Chmatákov online


Fórum – Destro mi závidí účet na Chmatákov

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Destro mi závidí účet na Chmatákov [zamknuto]

Miami
uživatel
Obrázek
Ve hře: yoyo
SZ
Tímto upozorněním chci zároveň podat stížnost na Destroyera, protože je ve škole tak šikanovaný, že mi závidí i muj nick na Chmatákově a musí mi logovat na účty a zároveň je taková socka že mi musí vybírat banku.
Leze na účty více hráčů. Tato troska tráví na chmatákově 12 hodin denně, a myslím že by se měla více věnovat svojí hnusné přítelkyni. Proto navrhuji dočasný BAN IP.
Prosím jakýhokoliv správce o PM, kvůli změny hesla. Děkuji moc! :)



Naposledy upraveno: 27.8.2017 14.20

# 27.8.2017 13.39
 
  • nazor na destra
  • somálec6 hlasů, 67 %67 %
  • oschlina0 hlasů, 0 %0 %
  • marceli nechci policajty 1 hlas, 11 %11 %
  • ja brečim0 hlasů, 0 %0 %
  • dneska je valentyn2 hlasy, 22 %22 %
  • Celkem 9 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3

pan black
uživatel
SZ
Potvrzuji, ze destro se ve hre vychloubal, jak ma pristup na Gm ucet. Neveril jsem mu to a zacal si z nej utahovat načež mi zacal vyhrozovat, ze me uvezni do napravaku. Radeji jsem prestal, nechtel jsem riskovat vezeni.
# 28.8.2017 10.45
 
Miami
uživatel
Obrázek
Ve hře: yoyo
SZ

pan black:Potvrzuji, ze destro se ve hre vychloubal, jak ma pristup na Gm ucet. Neveril jsem mu to a zacal si z nej utahovat načež mi zacal vyhrozovat, ze me uvezni do napravaku. Radeji jsem prestal, nechtel jsem riskovat vezeni.


Trvalo to déle než 2 minuty nebo jsi to zase nestihl udržet?
# 28.8.2017 11.04
 
Wesner_obnova
uživatel
SZ

Miami:

pan black:Potvrzuji, ze destro se ve hre vychloubal, jak ma pristup na Gm ucet. Neveril jsem mu to a zacal si z nej utahovat načež mi zacal vyhrozovat, ze me uvezni do napravaku. Radeji jsem prestal, nechtel jsem riskovat vezeni.


Trvalo to déle než 2 minuty nebo jsi to zase nestihl udržet?



4 minuty, klasika
# 28.8.2017 11.08
 
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ

pan black:Radeji jsem prestal, nechtel jsem riskovat vezeni.



Doporučuji všem hráčům.
# 28.8.2017 11.16
Obrázek
Miami
uživatel
Obrázek
Ve hře: yoyo
SZ
Prosím o uzamčení. Není potřeba aby tady psal někdo, kdo s tím nemá co dělat. Já vše napsal, Destro se stejně obhájit neumí a jediný kdo by se tu ještě mohl vyjádřit je někdo z adminů.
# 28.8.2017 11.54
 
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
jsem ze všeho tady mírně zmatený, tak či tak, chyba je v těch co používaj 30 let stejné heslo, za ty roky mělo přístup k heslům spousta konin...

hesla jsou změněné, je FUN tak není moc co hrotit :)


proste jsem to posral, sorry
# 28.8.2017 11.57

Stránky: 1 2 3

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Destro mi závidí účet na Chmatákov [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.