Chmatákov online


Fórum – _NiCe_ si vymýšlí vlastní pravidla *

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » _NiCe_ si vymýšlí vlastní pravidla * [zamknuto]

Tarkadhal
uživatel
SZ
Zdravím vedení chmatakova,

touto cestou podávám stížnost proti CHTS _NiCe_, který nerespektuje pravidla chmatákova. Ve hře působím pod jménem Tarkadhal a jsem obchodník, který prodává vše co najde.

Včera (2. 9. 2017) okolo 18:00 jsem u banky v chobotově prodával obohacené plutónium ostatním hráčům za 5000chk. Jde o speciální předmět, který lze vytěžit za pomocí rudé zbíječky těm nejlepším řemeslníkům. Avšak při svém prodeji jsem narazil na zakoplexovaného a zkorumpovaného člena týmu, který upřednostňuje své kamarády s kterými hraje minecraft a těží diamanty. Tato osoba do mě bez varování a bez důvodu začala útočit bleskovou holí při tom, jak jsem prodával ostatním hráčům své skvělé obohacené plutónium. Několikrát mne zabil a ani mi neřekl důvod. Prostě mě zabíjel. Za pár chvil jsem znovu u banky narazil na problém při svém prodeji. CHTS jménem _NiCe_ mě opět napadnul a dal mě bezdůvodně do nápravného zařízení. Když jsem se přihlásil za druhý účet a zeptal jsem se jej, proč mě dal do NP, začal mi vyhrožovat banem a strčil mi do NP druhou postavu.

Já se tedy ptám:
- Od kdy bezdůvodně dáváme hráče do NP za to, že prodávají předměty? (v pravidlech nic o prodeji předmětů není, tudíž si můžu prodávat co chci)
- Proč mi CHTS vyhrožuje banem?
- Proč mi CHTS dalo do NP i druhou postavu?
- Proč se mnou CHTS nekomunikuje a střílí do mě bleskovou holí?
- Proč se na CHTS berou zakoplexované osoby, které ve hře nadržují svým kamarádům?

Co žádám:
- Propuštění mého účtu Tarkadhal z NP
- Veřejná omluva od CHTS_NiCe_
- Vyhození tohoto člena týmu Z CHTS

Mám pocit, že CHTS by ve hře mělo být vzorem a ne osobou, která nadává ostatním hráčům do hlupáků a dělá si co chce.

Bonus:
Skladík a jeho kamarádi se neustále ostatním chlubí, že si můžou dělat co chtějí, protože _NiCe_ jim vše promine. Dále se také chlubí, jak jim toto CHTS neustále dává věci, peníze a jiné další výhody. Doporučuji to prověřit, protože mají velké množství ostrovů a věci.

Prosím o vyřešení,

Děkuji

//EDIT
Upravil jsem titulek, protože v něm byla chyba.



Naposledy upraveno: 3.9.2017 11.37

# 3.9.2017 11.04
 

Stránky: 1 2 3

Miami
uživatel
Obrázek
Ve hře: yoyo
SZ
nebudu to moc pročítat, protože vím moc dobře o co jde.
jedna věc je když se hráč chová nevhodně, a druhá věc když se tak chová někdo, kdo má hráčům dávat příklad. NiCe nemá žádný nadhled. dokonce se se mnou jeden čas snažil vyvolávat hádku, což není adekvátní chování někoho kdo má ve hře velmi důležitou pozici.
nesnažím se ho nijak sesadit, jen mi přijde že někdo takový prostě nedosahuje kvalit, kterou by Chmatákovské herní organizace měly mít.
# 3.9.2017 11.19
 
Slaeer
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Moc se mi líbí to jak to tady podáváš ale to že tě _NiCE_(CHTS) několikrát upozornil za spam jsi již nezmínil...
A to že příjdeš nadávat s druhou postavou mi připadá jako dostatečný důvod na vyhrožování(přestaň mi nadávat nebo tě zabanuji), buď rád že jsi dostal jen další NP, být já osobně CHTS/GM tak už ban máš.

