Chmatákov online


Fórum – _NiCe_ si vymýšlí vlastní pravidla *

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » _NiCe_ si vymýšlí vlastní pravidla * [zamknuto]

Tarkadhal
uživatel
SZ
Zdravím vedení chmatakova,

touto cestou podávám stížnost proti CHTS _NiCe_, který nerespektuje pravidla chmatákova. Ve hře působím pod jménem Tarkadhal a jsem obchodník, který prodává vše co najde.

Včera (2. 9. 2017) okolo 18:00 jsem u banky v chobotově prodával obohacené plutónium ostatním hráčům za 5000chk. Jde o speciální předmět, který lze vytěžit za pomocí rudé zbíječky těm nejlepším řemeslníkům. Avšak při svém prodeji jsem narazil na zakoplexovaného a zkorumpovaného člena týmu, který upřednostňuje své kamarády s kterými hraje minecraft a těží diamanty. Tato osoba do mě bez varování a bez důvodu začala útočit bleskovou holí při tom, jak jsem prodával ostatním hráčům své skvělé obohacené plutónium. Několikrát mne zabil a ani mi neřekl důvod. Prostě mě zabíjel. Za pár chvil jsem znovu u banky narazil na problém při svém prodeji. CHTS jménem _NiCe_ mě opět napadnul a dal mě bezdůvodně do nápravného zařízení. Když jsem se přihlásil za druhý účet a zeptal jsem se jej, proč mě dal do NP, začal mi vyhrožovat banem a strčil mi do NP druhou postavu.

Já se tedy ptám:
- Od kdy bezdůvodně dáváme hráče do NP za to, že prodávají předměty? (v pravidlech nic o prodeji předmětů není, tudíž si můžu prodávat co chci)
- Proč mi CHTS vyhrožuje banem?
- Proč mi CHTS dalo do NP i druhou postavu?
- Proč se mnou CHTS nekomunikuje a střílí do mě bleskovou holí?
- Proč se na CHTS berou zakoplexované osoby, které ve hře nadržují svým kamarádům?

Co žádám:
- Propuštění mého účtu Tarkadhal z NP
- Veřejná omluva od CHTS_NiCe_
- Vyhození tohoto člena týmu Z CHTS

Mám pocit, že CHTS by ve hře mělo být vzorem a ne osobou, která nadává ostatním hráčům do hlupáků a dělá si co chce.

Bonus:
Skladík a jeho kamarádi se neustále ostatním chlubí, že si můžou dělat co chtějí, protože _NiCe_ jim vše promine. Dále se také chlubí, jak jim toto CHTS neustále dává věci, peníze a jiné další výhody. Doporučuji to prověřit, protože mají velké množství ostrovů a věci.

Prosím o vyřešení,

Děkuji

//EDIT
Upravil jsem titulek, protože v něm byla chyba.



Naposledy upraveno: 3.9.2017 11.37

# 3.9.2017 11.04
 

Stránky: 1 2 3

Ryan
uživatel
Obrázek
Ve hře: スカー藩主
SZ Mail Web

Miami:

Santea:No..:-) Krystal, kterej se vykupuje za 19 chk prodávat za 5k? :-)


jedna věc je toto, ale další věc je chování NiCe. kdyby toto dělal někdo jako Skladík nebo Slaer tak si z toho NiCe akorát udělá srandu a nechá to být.
ano navazuji na to nadržování, které je ve hře velmi zřetelné.



K žádnému nadržování ve hře nedochází...Nice mi nikdy nic nedal...ani celkově vubec mě ani Slaeerovi nenadržuje...A když o tom nic nevíte prosím abys te se o to nestarali :)

A Theodore ...Nice nadal NP za to že si tam prodával "Plutonium" ale za ten spam co tam jel.. byli jsme tam 3-4 napsal to jednou nikdo neměl zájem a spamoval to dál..
Nedivím se že mu Nice dal NP...a ikdyž přijde s druhým acc a ještě se ptá za co má NP když ví že za spam .. tak jako nevím no..
# 3.9.2017 12.29
You’re too blind to see, this planet in a prison for the damned.
Tarkadhal
uživatel
SZ
Rád bych poděkoval moderátorovi Santea za to, že odemknul toto téma. Již to, že Bio19 toto téma zamknul (a smazal můj další příspěvek) svědčí o tom, že chmazka a chts je jednoduše zaujatá a nedodržuje pravidla serveru (ani slušného chování)

Santea:Nevím, kdo byl tak rychlej a téma hned zamknul, takže ho odemykám


To byl na 99% Bio19, protože jsem zde dal také jiné téma ohledně jeho chování, rád to tu dám znova + screenshoty.

