Chmatákov online


Fórum – Změna ip

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Změna ip

Alakazamiss
uživatel
Ve hře: Alakazam_R
SZ Jabber Skype
Mám s nějakým blbečkem stejnou ip, kterej si prý kupoval bigy na dálku. Správce mi řekl at si změním IP .. a locknul téma, tak musím zakládat další s tím .. jak si mám změnit IP adresu ? .. Pro jedince kteří nevěří, a myslejí si že si vymyšlím, že jsem ten co bugoval .. tak fakt ne .. bugovat neumím ani nechci a nemám to za potřebí, a nehrál jsem něco přes 1-2 roky viz. založení meho učtu kdy jsem si zakládal kdž jsem hrál a hrál jsem pár měsíců a pak nic ..

Tak prosím o radu .. Díky
# 10.10.2017 15.45
Jsem Alakazam

Stránky: 1 2

Miami
uživatel
Obrázek
Ve hře: yoyo
SZ
změnit ip můžeš buďto ze strany poskytovatele (např. statická ip, nebo jen obyčejnou změnou) nebo přes vpn klienta, kde ti tvoje ip zůstane, ale bude překryta - může být bráno jako obcházení tvého údajného trestu
# 10.10.2017 16.02
 
Alakazamiss
uživatel
Ve hře: Alakazam_R
SZ Jabber Skype
Potřebuju jen tu změnu aby mi šel ch :) :D
# 10.10.2017 20.48
Jsem Alakazam
ShockWaveCZ
uživatel
Obrázek
SZ
požádej svýho isp, vysvětli problém (někdo se stejnou adresou dostal zákaz k určité službě kterou chceš využívat), jestli bys nemohl dostat jinou adresu

jinak jedině vpn
# 11.10.2017 9.45
 
Alakazamiss
uživatel
Ve hře: Alakazam_R
SZ Jabber Skype
A jak by to šlo přes tu vpn?
# 11.10.2017 9.49
Jsem Alakazam
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Na googlu najdeš spoustu návodů, podle kterých bys to mohl zvládnout nahodit
# 11.10.2017 10.11
 
Alakazamiss
uživatel
Ve hře: Alakazam_R
SZ Jabber Skype
To nemá cenu, prostě díky správcům který nahned muj příspěvek lockli bez zadnyho vysvětlení a alternativního řešení, tahle ochota je pěkně k ničemu, SZ jsem psal a 2 dny nic .. to nemá cenu.. Díky všem za pomoc, a užívejte hru. Já se s váma loučím, bohužel .. Věnoval jsem tomu kolik hodin a stále nic .. Čekal jsem větší účast správců k vyřešení a ne jen: Udělej si novou IP a nazdar .. pro někoho kdo tomu nerozumí .. Prostě správci by si měli dát facku.. s tímhle přístupem ..

Mějte se a prosím o lock ..
# 11.10.2017 10.20
Jsem Alakazam
FruFru
uživatel
Obrázek
SZ
Jako promiň.. ale víš jaká je šance, že máš podobnou IP jako někdo jiný? Už to je malá šance a jaká je šance, že ten dotyčný hraje ještě k tomu chmatákov a ještě ten dotyčný bugoval?

To už máš větši šanci vyhrát loterii účtenkovka lol

Jak změnit IP máš toho plný google a youtube. Je to tvoje IP.. tak se starej :)
# 11.10.2017 10.29
 
Alakazamiss
uživatel
Ve hře: Alakazam_R
SZ Jabber Skype
FruFru: Naposledy jsem hrál někdy před tím rokem asi jen týden.. Od te doby jsem se kouknul na ch na max tak 10minut jak to vypadá a to jen párkrát.. Nikdy jsem nebugoval a ani to neumím, a fakt zapotřebí to nemám.. Na youtube jsem u toho prohledal hodiny, změna ip nikde.. :) To že mi nevěříš mi je fuk, já vím svý, a vím že já jsem to nebyl .. a ano je možnost sdílené IP a je to celkem velká šance .. už jsem to měl asi za tech let co znam ch asi 3 .. (cca 7 let znám ch) Bohužel správci jsou stejný, a mrdají na hráče kteří jsou nevinní .. a nijak ti nepomůžou ;) Takže to nemá cenu, a přestávám mít zájem se snažit.. nač se snažit, když správci na komunitu serou ;) Kdybych byl ten bugger .. Tak si asi před 2-3 lety nekoupím VIP Zonu na to abych podpořil ch .. když upadal a vše k tomu ;) nedělalo by mi to problém ani ted .. ale podpořit trošku finančně asi nemají správci zájem .. ale co už .. oni přišli ted o hráče, a pár stovek přispění na chod CH .. neříkám že to potřebujou ale ruku na srdce, každá koruna se hodí :)

