Chmatákov online


Fórum – Moja tvorba

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » Moja tvorba

MoNoS
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoNoS
SZ Skype
Čaute 8-),

chcem sa s Vami podeliť o moju tvorbu. ( všetko je aj bude tvorené v AI programe ). Neviem ako to je teraz na chmatákove či sa pracuje na tom, aby grafika bola lepšia (vektorová) a nejak sa tá hra posunula ďalej resp. čo treba pre to urobiť aby sa začala "nová doba pre CH" lol .

Ďaľšia vec, neviem kto čo kedy kde už prerobil rastrové veci do vektoru. Zatiaľ čerpám z toho čo je v hre. Nie som nejaká extra grafička z nejakej svetoznámej firmy, nie všetké veci sa mi podaria ale pre dnešný CH je podľa mňa každá pomoc dobrá xD xD .

Keď už som načala s témou "nová doba pre CH", no .. Neviem ako vy, ale myslím si že každý by uvítal modernejšiu a responzivnu webstránku + samostatné funkčné fórum. Také veci ako "Obchod" "Chat" "Chmatoviny" "Kroniky" by buď boli aktuálne alebo úplne vymazané, novým hráčom to dáva dojem že o túto stránku sa nikto nestará a táto hra poriadne nefunguje.

Píšem to tu preto, lebo časom tu pridám webdesign ako si predstavujem novú stránku, podľa názorov ostatných by som ju vedela aj nakodovať a nejak ju možno dokopy s nejakým "Chmat teamem" ktorý údajne na meta značkách v zdrojovom kóde webstránky vlastnia túto stránku 3-( :-D ..

Zatiaľ asi toľko, postupom času by som tu chcela pridávať ďalšie veci :-) pa

/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/
1.
Černý klobouk, Zelený šátek, DC čepka, Ružová čepka
Obrázek
# 5.7.2017 15.25
:'D
  • Hodnocení výtvoru
  • Hodnocení: 67 %     Hlasovalo: 3
Mister™
moderátor
Obrázek
Ve hře: _NiCe_
SZ ICQ
,,Obchod" může opravit jenom Gizmo (možná někdo ještě).. Jinak Chmatoviny nejspíš by mohli bejt :) Teď Bioniclem budeme aktulizovat např. Návody a ještě něco, já aktulizuju na webu ,,Mapa" :)
# 5.7.2017 17.08

Obrázek
Wesner_obnova
uživatel
SZ
radsi udelej komiks
# 5.7.2017 21.18
 
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Čepky pěkný,co se týče vývoje hry tak je to už jen a čistě na Gizmovi,my už nemůžeme nic zasádního měnit ani upgradovat bez něj a jeho pomoci.Problém je ten že Gizmo je bohužel neaktivní :-( Je to velká škoda :-|
# 6.7.2017 20.44
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
vipfilip
uživatel
SZ Mail
Tak by to měl Gizmo někomu předat, je to ostuda to nechat tak uvadat, když tu jsou lidi, kteří jsou ochotni s tím něco udělat. shame! shame! shaaaaaaaaaaaaaaaame! :-[:-[:-[:-[
# 6.7.2017 23.33
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Gizmo do toho dal obrovský kus práce a peněz, to jsou 1000 věnovaných hodin. Něco takového nemůžeš jen tak někomu dát.
Bohužel se našla spousta lidí, kteří to nevidí a nadávali mu jen tak. Po letech urážek se nemůžeš divit že ho přestalo bavit dělat to pro takovou komunitu...
Můžeme snad jen doufat že se někdy vrátí..
# 7.7.2017 14.36
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

prask boy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lemmy
SZ Mail Jabber Skype
Vyzerá to celkom fajn ale neverím tomu že sa ešte niekedy niečo pohne v tejto hre smerom dopredu. :)
# 9.7.2017 23.15
Obrázek
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Gizmovu práci bych si nikdy nedovolil nerespektovat nebo dokonce nějakým způsobem hanit,za dobu co tu jsem já jsem neviděl že by někdo nějak nadával nebo urážel Gizma..
Je mi jasné že to nejde jen tak předat,nám by stačila určitá část zdrojovýho kodu ale vlastně i jakákoliv jeho pomoc nebo aspon minimání zájem o tu hru.Stále je tu možnost to nějakým způsobem budovat a vylepšovat a jsem si jistý že spousta lidí to ocení a přijde hrát,ale jak jsem psal bez něj už nezmůžeme nic. :-|
# 9.7.2017 23.25
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
prask boy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lemmy
SZ Mail Jabber Skype
Palmer, je pravda že ho urážali a dosť často ale to siaha do obdobia keď sa testoval ch2 a ešte ďalej.. to bolo asi najhoršie kopec ľudí ho osočovalo či už tu na webe alebo emailami ani sa mu nečudujem že stratil akýkoľvek záujem o túto hru pretože si niektorí jedinci nevedeli vážiť jeho úsilie. Vždy sa nájde nejaký blbec čo nevie čo so sebou a svojimi hormónmi. :D
# 10.7.2017 11.41
Obrázek

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » Moja tvorba

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.