Santea:Můžu se zeptat, jakej předmět jsi prodával? Z red sbíječky padají 3 druhy krystalů, které mají hodnotu pár chk


Prodával jsem obyčejný zelený šutr ze zbíječky + takovou tu lávu co z toho padá. Hráči to neznají a kupovali to za 5000 (při současné ekonomice je to vtipná částka).

Theodor:I kdyby prodával něco za pár chk draze, tak přece je to jedno , za tohle nemůže být jak koliv potrestán. Jestli někdo koupí věc co stojí dejme tomu 100chk za 1000chk tak je to chyba kupujicího, ne prodávajicího, má přece pravdu že v pravidlech není nic o tomhle napsané.


Souhlasím, můžu si prodat cokoliv chci a za kolik chci.

Ryan:Mám dojem že ikdyž žádát aby _NiCe_ odešel tak neodejde páč bych řekl že je jeden z nejlepších CHTS a také dost často aktivní narozdíl od druhého CHTSáka...

To že napíšu že mi všechno projde nemyslím doslova jen čekám až na to někdo skočí kdyby _NiCe_ chtěl v NP mě nechá ale žádný závazný pravidla neporušuju :) Dále bych se tě rád teda zeptal kde mám všechny ty věci,chk a vipka co mi Nice dává...
Nice nikomu nic nedává a to že mám ostrov neznamená že mi ho "dal" on..ostrov mám z Q co byl( 10 otazník=ostrov)

Založil si téma na Nice i na Bia už jen čekám až uděláš něco na mě :)
Toť asi vše děkuji


Tvé tvrzení je naprosto zbytečné, protože jsi osoba, která se kamarádí s _NiCe_ a děláte neustále nějaké problémy a on vám to toleruje, protože spolu hrajete minecraft. Jak jsem psal, nebudete se vyjadřovat pravdivě, protože udělaté vše, abyste ho kryli.
# 3.9.2017 12.30
 
Theodor
uživatel
SZ
Aha, tak to chápu, říkám že by se k tomu měl vyjádřit nice, asi k tomu měl důvod.
# 3.9.2017 12.32
 
Slaeer
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Já nikoho nekryji, snažím se tu jen rozvracet lež, která se do určité míry týká i mě.
# 3.9.2017 12.35
 
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ

Tarkadhal:Rád bych poděkoval moderátorovi Santea za to, že odemknul toto téma. Již to, že Bio19 toto téma zamknul (a smazal můj další příspěvek) svědčí o tom, že chmazka a chts je jednoduše zaujatá a nedodržuje pravidla serveru (ani slušného chování)



Nepodložené téma bez důkazů, navíc téma bylo kompletně zbytečné protože ani nemám jak dělat ostudu. Na jejich forum mi byl vydán ban ip dříve, než tu byl nával vás tří chytráků. xD

Vytvoření si plné banky perel, lezení hráčům na účty, svedení to na někoho jiného a následovné vymýšlení si událostí je to, co se tu právě odehrává.. :D



Naposledy upraveno: 3.9.2017 12.37

# 3.9.2017 12.36
Obrázek
Mister™
moderátor
Obrázek
Ve hře: _NiCe_
SZ ICQ
Zdravím je vidět že tu jsi nejspíše nový lol

Takžééé... NP máš za to že jsi trollil hráče že "plutónium" davá bonus do zbraní + jsi otravoval hráče i když neměli zájem a psali ti to pak dokonce si na tebe stěžovali (ve hře hlavně ) Jinak ano zasahoval jsem tě bleskem jelikož jsem čekal že pochopíš že to je varování abys přestal otravovat hráče který neměli zájem + je trollit.. Takže to je ten důvod proč to NP máš.


Další věc co mě dost pobavila že "upřednostňuji" hráče nebo jak bys napsal " mé kamarády" což je celkem lež protože já davam hráče normalně do NP i banuju když jsou na ně neustálé stížnosti lol Třeba takovej Skladík ten dostal ban,Slaer dostavá np + další "moji kamaradi" lollol


Tarkadhal:

Bonus:
Skladík a jeho kamarádi se neustále ostatním chlubí, že si můžou dělat co chtějí, protože _NiCe_ jim vše promine. Dále se také chlubí, jak jim toto CHTS neustále dává věci, peníze a jiné další výhody. Doporučuji to prověřit, protože mají velké množství ostrovů a věci.



