Chmatákov online


Fórum – Bionicle prázdná piksle

Fórum » Diskuse mimo mísu » Bionicle prázdná piksle [zamknuto]

montik
redaktor
Obrázek
Ve hře: LEGRANDE,MOSKOMOR
SZ Mail ICQ Skype
Tákže, ještě než si přečtete můj příspěvek, tak chci upozornit že: NECHCI PODNĚCOVAT A PÁCHAT NENÁVIST NA JEDNOTLIVCI NEBO NA SKUPINĚ

Bionicle19 aneb Kubíček je kapitola sama o sobě.

Pamatujete jak mi kdysi mazal témata a příspěvky a bulvár, když už věděl, že to má od Fredyho sečtený?

Pamatujete jak téhda za to dostal BAN IP + za to, že kradl dropy na příšerách a zneužíval ID 6?

Pamatujete jak si vybrečel UNBAN od slabomyslných GM na Vánoce s tím, že bude hodný?


Pokud ne, tak nevadí, nicméně je to pravda a i tak ho nový team nabral, pač to asi nevěděl.


A ted k jedné věci co možná nevíte.
Bionicle si vydělává prodejem svých skinů, 1 skin za 250kč.
Což nechápu, kde takovou cenu vykalkuloval, když kreslí shity naučený za pár měsíců. Že si Flyboj bral 300kč se dalo pochopit a mohl si brát i více bo za jeho výtvory stojí hodiny a hodiny zkušenosti. I SNIPER KILLER si bral 100kč a to byl lepší jak ty měl více zkušeností.

A ted POZOR. Kubíku dáníš ty své výdělky? Asi né vid? A kdyby si chtěl nahodou argumentovat tím, že můžeš vydělat 20 000Kč/ročně bez zdanění tak tě vyvedu z omylu.

To by ty tvé výdělky se mušeli řadit mezi tzv. ,,příležitostné''. Jenže tohle už se mezi to neřadí bo jsi hloupý a jedeš si tu takovou samoobsluhu.
Takže bych ti radil to nemazat a moc mě nesrat. Seš mi ukradenej celej CH je. Jen jsem chtěl aby tohle lidi věděli.

PS: Mám doznání několika lidí, kterým si nabízel a nebo i prodal naké skiny atp.


Ahoj
# 3.9.2017 12.55
Tento profil zůstane se stejným popisem, avatarem i podpisem jako vzpomínka na r. 2008. :D

MRTVEJ DEMENT DOBREJ DEMENT ObrázekObrázek
  • Kdo by semnou rozjel bussines?
  • 1 hlas, 25 %25 %
  • Já ne nemám peníze3 hlasy, 75 %75 %
  • Celkem 4 odpovědi
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
Prodávám skiny za 250kč, daň si bere paypal hned, když mi peníze dojdou.
Kdo by chtěl vytvořit skin ať mi napíše soukromou zprávu nebo na skype bio_ovoce19.
# 3.9.2017 12.57
Obrázek
montik
redaktor
Obrázek
Ve hře: LEGRANDE,MOSKOMOR
SZ Mail ICQ Skype
PayPal možná, nikoliv stát ČR
# 3.9.2017 12.58
Tento profil zůstane se stejným popisem, avatarem i podpisem jako vzpomínka na r. 2008. :D

MRTVEJ DEMENT DOBREJ DEMENT ObrázekObrázek
Miami
uživatel
Obrázek
Ve hře: yoyo
SZ
Bionicle, vážně jsi tak slabomyslný že Tarkadhalovi musíš mazat témata? Myslíš že si tím nějak pomůžeš? :D Právě naopak

+10% - OT /Blekr



Naposledy upraveno: 3.9.2017 13.33

# 3.9.2017 12.59
 
Ryan
uživatel
Obrázek
Ve hře: スカー藩主
SZ Mail Web
Je to celé k smíchu co se tu snažíte dokázat...

