Chmatákov online


Fórum – Úpad Chmatákova

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Úpad Chmatákova [zamknuto]

Alakazamiss
uživatel
Ve hře: Alakazam_R
SZ Jabber Skype
Čau, jak to tu sleduju nějakou dobu trošku, tak to odpadá, do hry už raději ani lognout nechci, protože bych tam byl skoro sám, kde jsou ty časy, kdy byli narvaný 4ky. a fightilo se? Kde to je? To bylo to super! bojovat, a povídat si s kámošema, jak to ted sleduju, tak max 10. lidí, a když už lognu do hry, tak můžu hledat někoho třeba i 10. minut, nechce to nějak oživit, něco nového? nebo prostě něco nějak změnit? Ano vím že je to těžké, ale vím že nás tu je hodně, a něco by se dohromady našlo, já doufám, že si toto vezmete všichni k srdci, a trošku se zamyslíte, než mi začnete nadávat apod.

Díky :)
# 16.6.2017 20.45
Jsem Alakazam
  • Chtělo by něco změnit, něco nového?
  • Určitě!! 1 hlas, 50 %50 %
  • Nikoliv!1 hlas, 50 %50 %
  • Dobrý nápad! :)0 hlasů, 0 %0 %
  • Celkem 2 odpovědi
    Anketa již byla ukončena.
RamachE
uživatel
Obrázek
SZ
Venku krásně, kdo ti bude sedět u chmatákova? Vidět je docela dlouho a věřím tomu že každý tráví čas u vody nebo někde jinde s kamošema...
# 16.6.2017 20.55
Narodil ses takový jaký jsi, nedovol lidem tě změnit.
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Asi jak napsal Ramache,když je venku hezky moc lidí tu nebejvá,co si pamatuju je to tak pokaždý.Co se týče nějakejch změn,novinek atd..tak takový téma je tu často :-) Není to vůbec jednoduchý a možnosti jsou hodně omezený. Pokud někdo má nějaký nápady a chce se s nima podělit muže mne samozřejmě kontaktovat,případně je zveřejnit na foru.
# 16.6.2017 21.01
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
Na dobré počasí se vymlouvat nejde, prostě ta hra už skoro nic nového nenabízí. Ukaž člověku co hraje 4k 1080p 1tb ram hry tuto hru a natoč jeho reakci. :D

Jediný vliv jaký to počasí má je tak to, kolikrát za den tu těch 10 lidí je.
# 16.6.2017 21.02
Obrázek
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Tak já samozřejmě nesvádím všechno na počasí,nicméně nejvíc lidí je tu v zimě :) .
CHmat je už dlouhou dobu v úpadku,toho si asi každý všimnul,já ho platím dá se říct z nostalgie protože tu hru nechci nechat umřít :)
Problém je že s tím úpadkem hry nemůže nikdo nic moc extra dělat,možnosti jsou už dost omezené.
Jediný kdo by mohl je Gizmo,a je podle(nejen) mě škoda že nám zatím neposkytl,a jestli vůbec někdy poskytne část zdrojového kodu,kdyby jsme ho měli mohlo by se udělat pár menších updatů a jsem přesvědčený že hru by hrálo o dost víc lidí.
Další důvod proč se tu hru snažim pořád držet naživu je ten,že pořád doufám v to že Gizmo nám nějaký updaty poskytne.

THE Gangsta
# 16.6.2017 21.28
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
RamachE
uživatel
Obrázek
SZ
Udělám z toho fun je docela blbost to by se mohl dělat každý druhý/třetí měsíc WIPE a možná by to hrálo více lidi, já psal o počasí z důvodu že sám trávím dost času venku u vody než se pařit doma u stroje ;)
# 16.6.2017 22.01
Narodil ses takový jaký jsi, nedovol lidem tě změnit.
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
Abych byl upřímný, tak každý rok čekám, že Gizmo si na E3 (to místo, kde se odhalují nové hry) otevře stanoviště a udělá remaster chmatákova na xbox one a ps4.
# 16.6.2017 22.15
Obrázek
_Harlley_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Brendy, Harlley, Sernathy
SZ ICQ Skype Web
Na zimu se to zas rozjede takhle je to tuším každý rok. Děcka na brigádách a taky bylo vysvědčení tak se nediv, že matka zabavila šnuru od netu xD
# 16.6.2017 23.00
Do hry momentálně nechodím
Brendy, HarlleY
Chybovat je lidské odpouštět je božské
Můj životní Guru cynická svině
Pluto!
uživatel
Ve hře: Pluto. ; Froviel
SZ

_Harlley_:Na zimu se to zas rozjede takhle je to tuším každý rok. Děcka na brigádách a taky bylo vysvědčení tak se nediv, že matka zabavila šnuru od netu xD




Kdy bylo vysvědčení ? Já si tedy myslím, že teprv bude. Ale když si to myslíš.:idea:
# 16.6.2017 23.06
BŮH
Trapo
uživatel
Ve hře: Kítsev
SZ Skype

Pluto!:

_Harlley_:Na zimu se to zas rozjede takhle je to tuším každý rok. Děcka na brigádách a taky bylo vysvědčení tak se nediv, že matka zabavila šnuru od netu xD




Kdy bylo vysvědčení ? Já si tedy myslím, že teprv bude. Ale když si to myslíš.:idea:


Pluto nie každý je decko ako ty(že končí základku alebo prvý ročník strednej)... Na vysokej vysvedčenie už bolo...
# 16.6.2017 23.24
 
_Harlley_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Brendy, Harlley, Sernathy
SZ ICQ Skype Web

Trapo:

Pluto!:

_Harlley_:Na zimu se to zas rozjede takhle je to tuším každý rok. Děcka na brigádách a taky bylo vysvědčení tak se nediv, že matka zabavila šnuru od netu xD




Kdy bylo vysvědčení ? Já si tedy myslím, že teprv bude. Ale když si to myslíš.:idea:


Pluto nie každý je decko ako ty(že končí základku alebo prvý ročník strednej)... Na vysokej vysvedčenie už bolo...


Pravda kindermania opět nezklamala 3-(
# 16.6.2017 23.54
Do hry momentálně nechodím
Brendy, HarlleY
Chybovat je lidské odpouštět je božské
Můj životní Guru cynická svině
Pluto!
uživatel
Ve hře: Pluto. ; Froviel
SZ
Takže těm co jsou na vysoký vzala maminka kabel od počítače jak psal Harlley..

Než napíšeš hovno tak logicky uvažuj.
# 17.6.2017 14.47
BŮH
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Už je to tu samé OT,lock
# 17.6.2017 14.53
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Mister™
moderátor
Obrázek
Ve hře: _NiCe_
SZ ICQ
Klasicky přišel rejpnout Kítsev chováš se jako kid už (trapně čekal bych víc od tebe :D )

//téma je lock,i ty si sem dal zbytečný příspěvek,absolutně netýkající se tématu ..//THE



# 17.6.2017 19.50

Obrázek

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Úpad Chmatákova [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.