Jelikož je teď aktualně FUN tak rozdávám CHK + itemy (neVIP) uplně každýmu :)
Takže tak... Jinak když podáváš na mě nebo do budoucna na někoho jiného stížnost zkus napsat uplnou celou verzi cos dělal jů ? To je vše z té tvé "stížnosti"

Jinak dodatek až se dostanu na stolní PC tak tam mám i screeny jak si na tebe stěžují + spamuješ o prodeji itemu i když neměli zájem takže není problém ti to zaslat PM.




Miami:nebudu to moc pročítat, protože vím moc dobře o co jde.
jedna věc je když se hráč chová nevhodně, a druhá věc když se tak chová někdo, kdo má hráčům dávat příklad. NiCe nemá žádný nadhled. dokonce se se mnou jeden čas snažil vyvolávat hádku, což není adekvátní chování někoho kdo má ve hře velmi důležitou pozici.
nesnažím se ho nijak sesadit, jen mi přijde že někdo takový prostě nedosahuje kvalit, kterou by Chmatákovské herní organizace měly mít.




Je taky vidět že nejsi moc aktivní ve hře xD

Tak se ještě vyjádřím tomuhle...

Yoyo ano vyvolávám hádku ale ze srandy to ti může dokázat takovej Cyrda,Skladík,Slaer,Řemdík,Tony a plno dalších hráčů ale vědí že to je sranda dokonce sami příjdou do hry a chtěj vyvolat oni se mnou hádku jelikož se nuděj a chápou že to beru ze srandy jako oni ostatní hráči.. Ale neboj po WIPE budu mít zase normalní chování jenom jak je ted na serveru FUN tak mám jinačí chování :) ale díky za komentář :)

Jinak majnkrafty jsou fajn <3
# 3.9.2017 12.37

Obrázek
Ryan
uživatel
Obrázek
Ve hře: スカー藩主
SZ Mail Web

Tarkadhal:Rád bych poděkoval moderátorovi Santea za to, že odemknul toto téma. Již to, že Bio19 toto téma zamknul (a smazal můj další příspěvek) svědčí o tom, že chmazka a chts je jednoduše zaujatá a nedodržuje pravidla serveru (ani slušného chování)

Santea:Nevím, kdo byl tak rychlej a téma hned zamknul, takže ho odemykám


To byl na 99% Bio19, protože jsem zde dal také jiné téma ohledně jeho chování, rád to tu dám znova + screenshoty.

Santea:Můžu se zeptat, jakej předmět jsi prodával? Z red sbíječky padají 3 druhy krystalů, které mají hodnotu pár chk


Prodával jsem obyčejný zelený šutr ze zbíječky + takovou tu lávu co z toho padá. Hráči to neznají a kupovali to za 5000 (při současné ekonomice je to vtipná částka).

Theodor:I kdyby prodával něco za pár chk draze, tak přece je to jedno , za tohle nemůže být jak koliv potrestán. Jestli někdo koupí věc co stojí dejme tomu 100chk za 1000chk tak je to chyba kupujicího, ne prodávajicího, má přece pravdu že v pravidlech není nic o tomhle napsané.


Souhlasím, můžu si prodat cokoliv chci a za kolik chci.

Ryan:Mám dojem že ikdyž žádát aby _NiCe_ odešel tak neodejde páč bych řekl že je jeden z nejlepších CHTS a také dost často aktivní narozdíl od druhého CHTSáka...

To že napíšu že mi všechno projde nemyslím doslova jen čekám až na to někdo skočí kdyby _NiCe_ chtěl v NP mě nechá ale žádný závazný pravidla neporušuju :) Dále bych se tě rád teda zeptal kde mám všechny ty věci,chk a vipka co mi Nice dává...
Nice nikomu nic nedává a to že mám ostrov neznamená že mi ho "dal" on..ostrov mám z Q co byl( 10 otazník=ostrov)

Založil si téma na Nice i na Bia už jen čekám až uděláš něco na mě :)
Toť asi vše děkuji


Tvé tvrzení je naprosto zbytečné, protože jsi osoba, která se kamarádí s _NiCe_ a děláte neustále nějaké problémy a on vám to toleruje, protože spolu hrajete minecraft. Jak jsem psal, nebudete se vyjadřovat pravdivě, protože udělaté vše, abyste ho kryli.




