Chmatákov online


Fórum – Problémy se serverem

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Problémy se serverem [zamknuto]

Slaeer
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Prostá a jednoduchá otázka:
Proč poslední dobou blbne server?

Jestli se na něčem pracuje... a případně kvůli tomu bude blbnout server popřípadě nepojede vůbec... tak by si hráči zasloužili vysvětlení tohoto problému.

Hlavně to téma nelockujte dokavaď tu nebude přímá odpověď od vedení nebo od někoho kdo o tom něco ví...

Děkuji
# 9.9.2017 12.13
 

Stránky: 1 2 3

Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ

eroski:Vytáhne mě někdo z průseru ? nick, eroski Thx. :-[



Server nejde, nikdo tě z ničeho vytahovat nemusí. :D
# 17.9.2017 21.18
Obrázek
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Server byl pravděpodobně opět shozen..Mám spoustu starostí a opravdu to nejsou malichernosti,budte prosím trpělivý..
# 18.9.2017 18.38
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Nevím, zda někdo shazuje ofík nebo future.. každopádně je to trapné z obou stran, pokud k tomu takto dochází.
# 19.9.2017 9.24
 
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Hovorí sa "Čo ste si navarili si aj zjedzte". Možno vedenie ofiku za to nemôže no tak isto to je aj s Chfuture. Pred pár rokmi ked toto celé začalo ste si mali uvedomiť aké následky to bude mať do budúcna. A nie teraz tu vyplakávate ;)
Miesto toho aby ste spoločne našli cestu proti ľudom ktorý škodia obom serverom a chcú aby to vyzeralo, že ofik a neofik idú proti sebe. Miesto toho sa tu hádate ako deti v škôlke. No ked vám to tak vyhovuje tu to máte ;)
# 19.9.2017 14.47
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Miami
uživatel
Obrázek
Ve hře: yoyo
SZ

Empty927:Nevím, zda někdo shazuje ofík nebo future.. každopádně je to trapné z obou stran, pokud k tomu takto dochází.


Souhlasim. Potvrzuji ze nikdo z vedeni Chfuture umyslne neposkozuje oficialni server. Kdyz uz to nekdo shazuje je to spor mezi hraci samotnymi, a nechapu proc to ma nekdo zapotrebi. At si kazdej hraje kde chce. Ta hra je predevsim k odreagovani a ne aby se v ni tvorili zcela zbytecne spory, ktere tu nekteri neustale vyvolavaji. Uvedomte si prosim jak absurdni ty vase hadky nekdy jsou.
# 19.9.2017 17.52
 
Ryan
uživatel
Obrázek
Ve hře: スカー藩主
SZ Mail Web
Napsal bych jen svůj názor(předem říkám že nechci nikoho pomluvit či urazit) Když začal hrát Yoyo a jeho kamarádi myslím poslední dobou co se tu dělo ..tak na CHO byl hrozný bordel..jako lezení GM na účty...shazování...Nevím jak to je na CHF nehraju tam pravidelně..než tedy začal hrát Yoyo,Bum...a taková ta partička všechno bylo v pohodě aspoň podle mě ..žádně shazování nebylo..Yoyo nechci tě nějak urazit jak už jsem psal ..ale to je můj názor no..


Akorát Destro zase odešel s IP banem jen kvůli vaší srandě což se už prokázalo ....



Naposledy upraveno: 19.9.2017 21.00

# 19.9.2017 20.09
You’re too blind to see, this planet in a prison for the damned.
Pluto!
uživatel
Ve hře: Pluto. ; Froviel
SZ

Ryan:Napsal bych jen svůj názor(předem říkám že nechci nikoho pomluvit či urazit) Když začal hrát Yoyo a jeho kamarádi myslím poslední dobou co se tu dělo ..tak na CHO byl hrozný bordel..jako lezení GM na účty...shazování...Nevím jak to je na CHF nehraju tam pravidelně..než tedy začal hrát Yoyo,Bum...a taková ta partička všechno bylo v pohodě aspoň podle mě ..žádně shazování nebylo..Yoyo nechci tě nějak urazit jak už jsem psal ..ale to je můj názor no..



Souhlasím.
# 19.9.2017 20.20
BŮH
martin000
uživatel
Ve hře: wesner23
SZ Mail Skype
teš souhlasim s ryanem
# 19.9.2017 20.32
 
Miami
uživatel
Obrázek
Ve hře: yoyo
SZ

Ryan:Napsal bych jen svůj názor(předem říkám že nechci nikoho pomluvit či urazit) Když začal hrát Yoyo a jeho kamarádi myslím poslední dobou co se tu dělo ..tak na CHO byl hrozný bordel..jako lezení GM na účty...shazování...Nevím jak to je na CHF nehraju tam pravidelně..než tedy začal hrát Yoyo,Bum...a taková ta partička všechno bylo v pohodě aspoň podle mě ..žádně shazování nebylo..Yoyo nechci tě nějak urazit jak už jsem psal ..ale to je můj názor no..


Akorát Destro zase odešel s IP banem jen kvůli vaší srandě což se už prokázalo ....