+10% - OT /Blekr
# 3.9.2017 13.02
You’re too blind to see, this planet in a prison for the damned.
montik
redaktor
Obrázek
Ve hře: LEGRANDE,MOSKOMOR
SZ Mail ICQ Skype

Ryan:Je to celé k smíchu co se tu snažíte dokázat...


Více by mi dal nějaký argument, já si tu nic dokazovat nepotřebuji.
# 3.9.2017 13.03
Tento profil zůstane se stejným popisem, avatarem i podpisem jako vzpomínka na r. 2008. :D

MRTVEJ DEMENT DOBREJ DEMENT ObrázekObrázek
Theodor
uživatel
SZ
To jsem ted troškuu zmaten. Když jsem se naposled bavil s biem tak jsme se bavili o kreslení skinu, proč kresli a tak, protože já sám taky sem tam něco kreslím do chmatu, ale protože mě to baví a chci rozvíjet hru. To stejné napsal bio, že chce rozvíjet hru a tak. Pak jsem mu napsal jestli za to něco má a on že vipka na chfujture(což vím že si dělal srandu.) myslel jsem si že to opravdu dělá z nudy, protože ho to baví a chce rozvíjet hru. Asi to neni teda tak úplně pravda. Btw já jsem udělal z moji dobré vůle nové obrázky na web úplně zdarma k povoláním a skiny bych taky klidně dělal zdarma. A jo. Některé skiny má bio hezké a propracované, ale když se podívám třeba na ty novější, tak jsou totálně odbyté, je to celé obkreslené z původního obrázku. Ale to už jsem biovi říkal.
# 3.9.2017 13.16
 
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ

Theodor: myslel jsem si že to opravdu dělá z nudy, protože ho to baví a chce rozvíjet hru. Asi to neni teda tak úplně pravda.


Sám víš, že takový skin zabere dost času. Věci do hry samozřejmě kreslím zadarmo a protože je rád uvidím ve hře.

Theodor:Btw já jsem udělal z moji dobré vůle nové obrázky na web úplně zdarma k povoláním


Udělal, ale nemusel jsi. Asi plus pro tebe nebo nevím.

Theodor:Některé skiny má bio hezké a propracované, ale když se podívám třeba na ty novější, tak jsou totálně odbyté, je to celé obkreslené z původního obrázku.


To spíš mluví závist ale každý si může udělat názor jaký chce. :D

Jsem rád, že jsem někoho dokázal inspirovat a díky mě už kreslí taky.
# 3.9.2017 13.20
Obrázek
Theodor
uživatel
SZ
Ne bio, nekreslim kvuli tobe, kreslim uz dlouho, kreslenim celkove na papir, nebo v pc se zabyvam uz od mala. Nevim co si ted chces dokazat, jestli si nahanis ego na me nebo co, ale ne . neinspiroval jsi me.
A ano, muj posledni skin co jsem delal zabral hodne prace, protoze jsem ho delal rucne, pracoval jsem s detajlama a predelaval to potom v pc. Ale ty tvoje posledni skiny od reznika nize jsou obycejne obkreslene, to zabere maximalne dve hodiny. Ja jsem spise zmateny z toho proc jsi mi na Rovinu nerekl pravdu. Nechapu proc jsi musel tvrdit neco jineho.

Edit: nice mi jednou napsal jestli nechci neco zkusit nakreslit.
# 3.9.2017 13.24
 
kartinek
uživatel
Ve hře: kartin, poklop
SZ Mail ICQ Skype
Hele, a jakou licenci by si k tomu měl zařídit?
# 3.9.2017 13.43
PLS škodí zdraví!
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Neviem čo tu riešite skiny. Je čisto na grafikovy koľko si za svoju prácu určí a na kupujúcom či mu tá cena vyhovuje. Pokiaľ sa niekomu páči jeho tvorba tak prečo si ten skin nekúpiť že ano :) Až si od neho niečo kúpite potom sa vyjadrujte. Pokiaľ nič nemáte radšej sklapnite :)
# 3.9.2017 13.53
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
montik
redaktor
Obrázek
Ve hře: LEGRANDE,MOSKOMOR
SZ Mail ICQ Skype
PHILIPLS: O tomto toto téma vůbec není, čti líp.