Nevídím důvod proč bych se nemohl vyjádřit do že se bavím s Nicem nic nedokazuje....
Baví se sním skoro každej...jinak nemám důvod ho "krýt" umí se obhájit sám..Jedinej koho bych tak kryl je Slaeer... to že s Nicem hrajem i jiné hry než CH ..to ti muže být jedno i kdyby jsme si hráli na piskovišti..
Žádne problémy neděláme a pokud jo tak mě prosím oprav a dej mi pár příkladu :) Nice nám nic netoleruje když ho nase**** tak nám dá NP ... kdyby mi vše toleroval neměl bych od něj už 2 bany...
Vyjadřuju se pouze pravdivě nemám důvod tu lhat ..jediná věc co je zbytečná je tohle téma které k ničemu nevede :) Tudíž se ani nedivím že Bio dal Lock :)
# 3.9.2017 12.37
You’re too blind to see, this planet in a prison for the damned.
montik
redaktor
Obrázek
Ve hře: LEGRANDE,MOSKOMOR
SZ Mail ICQ Skype

Tarkadhal:Rád bych poděkoval moderátorovi Santea za to, že odemknul toto téma. Již to, že Bio19 toto téma zamknul (a smazal můj další příspěvek) svědčí o tom, že chmazka a chts je jednoduše zaujatá a nedodržuje pravidla serveru (ani slušného chování)

Santea:Nevím, kdo byl tak rychlej a téma hned zamknul, takže ho odemykám


To byl na 99% Bio19, protože jsem zde dal také jiné téma ohledně jeho chování, rád to tu dám znova + screenshoty.



Dej chlapče, dej. Taky na něj něco mám. :D
# 3.9.2017 12.39
Tento profil zůstane se stejným popisem, avatarem i podpisem jako vzpomínka na r. 2008. :D

MRTVEJ DEMENT DOBREJ DEMENT ObrázekObrázek
Miami
uživatel
Obrázek
Ve hře: yoyo
SZ

Mister™:
Yoyo ano vyvolávám hádku ale ze srandy to ti může dokázat takovej Cyrda,Skladík,Slaer,Řemdík,Tony a plno dalších hráčů ale vědí že to je sranda dokonce sami příjdou do hry a chtěj vyvolat oni se mnou hádku jelikož se nuděj a chápou že to beru ze srandy jako oni ostatní hráči.. Ale neboj po WIPE budu mít zase normalní chování jenom jak je ted na serveru FUN tak mám jinačí chování :) ale díky za komentář :)


je mi úplně jedno jaký z tvých kamarádů ti to toleruje, na serveru hraješ i jinými, kteří se s tebou tolik nepřátelí.
řežim serveru taky není výmluva a nemaž furt svoje příspěvkylol



Naposledy upraveno: 3.9.2017 12.45

# 3.9.2017 12.44
 
Tarkadhal
uživatel
SZ

montik:

Tarkadhal:Rád bych poděkoval moderátorovi Santea za to, že odemknul toto téma. Již to, že Bio19 toto téma zamknul (a smazal můj další příspěvek) svědčí o tom, že chmazka a chts je jednoduše zaujatá a nedodržuje pravidla serveru (ani slušného chování)

Santea:Nevím, kdo byl tak rychlej a téma hned zamknul, takže ho odemykám


To byl na 99% Bio19, protože jsem zde dal také jiné téma ohledně jeho chování, rád to tu dám znova + screenshoty.



Dej chlapče, dej. Taky na něj něco mám. :D



Vytvořil jsem nové téma. Koukni tam. :)

K vyjádření Mistera (CHTS):
Toto není zakázáno, já mohu o předmětu říkat co chci a prodat ho za kolik chci. Prosím najdi mi pravidlo, které mi toto zakazuje.

Dále mi vysvětli, proč si mne nijak nevaroval a začal mě zabíjet?
Proč si se mnou poté nijak nekomunikoval a vyhrožoval mi BANEM?
Proč neustále nadržuješ ostatním Skladíkovi a jeho skupině?
# 3.9.2017 12.45
 
Ryan
uživatel
Obrázek
Ve hře: スカー藩主
SZ Mail Web
Pokud se nepletu za zbytečné téma by se měl dát warn nebo ne? Zaleží jak to bere celej team ale podle mě je to všechno zbytečný
# 3.9.2017 12.47
You’re too blind to see, this planet in a prison for the damned.
Tarkadhal
uživatel
SZ

Mister™:
Jelikož je teď aktualně FUN tak rozdávám CHK + itemy (neVIP) uplně každýmu :)
Takže tak... Jinak když podáváš na mě nebo do budoucna na někoho jiného stížnost zkus napsat uplnou celou verzi cos dělal jů ? To je vše z té tvé "stížnosti"



Takže ses dosvědčil, že rozdáváš zdarma věci a peníze. Také to někdo předtím potvrdil, koukněte se do historie tématu.

