Chmatákov online


Fórum – ZÁHADA SKINU ID 136 – OPICE

Fórum » Diskuse o Chmatákově » ZÁHADA SKINU ID 136 - OPICE [zamknuto]

amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Tak jsem se tím vším prohrabal a konečně vím, jak je to s tím skinem, který za poslední dva roky "vyměnil asi 3 majitele" :)

Všechno to začalo jednoho hezkého dne, kdy nějaký pro mě neznámý hráč jménem FisFan - zažádal o nastavení skinu ID 32, který ale není jeho. Vlastní jej Momo.
i.imgur.com/YyvPPYZ.png

Další obrázek ukazuje, že na konci roku 2015 ani nenapadlo WesneRa, aby zažádal o nastavení skinu ID 136. (Pak se k tomu vrátím)
imgur.com/aXJssjw

Na dalším obrázku píše pixee, že je majitel Lucas. Pravda to není, ale napsal to z toho
důvodu, že kdysi jsme se domluvili s původním majitelem, který již nehraje, že si může Lucas nastavovat skin ID 136 kam chce (jsou to bratranci)
imgur.com/5NX8wVj

První žádost hráče FisFan o nastavení skinu ID 136.
imgur.com/P8eojOE

Další fotka obsahuje další žádost o nastavení, vyjádření Santey a následná chyba Hocka, který měl na starost skiny, a který si neověřil FisFana a v klidu mu skin nastavil, FisFanovi to vyšlo a je brán jako majitel. V tu dobu už nehrál Lucas skoro vůbec stejně jako já. A pixee měl jiný starosti než myslet na to ,jestli je 136ka FisFanovo, nebo ne. Tuším ,že se v tu dobu staral o hru Pers, nebo Black společně s Hockem...
imgur.com/frG6cPZ


Dále se nejdříve podívejte na screen
imgur.com/yda6wcX
Za 1, S tím začal šaškovat někdo, kdo byl línej si ověřovat majitele.
Za 2, nechápu, proč se ptá Energyho zda je majitel skinu ID 136, když v minulosti skin nastavoval hráči FisFan.
BTW: Celou dobu nikdo netušil, že skin opice není hráče FisFan.
Zde je důležité to, co pixee zdůrazňuje. Dá se ještě přihlížet na to, že majitel nějakého skinu nemá čas, nebo ho hra už nezajímá a tak nechá jiného hráče, aby si ho mohl nastavovat kam chce. Ale aby toho obdarovaný hráč využíval tak, že ho předá dalšímu a ten další dalšímu hráči, to je moc.
Správně by měl každý majitel skinu, napsat vedení, kam chce skin nastavit. Pak se tedy udělalo to, že může majitel napsat "Nehraju, skin ID 999 je i nadále můj, ale hráč AmFETamIN má povolení si ho nastavit kam bude chtít. Nikdy neexistovalo, že jste majitel Vy. Majitel byl a bude vždy jen jeden (pokud si skin nekoupili hráči napůl) Za chvilku se dostaneme k tomu, proč toto všechno píšu.

Na dalším obrázku jé výtažek pár FisFanovo žádostí o nastavení skinu ID 136. (Všechny nastaveny vedením)
imgur.com/ud8aEqz

Na dalším obrázku je další žádost FisFana, které bylo vyhověno Persem, tuším že to byl nový správce, Hock to vedl s ním.
imgur.com/ryl1zOS

Na dalším obrázku si Hock asi uvědomil že je piča a doporučuje nenastavovat skin, ale bohužel, kvůli hockovi a jeho prvnímu nastavení skinu FisFanovi, si Pers asi myslel, že je to ofiko účet majitele skinu 136. (Plus se tam píše, že dal FisFan heslo k účtu, nějakýmu Sebastianovi)
imgur.com/0n0Gu0Q

Na dalším obrázku je FisFan, jak chce nastavit skin ID 137, který ale vlastní Vibuf.
Když už mají veřejnej účet na nastavování skinů, tak si mohli alespoň zapamatovat ID 136. (Od té doby, jakákoliv žádost o nastavení skinu, z účtu FisFan, byla provedena hráčem, podle toho, na jakou to chtěl přezdívku.)
(Podle mě tohle už nebyl FisFan, ale H3rd.) FisFan nepsal čárky, tady na tomto obrázku je čárka a dokonce i mezera za ní.
imgur.com/dcPJ6VL

Na dalším obrázku je komentář nějakýho nasranýho "kámoše FisFana, který měl buď lehké heslo, nebo ho jednoduše sdělil veřejně"
Také Santea sděluje, že je účet veřejný, takže aniž by to vedení vědělo, každý mohl dostat svou opičku, kvůli prvotnímu nastavení skinu Hockem.
imgur.com/lxoU49a
imgur.com/PN7Uekq -> Hock si myslí, že to má pod palcem XD

Na dalším obrázku další důkaz o veřejném účtu, dále tuším vyjádření Perse o tom, kdo je majitel, bohužel ale, aniž by si to raději ověřil když je Hock takej kkt, tak tam napsal FisFana, což už víme je nemožné a u Lucase jsem to vysvětlovat na začátku.
imgur.com/BUsNz0d

To je ohledně tohoto jaksi vše.