Kartin: Myslím, si, že je to jasné, nebudu to tu vypisovat, není to předmětem řešení. Nicméně pokud by tím, někdo chtěl znehodnocovat mé tvrzení, nemám problém to napsat.
# 3.9.2017 13.58
Tento profil zůstane se stejným popisem, avatarem i podpisem jako vzpomínka na r. 2008. :D

MRTVEJ DEMENT DOBREJ DEMENT ObrázekObrázek
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web

montik:PHILIPLS: O tomto toto téma vůbec není, čti líp.


Bolo to spomenuté. Cítil som nutnosť vyjadriť sa k veci.
# 3.9.2017 14.06
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Tak tohle ,,udání,, je dobrý dno :D Montik jen ukázal jak je českej národ nepřející a závistivej :D
Mužeš mi prosim montiku vysvětlit čeho se snažíš docílit tímto tématem?Uniká mi pointa..
Chceš udat Bia na finančáku nebo jak to mám chápat? :D Nepřijde ti tohle trochu ponižující?
Vždyt jen kreslí pár skinů omg :D Mimochodem mám dojem že vyloženě prodané jsou 2 což mi teda nepřijde moc a ano přijde mi to jako příležitostný privýdělek..Musím se fakt smát ptž něco takhle ubohýho jsem zrovna od tebe nečekal..
# 3.9.2017 20.54
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
prask boy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lemmy
SZ Mail Jabber Skype
*Keďže je tu niekto šikovný vyjadrím sa k téme, ktorú už stihol túto pán nadomnou locknúť.
Nie palmer bože chráň ty si nikoho nezabanoval iba 8 ľudí, ale sám si s prepáčením ser*eš do huby. Ja ban nemám a to je jedna vec, a druhá vec je tá že do hry s takýmto spravaním by som už nikdy viac nepáchol. Je mi to úplne ukradnuté, ale vy sami si odháňate hráčov svojim spravaním, ofik není ofikom už veľmi dlho a každý to tu vie. A montik a ostatní majú pravdu, len ju ďalej zakrývajte koniec koncov, vašim stupidným spravaním si len sami ubližujete. A jediný kto tu ako si povedal melie *shits* si ty a tvoji podriadený. Dovidenia. A teraz si to môžeš locknúť a zamiecť pod koberec ako všetko ostatné. 3-( lol lol
# 3.9.2017 21.01
Obrázek
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Lemmy přestan už prosim psát hov.a omg..Co to meleš o nějakým BANování aspoň 8mi lidí,tohle co tu píšeš jsou naprostý výmysly ty vole,proč tohle děláš?Absolutně nechápu co to tady ted předvádíš..
Starej se o svůj server ne?Píšu já na vaše forum?NE.Starám se koho máš v GM teamu?NE
Starám se nějak o váš server?NE.Myslíš že mně zajímá jestli logneš nebo nelogneš do hry?NE.
Mužeš mi prosím osvětlit jakou kdo zakrývá pravdu?Mužeš mi říct co tu kdo zametá pod koberec?Témata jsou LOCK,ne smazaná..
Píšeš jak je ti to ukradnuté ale komentuješ už druhý téma tady,tak já tě fakt nechápu..Proč tak kopeš kolem sebe?Když už si tu tak odháníme hráče tak proč ti to neni teda ukradnuté,nebo nejsi spíš rád?Ještě mi prosím vysvětlíš co dělá ofík ofíkem,ofík je de facto název tohoto serveru,to jak to tu bylo ve hře dřív je přece uplně jedno :D ofík je prostě ofík a já ten server spravuju tak jak si myslím že je pro něj nejlepší,tudíž nechápu co dělá ofík ofíkem..?
Každopádně prosím odepisuj aspon pravdu,když už se ti to nepovedlo v tvém prvním příspěvku.
# 3.9.2017 21.24
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse mimo mísu » Bionicle prázdná piksle [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.