudu psát, že WIPE být muselo, ale nijak by to situaci moc nepomohlo kdyby nebylo. Těžko si představit, že bychom od začátku FUNu (17.7.) hráli až doteď ten stejný server. Respektive server, kde se ke konci prodávaly perly za 800k a tak.

Full server stejně nebyl furt a ke konci již skoro vůbec. Ikdyž na tom mělo velkou zásluhu shazování serveru ze strany chfuture. (spíš chpast LMAO)
# 13.11.2017 21.24
Obrázek
Ejkejej
uživatel
Obrázek
Ve hře: SNAKERIS
SZ
chmat ma svoje období a ted zrovna skoro nikdo nehraje, to se samo zlepsi urcite
treba na vanoce bude urco full server :D
# 13.11.2017 22.32
 
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Chmatu sa darí ked sa o to niekto stará. V poslednej dobe to vyzerá, že sa na to pár ludí vybodlo a odzrkadľuje sa to na hre :)
Ja som sa napríklad k tomu chcel vrátiť ale ked vidím, že to zase upadá nemá to cenu :)
# 14.11.2017 14.30
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Ryan
uživatel
Obrázek
Ve hře: スカー藩主
SZ Mail Web
Snakeris má pravdu ale to že lidé lognou jen když je nějaká akce ..jako bude třeba o Vánocích bude jich určitě dost(těch hráčů)a přijdou jen kvůli vánočce co se bude rozdávat(aspoň myslím že se bude rozdávat).A pak zase odlognou.
# 14.11.2017 17.59
You’re too blind to see, this planet in a prison for the damned.
Slaeer
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Ve hře hold momentálně není co dělat... maximálně hodiny zžírající farmení chk, které následně stejnak na nic nevyužijí maximálně tak k zakoupení pár VIP předmětů co ve hře momentálně jsou.
CH 1.5 je prostě Beta a hra lze "dohrát" za poměrně krátký čas.
Já už mám na řemeslníkovy, bojovníkovi a pár dalších téměř všechny skilly na max a hra mě momentálně nudí.

Hra se dá dohrát +- za měsíc... jestli někdy bude gameplay na víc jak měsíc to už nám ukáže CH2
# 14.11.2017 20.19
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
A opět se tady řeší téma, které už tady xkrát bylo probíráno.

Ať uděláš cokoli, hra bude hratelná pouze nárazově - po wipe, při akcích, při nějaké novince. Bohužel dnes ta hra prostě nemá co nabídnout. V roce 2006-2009 to byla paráda. Půlka lidí neměla pořádný komp, rozjeli to všude, bylo zde mraky hráčů a celkově komunita byla jiná. Při dnešních možnostech je chmat dobrý možná tak na odreagování a pokecání s lidmi. Jenomže když na celém serveru máš sotva 10 lidí, tak si nepokecáš a hra ztrácí ten hlavní smysl, protože bez ostatních hráčů se unudíš a nemáš takřka co dělat. Samozřejmě tu můžeš nalákat nové hráče, ale odpověz si sám. Kolik lidí v dnešní době zůstane u takové hry na delší dobu?

Chmatákov do dnešních dny přežívá jen díky tomu, že se vždycky najdou old hráči, kteří to udržují v chodu. Nebýt nich, tak už to minimálně 5 let nefunguje. Samozřejmě se tu vždycky najdou mistři typu chfuture, kteří si myslí, že vlastním serverem všechno změní, ale dopadne to vždy stejně a v případě chfuture v řádu dní - nikdo nehraje, není co dělat, hra upadne.

S tímhle bohužel nic neuděláš. Musel bys kompletně překopat systém hry, přidat do ní mraky a mraky věcí a doufat, že se na to někdo chytí.
# 14.11.2017 21.04
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
killtec
uživatel
Ve hře: killtec,cyrda
SZ ICQ Skype Web

nations:A opět se tady řeší téma, které už tady xkrát bylo probíráno.

Ať uděláš cokoli, hra bude hratelná pouze nárazově - po wipe, při akcích, při nějaké novince. Bohužel dnes ta hra prostě nemá co nabídnout. V roce 2006-2009 to byla paráda. Půlka lidí neměla pořádný komp, rozjeli to všude, bylo zde mraky hráčů a celkově komunita byla jiná. Při dnešních možnostech je chmat dobrý možná tak na odreagování a pokecání s lidmi. Jenomže když na celém serveru máš sotva 10 lidí, tak si nepokecáš a hra ztrácí ten hlavní smysl, protože bez ostatních hráčů se unudíš a nemáš takřka co dělat. Samozřejmě tu můžeš nalákat nové hráče, ale odpověz si sám. Kolik lidí v dnešní době zůstane u takové hry na delší dobu?