Tímto se mějte .. a zdarec :) prosím o lock znova.
# 11.10.2017 11.39
Jsem Alakazam
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
Z tve ip adresy se pravidelne buguje uz par let, neexistuje duvod poc by mel nekdo verit ze nejsi on a nekecas...

Nikdy se mi nevyplatilo davat unban... co je ted jinak??
# 11.10.2017 11.55
ShockWaveCZ
uživatel
Obrázek
SZ

FruFru:Jako promiň.. ale víš jaká je šance, že máš podobnou IP jako někdo jiný? Už to je malá šance a jaká je šance, že ten dotyčný hraje ještě k tomu chmatákov a ještě ten dotyčný bugoval?

To už máš větši šanci vyhrát loterii účtenkovka lol

Jak změnit IP máš toho plný google a youtube. Je to tvoje IP.. tak se starej :)



poměrně velká, když jedna ip adresa může být společná klidně pro celou vesnici
# 11.10.2017 13.12
 
RamachE
uživatel
Obrázek
SZ

Alakazamiss:Mám s nějakým blbečkem stejnou ip, kterej si prý kupoval bigy na dálku. Správce mi řekl at si změním IP .. a locknul téma, tak musím zakládat další s tím .. jak si mám změnit IP adresu ? .. Pro jedince kteří nevěří, a myslejí si že si vymyšlím, že jsem ten co bugoval .. tak fakt ne .. bugovat neumím ani nechci a nemám to za potřebí, a nehrál jsem něco přes 1-2 roky viz. založení meho učtu kdy jsem si zakládal kdž jsem hrál a hrál jsem pár měsíců a pak nic ..

Tak prosím o radu .. Díky




Tady obejdi BAN :D
https://www.youtube.com/watch?v=BANNh5uaw8Q
Není to tak těžké :D :D
# 11.10.2017 14.26
Narodil ses takový jaký jsi, nedovol lidem tě změnit.
Alakazamiss
uživatel
Ve hře: Alakazam_R
SZ Jabber Skype
Tak takhle Fredy, kdybych dostal unban, klidně si koupim přístup do VIP Zony :) A to je ta důvěra ;) že ja nejsem ten buger .. bohužel ja mam takovy štěstí že mám s takovým zmetkem sdilenou IP .. A jako je jasný že to já nejsem .. když si koupim vip zonu atd .. Protože kdybych byl ten buger atd, tak si ji kupovat nemusim a bugnu se do ní ne ? :D což ani neumím, a ani nechci umět, já hraji poctivě ;) A já to fakt nejsem. To ti tu klidně mohu přísahat na moji rodinu. :)
# 11.10.2017 20.53
Jsem Alakazam
Wesner_obnova
uživatel
SZ
Presne, jemu verit muzete. Ja s nim driv hral a v zadnem pripade nepouzival programy, ktere jsou ve hre zakazane pouzivat.

Takze bych se nebal mu ten unban dat.
# 11.10.2017 20.58
 
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Jsi si jistý, že bys zvládl odeslat peníze? Správně vyplnit složenku nebo zadat příkaz v internetovým bankovnictví není zrovna jednoduché, tak aby jsi neztratil další drahocenné hodiny :D

P.S.: Kdyby sis to náhodou chtěl zkusit, můžeš přispět gizimu na kafčo a zahrát si CH2 ;-)
# 11.10.2017 22.58
 
RamachE
uživatel
Obrázek
SZ

Alakazamiss:A jako je jasný že to já nejsem .. když si koupim vip zonu atd .. Protože kdybych byl ten buger atd, tak si ji kupovat nemusim a bugnu se do ní ne ?




To by to muselo jít tohle není verze 930 :D


Dejte mu šanci každý ji může dostát.
# 12.10.2017 0.37
Narodil ses takový jaký jsi, nedovol lidem tě změnit.

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Změna ip

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.