//přidáno 2 minuty po napsání:Jo a to že prodáváš předmět který má hodnotu necelých 30chk za 5k mi přijde jako spam//

Mimochodem to že se já a Skladík vytahujem tím že nás _NiCE_ vytáhne není tak úplně pravda...
Když skutečně porušíme pravidla tak nás _NiCE_ do np bez omluvy pošle...
To že nás dá do NP po vzájemných urážkách a naschválech, a následně propustí, a ještě se o tom bavíme neznamená že se tím vychloubáme...

Tady je odpověď...
Není co řešit. Prosím LOCK
# 3.9.2017 11.23
 
Tarkadhal
uživatel
SZ

Slaeer:Moc se mi líbí to jak to tady podáváš ale to že tě _NiCE_(CHTS) několikrát upozornil za spam jsi již nezmínil...


Co lžeš? Neupozornil mě, nesnaž se ho tady krýt. Prostě do mě začal mlátit bleskovkou. Já si ten šutr můžu prodat komu chci a za kolik chci.

Slaeer:A to že příjdeš nadávat s druhou postavou mi připadá jako dostatečný důvod


Další lež. Nanadával jsem mu. Pouze jsem se jej ptal, proč mě dal do NP a kolik mám na tom účtu kamenů. Za toto jsem dostal další NP.

Slaeer:Mimochodem to že se já a Skladík vytahujem tím že nás _NiCE_ vytáhne není tak úplně pravda...


"není tak uplně pravda"... takže ses teď přiznal, že vám _NiCe_ nadržuje.

Slaeer:To že nás dá do NP po vzájemných urážkách a naschválech, a následně propustí, a ještě se o tom bavíme neznamená že se tím vychloubáme...


Další přiznání, že vám _NiCe_ nadržuje. Prosím o vyjádření administrátorů. Neustále lze ve hře vidět, jak jim CHTS nadržuje.

Proč LOCK? Není tu co zamknout, snažíš se jej jenom krýt, aby jste mohli dále dělat problémy a _NiCe_ si mohl dělat co chce. Na serveru jsou nějaké pravidla a on si banuje a dává NP podle toho jak se mu to líbí. Nebyl jediný důvod mě nějakým způsobem trestat. Prostě jsem jenom prodával a on se mnou ani nekomunikoval.



Naposledy upraveno: 3.9.2017 11.46

# 3.9.2017 11.34
 
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ

Tarkadhal:Včera (2. 9. 2017) okolo 18:00 jsem u banky v chobotově prodával obohacené plutónium ostatním hráčům za 5000chk. Jde o speciální předmět, který lze vytěžit za pomocí rudé zbíječky těm nejlepším řemeslníkům.



Lež, na fóru se vydává za hodného obchodníčka, který vám prodá plutonium za 5k, ale ve skutečnosti to je hyena, která po vás ve hře chce 50k-100k. Navíc toto plutonium je vysoce nekvalitní a nejde s ním vyhřívat ani třípokojový byt bez toho, aniž by vás nesvrbělo 6 částí těla naráz.



Naposledy upraveno: 3.9.2017 11.40

# 3.9.2017 11.39
Obrázek
Slaeer
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Jak myslíš je to tvrzení proti tvrzení...
# 3.9.2017 11.40
 
Tarkadhal
uživatel
SZ

bio je lepsi nez ostatni:Lež, na fóru se vydává za hodného obchodníčka, který vám prodá plutonium za 5k, ale ve skutečnosti to je hyena, která po vás ve hře chce 50k-100k. Navíc toto plutonium je vysoce nekvalitní a nejde s ním vyhřívat ani třípokojový byt bez toho, aniž by vás nesvrbělo 6 částí těla naráz.



Děkuji za to, že ses mne teď zastal. Vlastně si napsal, že jsem pouze prodával předmět a ještě sis z toho udělal srandu. V pravidlech není žádný ceník, já si můžu prodavat co chci a za kolik chci. To, že někdo koupil toho plutónia za 100K je jeho věc.

bio je lepsi nez ostatni:ale ve skutečnosti to je hyena, která po vás ve hře chce 50k-100k


Tobě jsem prodával obohacený uran, to je úplně jiný předmět. U plutónia jsem měl pevnou cenu 5000chk za kus.
# 3.9.2017 11.43
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Nevím, kdo byl tak rychlej a téma hned zamknul, takže ho odemykám, protože se tady něco řeší.

