Chmatákov online


Fórum – Destro mi závidí účet na Chmatákov

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Destro mi závidí účet na Chmatákov [zamknuto]

Miami
uživatel
Obrázek
Ve hře: yoyo
SZ
Tímto upozorněním chci zároveň podat stížnost na Destroyera, protože je ve škole tak šikanovaný, že mi závidí i muj nick na Chmatákově a musí mi logovat na účty a zároveň je taková socka že mi musí vybírat banku.
Leze na účty více hráčů. Tato troska tráví na chmatákově 12 hodin denně, a myslím že by se měla více věnovat svojí hnusné přítelkyni. Proto navrhuji dočasný BAN IP.
Prosím jakýhokoliv správce o PM, kvůli změny hesla. Děkuji moc! :)



Naposledy upraveno: 27.8.2017 14.20

# 27.8.2017 13.39
 
  • nazor na destra
  • somálec6 hlasů, 67 %67 %
  • oschlina0 hlasů, 0 %0 %
  • marceli nechci policajty 1 hlas, 11 %11 %
  • ja brečim0 hlasů, 0 %0 %
  • dneska je valentyn2 hlasy, 22 %22 %
  • Celkem 9 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3

kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
Souhlasím, byl jsem u toho ještě mi z jeho účtu psal, abych mu dal vipka, že je chce prodat a různé hovadiny a výmluvy, proč bych mu je měl dát, což mi přišlo už tak podezřelý .. Marcel by po mě vipka nikdy nechtěl, potom jsem mu napsal a zjistil jsem, že to není on a pak se Destro sám chlubil, že je to on, prosím o ban ip

S pozdravem,
Kuba 4ewer
# 27.8.2017 13.44
 
wočko
uživatel
SZ Mail
Je to smutné.
Odlogol som a mal som brokovnicu v ruke :) a ked som bol z5 tak nemal som v ruke nič :) a ani chk

dúfam že dostanem zmenu hesla
# 27.8.2017 13.44
 
Ryan
uživatel
Obrázek
Ve hře: スカー藩主
SZ Mail Web
Poprosil bych též o změnu hesla ..
Děkuji
# 27.8.2017 13.46
You’re too blind to see, this planet in a prison for the damned.
Miami
uživatel
Obrázek
Ve hře: yoyo
SZ
Domívám se, že se logoval na Misterův účet, skrz program na měnění IP. Protože jsem mimo jiné na své účty issa knife a yoyo obdržel ban.
# 27.8.2017 13.50
 
MazafakaZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Destro,Mazafaka
SZ Mail Web
Haha jsem největší čííííííítééééér :D :D Dobře vám tak :D
# 27.8.2017 14.00
Obrázek
Slaeer
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Nemáte mít hesla ve stylu: 123456, 123123 apod. xDxDxD
Mám heslo přes random gen a jsem v suchu
# 27.8.2017 14.03
 
Miami
uživatel
Obrázek
Ve hře: yoyo
SZ
Čekal jsem vyjádření na úrovni, ani nevím proč. Doufám, že toto tým administrátorů řádně prošetří a tenhle asociál dostane řádné sankce.
Navíc se tady mimo jiné jedná o přihlašování na GM účty.
# 27.8.2017 14.03
 
Ryan
uživatel
Obrázek
Ve hře: スカー藩主
SZ Mail Web

Miami:Čekal jsem vyjádření na úrovni, ani nevím proč. Doufám, že toto tým administrátorů řádně prošetří a tenhle asociál dostane řádné sankce.
Navíc se tady mimo jiné jedná o přihlašování na GM účty.




Též doufám nechci přijít o acc..ikdyž skoro nic nemám..The nejspíš bude nasranej protože teď ještě nejspíš dělá s Fredym ty update ...a bude muset řešit tohle..
# 27.8.2017 14.05
You’re too blind to see, this planet in a prison for the damned.
MazafakaZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Destro,Mazafaka
SZ Mail Web
:D :D Dobré sračky jste si vymysleli :D Ale už konec legrace :D No nic tak si tu hrajte s hlavičkami neotravujte čus :D
# 27.8.2017 14.06
Obrázek
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Jdu se na to kouknout,každopádně poslední loglá IP na mým učtu a Niceho bude banned,nenávratně.
# 27.8.2017 14.30
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Miami
uživatel
Obrázek
Ve hře: yoyo
SZ
Ještě dodatek. Dostal jsem od nyní od hráče, který nemá účet na forum informaci, že Destro heslo na nějaký z GM účtů vypisoval volně do hry. Je tedy možné, že Destro není jediný kdo měl na účty ve hře heslo. Každopádně je podle skutečností prvý, kdo se na cizí účty, včetně účtů GM přihlašuje.
# 27.8.2017 14.33
 
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
idiot, a to mi vysvětlete jak se k tomu dostal..
to jako tipoval a jen "měl štěstí", nebo jak by se k tomu sakra mohl dostat? :D
# 27.8.2017 14.37
Obrázek
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Určitě netipoval,moje heslo i heslo Niceho je vcelku těžké.
Nicméně Fredyho verdikt zní že za tím stojí hráči lucasdurden a yoyo.
# 27.8.2017 14.50
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Miami
uživatel
Obrázek
Ve hře: yoyo
SZ
Fredy ani neví o co jde. Nechci na něj nijak útočit, ale snad není tak slabomyslný, aby si myslel že chci vykrádat svůj vlastní účet.
Jinak podle informací od Destrova kamaráda jsem zjistil, že destro měl uložený nějaký soubor s hesly z Jabka před několika lety. Svěřil nám to jeho známý na facebooku.
Jinak typuji že toto usoudil Fredy jen tak z fleku (vůči tomu že ho znám a vím jak moc je natvrdlý) Doufám že moje IP adresa a účty budou prověřeny.
# 27.8.2017 14.56
 
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Ok díky za info.Pořádně to všechno projedu a během hodiny a půl tu dám finální rozhodnutí.
# 27.8.2017 14.59
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR

Stránky: 1 2 3

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Destro mi závidí účet na Chmatákov [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.