Nevim o jakych kamaradech je rec. Hral jsem vzdy sam za sebe, a s nikym jsem problem nemel. O tom co tady dela Bum moc dobre vim, ale jak mu to mam zabranit. Jeho táta nejsem. :)
Nevim co jsem tak hrozneho delal. Narozdil prave od tebe, ktery se snazi vyvolat vzdy co nejvetsi konflikt a dukazem je toho server Chfuture, kde si chodite se Slaerem zanadavat, kdyz se zrovna nudite.
Na serveru jsem byl sotva hodinu denne, jen ty jsi mel s Misterem neustale potrebu me rozebirat. Nijak jsem vam to nezazlival, ale kdyz me resite i po nekolika tydnech kdy ani neprijdu do hry, pochop ze je to celkem neprijemne. :) Mej proto prosim trochu soudnosti, jeste ti neni tolik abys mohl bezduvodne odsuzovat zrovna nekoho, jako jsem ja. Mimochodem, mohli bychom tu rozebirat Misterovy falesne screeny proti nekteremu hracovi, ale fakt na tohle uz nemam chut. Vy si stejne budete stat za svym, coz je relativne dobre, ale jak jsem psal, trochu soudnosti a pokory byste mít mohli...
# 19.9.2017 21.47
 
Slaeer
uživatel
Obrázek
SZ Mail
"Narozdil prave od tebe, ktery se snazi vyvolat vzdy co nejvetsi konflikt a dukazem je toho server Chfuture, kde si chodite se Slaerem zanadavat, kdyz se zrovna nudite."

Ne.

Nechodíme si tam zanadávat, ale trochu pravdy je na tom že se snažíme(nebo aspoň já) vyvolávat konflikty... náramně se bavím nad hloupými argumenty které si hráči na CHF cucají z prstů.
A vlastně proč taky ne? Když chts nebo co vlastně je Lemmy, pomlouvá hráče přímo na serveru(taky věcmi co si cucá z prstů... kupříkladu že Ryan vždy shazoval servery).
*Zase zacházím někam kam bych neměl :-[:-[:-[

Takže... je známo že ve chvíli co jsi se Ty(YOYO-Miami) objevil na serveru tak se tu objevili problémy, nevím jestli za ně můžeš ty nebo ne, ale hodně věcí nasvědčuje tomu že ano.

Jo a jen tak mimochodem... kde si vzal ty informace že chodíme na CHF nikde jsem tě tam neviděl když jsem hrál. Že by zas nějaké drby? Hmm?
# 19.9.2017 22.46
 
Peterak008
uživatel
Obrázek
Ve hře: AMFETAMIN, cssemnovej
SZ Mail Skype
Od tý doby, co je tu YOYO vznikly problémy ? :D To je degeš :D
A jestli myslíš partičku yoya, pixeeka, fredyho, martyho, .. tak každý z nich hře nějakým způsobem přispěl, zatím co ty ? ... doplň.

Jo, shazovali se servery. Pokud vím, tak šlo o server Japko a BUMovo server, toť vše.
A shazování mělo důvod.

Ale pochybuji, že někdo shazuje future, THE, ani jeho brácha by to dle mého neudělali, pixee na to nemá čas a fredi též ne. Doby shazování byly fajn, ale už je to pasé.

No a pokud někdo shazuje ofic, tak si všichni můžeme domyslet kdo :)

btw. Jen taková zajímavost. Víte, kdo původně platil server FUTURE ? :D První správná odpověď vyhraje čokoládu bez kakaa.
# 20.9.2017 0.46
cssemnovej
danielka65643@seznam.cz
monicka8788@seznam.cz
Ryan
uživatel
Obrázek
Ve hře: スカー藩主
SZ Mail Web
Yoyo jen jsem napsal svůj názor..pač to shazování je častější... ale v pohodě já to už řešit nebudu.
# 20.9.2017 6.41
You’re too blind to see, this planet in a prison for the damned.
RamachE
uživatel
Obrázek
SZ

Peterak008:Víte, kdo původně platil server FUTURE ? :D První správná odpověď vyhraje čokoládu bez kakaa.



HOCK :D


Jinak kolikrát se tu zjevily hráči z Future a po pár minutách to spadlo.
# 20.9.2017 11.23
Narodil ses takový jaký jsi, nedovol lidem tě změnit.
eroski
uživatel
Obrázek
Ve hře: eroski a perstakl
SZ Mail Skype
sniper schazuje server :p bio xD
# 20.9.2017 16.06
Dabluv Skřet
Annabell For - ID

Mister™
moderátor
Obrázek
Ve hře: _NiCe_
SZ ICQ
Sleduji celkem dost často web a hlavně dívám jestli jede server... Dneska se zapne server pak ho někdo opět shodí 3-(3-( už je to opravdu dětinský tohle kdo to dělá 3-( a doufám že se to začne řešit protože mě samotného to dost slušně štve (a to jsem fakt dost slušně vyjadřil) :) Jinak jak psal Amfetamin THE nemá vůbec čas na chmatakov natož shazovat Future hlavně jeho by to nenapadlo protože mu Future v řitním otvoru :-) a já také nemám čas + mám uplně jiné starosti v realném životě .. a Pix s Fredym taky nemaj čas ;) ale to už psal Amfetamin.. Tak snad se to začne řešit a ne nějakým banem ip apod. nemysli :-)
# 21.9.2017 19.28

Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Problémy se serverem [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.