Teď tu mám screen, kde WesneR žádá o povolení skinu ID 26.
Pokud vím, tak původní majitel skinu 26, je hráč Pietroo.
Je třeba možný, že mi něco uniklo a dal povolení Wesnerovi, nastavovat si ho kam chce, ale pochybuji.
imgur.com/nhLRk9o

A poslední obrázek se týká WesneRa a jeho žádostí o nastavení skinu (neuvěříte o jaký skin jde) ANO !! :D Opět o legendu - ID 136.
Logicky, majitel skinu ID 136, vlastním jménem Pavel Hassman (účet: kuba 4ewer) - Věřte nebo ne, ale ten je opravdový majitel skinu ID 136 - povolil Lukášovi Kolertovi, aby si ho mohl nastavovat kam chce. Tudíž, Lucas má právo si zažádat o nastavení skinu, ale nemá právo předávat skin dál, aby o něm rozhodoval někdo třetí. Pak se může stát, že ten třetí ho předá někomu čtvrtému, pak si to jeden z nich rozmyslí, budou otravovat, že chtějí skiny tomu a tomu sundat a bude v tom zasejc bordel.
Pokud si to Wesner nějak vykšeftoval, platil peníze, nebo cokoliv, tak je to jeho blbost. Majitel netušil, že se mu tady střídají majitelé jeho skinu a pokud jsi se nechal ojebat WesneRe, tak je to tvoje hloupost, měl jsi si to ověřit. Lucas není majitel.
imgur.com/DnW6JLf

Tak :D A teď to nejlepší.
Bohužel Hassmi nemůže dohledat nic, co by potvrzovalo, že je skin jeho.
Nevim jak je to s tím jeho účtem zde na webu, ale kdysi když jsem měl na starost ověřování majitelů, tak jsem si zjistil úplně přesně čí je.

Takže bych byl rád, kdyby lidé, kteří ho znají, nebo s ním hráli a ví, napsali do komentů, pochybuji, že vám bude stačit to, že to vím já, ale je to tak. Nebo jestli nemá Gizmo nějaký seznam jmen někde. Každopádně pokud tomu nevěříte, tak ten skin není ničí :D Nemáte žádný důkaz o tom, že je majitel někdo jiný. Jsem si tím jistý.

Zde máte konverzaci ..
imgur.com/x3zp0oS

Pokud nebudete kkti a budete mi věřit, tak ten skin můžete dát veřejnej :D
btw// Proti tobě nic nemam WesneRe. Jen je blbý bejt "majitel" skinu, když to tak doopravdy není a skutečný majitel, (at už na to sere nebo ne) je jiný. Jestli jsi někomu naletěl a nějak se s ním dohodl, tak to mě mrzí, není to jen tvá vina. Je to vina i vedení, jelikož tu propagovali člověka, který majitel není. Ale to nic nemění na tom, že i kdyby ten skin majitel prodal 100x, nikdy by tuším neměl podle smlouvy být jiný majitel, než ten původní. Skin se mu může odebrat za porušení podmínek, ale určitě nepřipadne někomu jinému. Ja jdu spat, čus.


BTW/// Teď jsem dohledal, jak je to vlastně se skinem ID 26.
Andree nemá právo někomu říkat/psát, že si může skin ID 26 nastavit kam chce. Viz. Wočkovi. Ještě jsem si to studoval a je to prý podvodník.
Skin patří Pietrovi.
Šak si to sami pročtěte : http://forum.chmatakov.cz/tema/12282-skin-andree020



Naposledy upraveno: 20.8.2017 11.51

# 20.8.2017 10.28
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

  • Čí je skin ID 136 ?
  • FisFana0 hlasů, 0 %0 %
  • Lucase0 hlasů, 0 %0 %
  • Hassmiho6 hlasů, 86 %86 %
  • WesneRa.1 hlas, 14 %14 %
  • NEVIM0 hlasů, 0 %0 %
  • Celkem 7 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3

Miami
uživatel
Obrázek
Ve hře: yoyo
SZ
dobrá práce sherlocku
# 20.8.2017 10.36
 
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web

Miami:dobrá práce sherlocku



XD mohl jsem to napsat jako že neveřejně, ale je potřeba se dobrat k tomu, že je majitel vážně Hassmi :D
# 20.8.2017 10.45
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Ejkejej
uživatel
Obrázek
Ve hře: SNAKERIS
SZ
hezkys to dohledal a hlavně fisfan byl největší troska
nadherny až na obrazek čislo osm, ten nefunguje :/ trošku chybička
# 20.8.2017 11.28
 