Mister™:
Jinak dodatek až se dostanu na stolní PC tak tam mám i screeny jak si na tebe stěžují + spamuješ o prodeji itemu i když neměli zájem takže není problém ti to zaslat PM.


Těším se, chci to vidět. Nespamoval jsem, takže tu dej co chceš. :)

Ryan:Pokud se nepletu za zbytečné téma by se měl dát warn nebo ne? Zaleží jak to bere celej team ale podle mě je to všechno zbytečný


Pořád se zde snažíte toto téma "LOCKOUT"... Je zcela jasné, že nejste moc rádi, že se toto začalo řešit. :)
# 3.9.2017 12.52
 
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
Téma o mně jsem smazal již podruhé, nevím co konkrétně by mělo dokazovat nebo co? :D
Kdyby někoho zajímalo co tam je tak je tam search result z fóra chfuture, kde jsem hodnotil přihlášky hráčů do herních organizací na daném serveru. Nic zajímavého, co by mělo zajímat někoho z vás nebo správce, je to volně dostupné a můžete si vše přečíst zde.

A toto téma jsem lockoval já, protože je to hádka kvůli banalitě, která k ničemu vést nebude.
# 3.9.2017 12.53
Obrázek
Mister™
moderátor
Obrázek
Ve hře: _NiCe_
SZ ICQ
Ty jsi dobře mimo zatím jsem se teď bavil ale už mě dost nudíš večer jak přijedu domů tak tu hodím screeny jů ? o žadním vyhrožování jsem nepsal ale varoval to dost velkej rozdíl 3-(3-(

Jinak můžeš o tom psát co chceš ale ty jsi furt OTRAVOVAL hráče i když vypli shop tak furt si jím to nabízel dokonce spamoval... Hlavně já tě 1x zasahl ty jsi furt pokračoval vesele spamováním tak jsem pokračoval zasahování jestli ti to třeba dojde :) Jiným hráčům ve hře to dojde hned lol


Tarkadhal:

Mister™:
Jelikož je teď aktualně FUN tak rozdávám CHK + itemy (neVIP) uplně každýmu :)
Takže tak... Jinak když podáváš na mě nebo do budoucna na někoho jiného stížnost zkus napsat uplnou celou verzi cos dělal jů ? To je vše z té tvé "stížnosti"




Takže ses dosvědčil, že rozdáváš zdarma věci a peníze. Také to někdo předtím potvrdil, koukněte se do historie tématu.






Ano na tom není nic špatného když je FUN je vidět že jsi opravdu nový nejspíš :)

napsal jsi:


,,Dále se také chlubí, jak jim toto CHTS neustále dává věci, peníze a jiné další výhody. Doporučuji to prověřit, protože mají velké množství ostrovů a věci. "


Což ode mě CHK dostavaj všichni ;) jinak zkusím se připojit z ntb na stolní pc co mám přes teamViewer a stahnu si screeny jelikož tu není vůbec co řešit NP máš oprávněně.



Naposledy upraveno: 3.9.2017 13.06

# 3.9.2017 12.54

Obrázek
Ryan
uživatel
Obrázek
Ve hře: スカー藩主
SZ Mail Web
Nevím co ti mám na to odepsat ...tady není co řešit ...NP máš oprávněně ...Nice věci dáva ale rozhodně nerozhazuje vipka,chk ve velkém, a ostrovy na které nemá ani povolení.... Locknout se to muže páč se tu řeší ho*no... TO že chceš prodat kamínek za 5k když stojí 19chk nebo kolik psali...a že ještě píšeš že to přidává LV.. kdybys to psal aspoň někomu kdo s Ch začal tak ti to projde ale psal si to mě ..já hraju CH 8-9 let ...tak nevím jestli si mě chtěl ob*****...nebo co...
# 3.9.2017 12.56
You’re too blind to see, this planet in a prison for the damned.

Stránky: 1 2 3

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » _NiCe_ si vymýšlí vlastní pravidla * [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.