Chmatákov online


Fórum – Chování Bio19 a snaha skrýt důkazy

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Chování Bio19 a snaha skrýt důkazy [zamknuto]

Tarkadhal
uživatel
SZ
Zdravím,

tento příspěvek už píšu po 3. protože ho neustále někdo maže. Podle mě to je Bio19, protože se mu nelíbí, že se chová jak totální prase.

Jakožto správný hráč chci nahlásit, že Bio19 se u konkurence na fóru chová jak totální prase a dělá nam ostudu. Jde o server kde hraje Skadík je jeho skupina, která také neustále ve hře dělá reklamu na tento server a _NiCe_ jim to toleruje, protože na tomto serveru hraje také.

Důkazy o tom, že se chová bio jak prase: goo.gl/ws4Tcz (dal jsem to do google shortener, protože tomuto serveru nechci dělat reklamu)

Dále přikládám důkazy o tom, že Bio19 mi smazal téma: https://imgur.com/a/qqua9
Smazal mi to pak znova, ale o tom nemám důkaz. Pokud je nějaká historie fóra, tak se do ní koukněte.

Chci také říct, že na tomto serveru jsem byl, nemám nic proti ofíku ani výše uvedenému serveru.

Děkuji za pochopení a prosím o vyjádření administrátorů.
# 3.9.2017 12.59
 

Stránky: 1 2

Tarkadhal
uživatel
SZ

bio je lepsi nez ostatni:Rád bych zdůraznil choval, taky jsem hráče CHfuture zabíjel na oficiálním serveru blastrem, ale z toho už sešlo. :D


Další přiznání toho, že se chová špatně.
# 3.9.2017 13.15
 
ToNiCeK
uživatel
Ve hře: ToNy, ToNíK, ToNiCeK
SZ Skype
To že smaže příspěvek je snaha skrýt důkazy? :D Kdybys chtěl poslal bys to rovnou The gangstovi nebo někomu jinému. :D



Naposledy upraveno: 3.9.2017 16.24

# 3.9.2017 16.16
 
Miami
uživatel
Obrázek
Ve hře: yoyo
SZ

ToNiCeK:To že smaže příspěvek je snaha skrýt důkazy? :D


Nn to se k tomu právěže doznává. Demente
# 3.9.2017 16.24
 
ToNiCeK
uživatel
Ve hře: ToNy, ToNíK, ToNiCeK
SZ Skype
Okey no :D Když myslíš :D
# 3.9.2017 16.35
 
prask boy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lemmy
SZ Mail Jabber Skype

Tarkadhal:

bio je lepsi nez ostatni:Rád bych zdůraznil choval, taky jsem hráče CHfuture zabíjel na oficiálním serveru blastrem, ale z toho už sešlo. :D


Další přiznání toho, že se chová špatně.


Poviem asi len toľko zbytočná snaha na spravodlivosť rovnakým merítkom, o tomto všetkom vedel správca oficiálneho serveru už veľmi dávno riešenie? Bio akože na oko odstúpil, a potom ho vzali späť, už som sa raz vyjadril že by mal vyhľadať odbornú pomoc a nehovorím to kvôli posmechu, ale úplne na vážno riešiť si svoje životné problémy a vybíjať si ich komplexami na cho je akurát tak sick. Vtedy bola situácia riešená asi týmto štýlom, zabanovali všetkých hráćov s chfuture na ofiku aby si tu už nezahrali a ja som dostal blok že trepem blbosti. Takže áno súhlasim s tvojim názorom ale je to zbytočné vopred prehratý boj, pretože sa predtým budú aj tak zatvárať oči. Hold ako sa hovorí každého raz dobehne vlastná karma. ;)
# 3.9.2017 18.02
Obrázek
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Lemmy zas poslal do světa sr.nec :D Píšeš jak kdybys měl ve vedení ofíku nějakýho zvěda ty jo :)
Žádný BANy se tu určitě nedávaj z duvodu že někdo hraje konkurenční server omg..Tys BAN dostal ze to psaní lži na foru Future,nevidím duvod proč by tu měl hrát hráč co píše lži o GM teamu a ofic. serveru..
Co se týče Bia,to že asi píše na nějaké jiné forum něco(nevím přesně co) je asi sice špatné ale já ho za to nemužu nijak trestat.Je to v podstatě jeho věc,kterou já nepodporuju ale to nic neznamená.
Pokud smazal nějaké téma dostane za to varování,v případě dalšího problému mu budou odebrány práva na foru..
Myslím že dostatečné vyřešení situace.
# 3.9.2017 20.33
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
lemy je blbec xD pojdme předstírat že nás zajímá jeho názor, bude sranda... ne nebude

k tématu: nemám bia ani mistera rád... moc rád bych věřil, že nějak hráče podělávaj...

ale hoši, fake screeny z 826 by byly věrohodnější než ty vajca co jste tu předvedli xD do příště polepšit
# 4.9.2017 12.08

Stránky: 1 2

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Chování Bio19 a snaha skrýt důkazy [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.