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Už je to opravený
# 20.8.2017 11.36
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
holy fucking shit, doufám že to počtení bude stát za to xD
# 20.8.2017 11.50
Obrázek
Mister™
moderátor
Obrázek
Ve hře: _NiCe_
SZ ICQ
Ještě jednou díky moc Amfe za ten přehled já se řídil dřívějšímu nastavení skinů xD Kde FisFan chtěl nastavit skin a Pix mu ho nastavil ale jak jsi psal ,,pixee měl jiný starosti než myslet na to ,jestli je 136ka FisFanovo, nebo ne. " to už jsem nevěděl :D
Skin opice jsem sundal z acc co ho měli



Naposledy upraveno: 20.8.2017 12.13

# 20.8.2017 12.04

Obrázek
Miami
uživatel
Obrázek
Ve hře: yoyo
SZ
bude za to fisfan nějak potrestán?
# 20.8.2017 12.09
 
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
Pro lidi co neradi čtou zde je zkrácena verze:

Hock to posral, pix se na to vykák a věřil svým poskokům, že skiny dokážou dobře nastavit, fisfan (mončičák) nějak random napsal, že chce skin nastavit a po pokusech mu ho nakonec nastavili. Wesner si myslí že dostal skin od majitele Lvcase, ale ani on majitelem není ale je jím kuba4ewer aka bývalej CHTS tady na ofíku. Suma sumárum se tu šaškovalo se skinem, na který nikdo z daných hráčů neměl nárok. :D

Jinak dobrá práce samozřejmě, už vím proč si byl nonstop online od rána. :D
# 20.8.2017 12.10
Obrázek
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web

Mister™:Ještě jednou díky moc Amfe za ten přehled já se řídil dřívějšímu nastavení skinů xD Kde FisFan chtěl nastavit skin a Pix mu ho nastavil ale jak jsi psal ,,pixee měl jiný starosti než myslet na to ,jestli je 136ka FisFanovo, nebo ne. " to už jsem nevěděl :D
Skin opice jsem sundal z acc co ho měli



Cajk, ale máš to špatně napsaný. Pixee mu ho nenastavil :D Nastavil mu ho hock, aniž by si ho ověřil. Pixee tu nebyl od toho aby na to dohlížel, na to měl dva správce aby to čekovali :D

Bio dík :D Kdybych to napsal stejně jako ty, tak by mě každej vysmál, proto sem to musel vysvětlit jak malýmu dítěti :D
Jsem zvědavej jestli se vyjádří Andree k tomu tématu :D
# 20.8.2017 12.18
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Slaeer
uživatel
Obrázek
SZ Mail
To nebudu číst ani kdyby se měl poto...
Ale co... jdu na to.
:-|
# 20.8.2017 12.57
 
Mister™
moderátor
Obrázek
Ve hře: _NiCe_
SZ ICQ

amfetamin:
Jsem zvědavej jestli se vyjádří Andree k tomu tématu :D




Mu pošli odkaz + at si založí acc jelikož si nepamatuje heslo :D
# 20.8.2017 13.04

Obrázek
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
On když bude chtít tak se sem vyjádří, i když asi není co řešit.

Já už to seru, jdu si hledat někoho kdo nehraje a plsovat o skin XD
# 20.8.2017 13.13
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Pokud je to skin Kuby, ten sem občas loguje a mohl by to potvrdit. Jinak Matomi si dělal seznam, komu co kreslil a pokud na něj někdo máte kontakt, není problém si to u něj ověřit. Tady na webu byl topic, kde on ty skiny měl a u toho měl i jména, koukala jsem i do archívu, ale ten skin tam není.

26 by měla být Pietrova, rozhodně to není skin Wočka :-)
# 20.8.2017 13.17
 
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Taky jsem to celé projel a nic :O -_- Ale vím to už z dřívější doby, že je jeho.
Napsal sem mu ať se zkusí nalogovat, nebo kontaktovat Matomiho, tak uvidíme :)

A podle toho tématu, které jsem vyhrabal, snad už kucí nebudou skákat Andreemu na špek lol
# 20.8.2017 13.31
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Slaeer
uživatel
Obrázek
SZ Mail
TADY je důkaz o skutečném majitelu skinu ID136
http://jpeg.cz/obrazek/gTVk

Vysvětlení:
http://jpeg.cz/obrazek/gTVK
# 20.8.2017 13.33
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Diskuse o Chmatákově » ZÁHADA SKINU ID 136 - OPICE [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.