Chmatákov do dnešních dny přežívá jen díky tomu, že se vždycky najdou old hráči, kteří to udržují v chodu. Nebýt nich, tak už to minimálně 5 let nefunguje. Samozřejmě se tu vždycky najdou mistři typu chfuture, kteří si myslí, že vlastním serverem všechno změní, ale dopadne to vždy stejně a v případě chfuture v řádu dní - nikdo nehraje, není co dělat, hra upadne.

S tímhle bohužel nic neuděláš. Musel bys kompletně překopat systém hry, přidat do ní mraky a mraky věcí a doufat, že se na to někdo chytí.



Jojo kdepak sou ty kilovacky na rubu a vsude kde se dalo :D
# 14.11.2017 21.47
 
MazafakaZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Destro,Mazafaka
SZ Mail Web
Dříve všem bylo 12-15 a hrály chmatakov, teď všem je 18+ buď sedí, fetujou a nebo jsou manažeři v mekáči a bouchají 16 h. denně :-D
# 7.12.2017 19.16
Obrázek
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ

MazafakaZ:Dříve všem bylo 12-15 a hrály chmatakov, teď všem je 18+ buď sedí, fetujou a nebo jsou manažeři v mekáči a bouchají 16 h. denně :-D



Tak si poprosím jedno big mac menu, díky
# 8.12.2017 14.45
 
DieWiLDeN
zablokován
Obrázek
SZ Skype
Vzdy je zaujimave ze taketo otazky neriesia kompetentny ludia a nesnazia sa nejako prilakat hracov, spravit nieco nove.. Je to tu totalne suche a chmatakovska komunita neni ziadna.. Mozno tak The Gagnsta jeho priatelka a Myster...

Podla mna by sa mal dat server od teraz do cca februara (neviem ako je to po cesky ale 2 mesiac v kalendari) a nieco v tej hre vymysliet, priniest nieco nove, mozno najst novu motivaciu preco hrat a preco stravit na servery dlhsie ako 6 minut, spravit velku reklamu o tom ze sa zapne, podla mna by nebolo na skodu pridat do teamu viac ludi...
# 12.12.2017 15.42
 
bionicle12
uživatel
SZ
Dnes již desátý den bez questu.
# 12.12.2017 15.51
 
Mister™
moderátor
Obrázek
Ve hře: _NiCe_
SZ ICQ

bionicle12:Dnes již desátý den bez questu.




Opět píšu jdi si léčit své mindráky díkylol můžeš si za to sám že máš vyhazov z Chmazkylollollol


Jinak Strapo já chtěl dat chmazce nějaký příkaz např. .sleduj , .propust trochu jí oživit tu organizaci... Další věc je že Fredy nemá čas na nikoho částečně natož na CH chtěl jsem od něj par screenů jak dělá update a vyhledat chybu jenže je to složitější no když si neudělá čas ani hoďku :-) každopádně s THE to řeším tyhle věci co se týče update
# 12.12.2017 16.34

Obrázek
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
cs kluci jak se mate ja sem uš na svobodě a tak vas zase budu chvylku srat hahhahaah ahoj pozdravujte pixeeho a frediho diki
# 13.12.2017 8.48
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Miami
uživatel
Obrázek
Ve hře: yoyo
SZ
Pokud je někdo z vedení teamu ochotný s hrou něco dělat, mám možnost nabídnout spolupráci s jiným herním portálem, který je poměrně dost stabilně aktivní, známý, a má možnost větších reklam, a jejich spolehlivý dosah. (spolupráce s herní YT komunitou apod.) Kdyby byl o spolupráci zájem tak mi písni. Kontakt na mě všichni z teamu máte.
# 13.12.2017 11.33
 
RamachE
uživatel
Obrázek
SZ
Neřešte to. Prostě wipe byl, hráče to nebaví tak nevím proč furt píšete něco o wipe. Ten potřeba byl a to že nikdo nehraje není tím že byl wipe ale tím že to nikoho skoro nebaví. Jsme v jiné době hra je dost ohrána. Není to jako kdysi kdy v hře bylo celý rok narváno. Bylo to z důvodu UPDATE které byly skoro furt.
# 13.12.2017 21.03
Narodil ses takový jaký jsi, nedovol lidem tě změnit.

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse o Chmatákově » CHmatákov wipe,. Proč ?

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.