Tarkadhal:Včera (2. 9. 2017) okolo 18:00 jsem u banky v chobotově prodával obohacené plutónium ostatním hráčům za 5000chk. Jde o speciální předmět, který lze vytěžit za pomocí rudé zbíječky těm nejlepším řemeslníkům.

Můžu se zeptat, jakej předmět jsi prodával? Z red sbíječky padají 3 druhy krystalů, které mají hodnotu pár chk

téma jsem uzamknul, protože je to oběma stranám jedno a je to akorát festival flamu//bio
# 3.9.2017 12.15
 
Slaeer
uživatel
Obrázek
SZ Mail
ID 187(žlutočervený kámen)&ID 188(Zelenošedá hornina)
# 3.9.2017 12.18
 
Theodor
uživatel
SZ
I kdyby prodával něco za pár chk draze, tak přece je to jedno , za tohle nemůže být jak koliv potrestán. Jestli někdo koupí věc co stojí dejme tomu 100chk za 1000chk tak je to chyba kupujicího, ne prodávajicího, má přece pravdu že v pravidlech není nic o tomhle napsané.
# 3.9.2017 12.20
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Ano, máš pravdu, je to věc kupujícího, jen jsem nevěděla, o jakým plutoniu za 5k mluví.
Pointa stížnosti je ale ve zneužití pravomoci a k tomu se asi vyjádří někdo z vedení



Naposledy upraveno: 3.9.2017 12.24

# 3.9.2017 12.21
 
Ryan
uživatel
Obrázek
Ve hře: スカー藩主
SZ Mail Web

Tarkadhal:


Co žádám:
- Propuštění mého účtu Tarkadhal z NP
- Veřejná omluva od CHTS_NiCe_
- Vyhození tohoto člena týmu Z CHTS

Bonus:
Skladík a jeho kamarádi se neustále ostatním chlubí, že si můžou dělat co chtějí, protože _NiCe_ jim vše promine. Dále se také chlubí, jak jim toto CHTS neustále dává věci, peníze a jiné další výhody. Doporučuji to prověřit, protože mají velké množství ostrovů a věci.



Mám dojem že ikdyž žádát aby _NiCe_ odešel tak neodejde páč bych řekl že je jeden z nejlepších CHTS a také dost často aktivní narozdíl od druhého CHTSáka...

To že napíšu že mi všechno projde nemyslím doslova jen čekám až na to někdo skočí kdyby _NiCe_ chtěl v NP mě nechá ale žádný závazný pravidla neporušuju :) Dále bych se tě rád teda zeptal kde mám všechny ty věci,chk a vipka co mi Nice dává...
Nice nikomu nic nedává a to že mám ostrov neznamená že mi ho "dal" on..ostrov mám z Q co byl( 10 otazník=ostrov)

Založil si téma na Nice i na Bia už jen čekám až uděláš něco na mě :)
Toť asi vše děkuji
# 3.9.2017 12.22
You’re too blind to see, this planet in a prison for the damned.
Theodor
uživatel
SZ
Jako jo, je to debil. Ale dávat za to np mi přijde ještě více dementní. V pravidlech to není.
# 3.9.2017 12.22
 
Miami
uživatel
Obrázek
Ve hře: yoyo
SZ

Santea:No..:-) Krystal, kterej se vykupuje za 19 chk prodávat za 5k? :-)


jedna věc je toto, ale další věc je chování NiCe. kdyby toto dělal někdo jako Skladík nebo Slaer tak si z toho NiCe akorát udělá srandu a nechá to být.
ano navazuji na to nadržování, které je ve hře velmi zřetelné.
# 3.9.2017 12.25
 
Theodor
uživatel
SZ
Myslím že by se k tomu měl vyjádřit nice nebo někdo z A teamu, ne jen my hráči . přece jen nice k tomu asi měl nějaký důvod.
# 3.9.2017 12.26
 
Slaeer
uživatel
Obrázek
SZ Mail
NiCE něco sepisuje, ale podle toho co mi řekl je kapku pod náporem kocoviny...
# 3.9.2017 12.27
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » _NiCe_ si vymýšlí vlastní pravidla * [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.