Chmatákov online


Fórum – Videa – Odpad z fóra a další..

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » Videa - Odpad z fóra a další..

Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
Zdravím, vytvořil jsem nový video se kterým se chci pochlubit a nemám kam ho naspamovat, tak ho dám sem.


https://www.youtube.com/watch?v=9h0_T-h-DKA



Naposledy upraveno: 25.7.2017 12.17

# 25.5.2017 22.51
Obrázek
  • Hodnocení výtvoru
  • Hodnocení: 88 %     Hlasovalo: 16

Stránky: 1 2 3 4 5

Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Pár updatov a aktivita Gizma prípadne iných vývojárov na vývoji hry by znova ľudí späť prilákala. Možno nie tých starých hráčov lebo predsa len čas sa zastaviť nedá a naše životy idú tiež kupredu...

To fórum je tiež pekne v sračkách - strašne rád by som si sem zašiel pokecať ako to bývalo kedysi ale teraz sa tu riešia len sračky alebo dokonca vôbec nič. Alebo ešte lepšia - nedávno sa tu začalo niečo konštruktívne riešiť a mod to hneď zamkol lebo začal vznikať OT - OT vymažem a diskusia nech pokračuje správnym smerom a nie to celé uzamikať.
# 22.6.2017 16.05
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Je to po dlouhých letech něco, na co jsem se ráda podívala. Fakt moc pěkně zpracovaný a pravdivý. Je tam vlastně odpověď i na to, proč už to téměř nikdo nehraje a logne jen z nostalgie. Spousta nových her a věk hráčů, to je zabiják chmatu, škoda....I já mám pořád ikonku chmatu na ploše :-) Úžasná hra, na kterou nikdy nezapomenu :-) Jinak díky Bio, video parádní...
# 22.6.2017 16.45
 
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
Díky moc za pěkné komentáře.

Same souhlas, už jen to že by se něco dělo by lidi dokázalo nalákat.
# 22.6.2017 17.32
Obrázek
montik
redaktor
Obrázek
Ve hře: LEGRANDE,MOSKOMOR
SZ Mail ICQ Skype
Hlavní věc je ta, že je to o lidech, né o hře. Nikdy to není o tom CO dělaš ale S KÝM.
Dřív tu byli lidi osobnost, každý měl svůj příběh, svůj názor. Bylo tu hlavně plno lidí co se věnovalo hudbě, grafice, programovaní atp. Já sem tady chodil kvůli těmhle lidem abych se od nich něco naučil a oni ode mě. Samozřejmě, ale i kvůli osobnostem.

Dnes tady není žadná osobnost, vě hře jsem nebyl a ted jsem viděl na foru tohle takže nemužu s určitostí říct kdo hraje a kdo ne. Nicméně, když jsem odcházel tak byla hra plná nerdských děcek a rádoby nevtipných trollů.
Není z čeho stavět partu. Neníi o čem se bavit, ostatní se jen baví kdo ma větší rybaření a bonzujou. Tuhle situaci jsem předpovídal už dávno.

A stejně na to nemám čas. Zdravím všechny co si pamatujou




Přesně tak.

Sam #12:Pár updatov a aktivita Gizma prípadne iných vývojárov na vývoji hry by znova ľudí späť prilákala. Možno nie tých starých hráčov lebo predsa len čas sa zastaviť nedá a naše životy idú tiež kupredu...

To fórum je tiež pekne v sračkách - strašne rád by som si sem zašiel pokecať ako to bývalo kedysi ale teraz sa tu riešia len sračky alebo dokonca vôbec nič. Alebo ešte lepšia - nedávno sa tu začalo niečo konštruktívne riešiť a mod to hneď zamkol lebo začal vznikať OT - OT vymažem a diskusia nech pokračuje správnym smerom a nie to celé uzamikať.

# 22.6.2017 18.18
Tento profil zůstane se stejným popisem, avatarem i podpisem jako vzpomínka na r. 2008. :D

MRTVEJ DEMENT DOBREJ DEMENT ObrázekObrázek
Wesner_obnova
uživatel
SZ

montik:Hlavní věc je ta, že je to o lidech, né o hře. Nikdy to není o tom CO dělaš ale S KÝM.
Dřív tu byli lidi osobnost, každý měl svůj příběh, svůj názor. Bylo tu hlavně plno lidí co se věnovalo hudbě, grafice, programovaní atp. Já sem tady chodil kvůli těmhle lidem abych se od nich něco naučil a oni ode mě. Samozřejmě, ale i kvůli osobnostem.

Dnes tady není žadná osobnost, vě hře jsem nebyl a ted jsem viděl na foru tohle takže nemužu s určitostí říct kdo hraje a kdo ne. Nicméně, když jsem odcházel tak byla hra plná nerdských děcek a rádoby nevtipných trollů.
Není z čeho stavět partu. Neníi o čem se bavit, ostatní se jen baví kdo ma větší rybaření a bonzujou. Tuhle situaci jsem předpovídal už dávno.

A stejně na to nemám čas. Zdravím všechny co si pamatujou




Přesně tak.

Sam #12:Pár updatov a aktivita Gizma prípadne iných vývojárov na vývoji hry by znova ľudí späť prilákala. Možno nie tých starých hráčov lebo predsa len čas sa zastaviť nedá a naše životy idú tiež kupredu...

To fórum je tiež pekne v sračkách - strašne rád by som si sem zašiel pokecať ako to bývalo kedysi ale teraz sa tu riešia len sračky alebo dokonca vôbec nič. Alebo ešte lepšia - nedávno sa tu začalo niečo konštruktívne riešiť a mod to hneď zamkol lebo začal vznikať OT - OT vymažem a diskusia nech pokračuje správnym smerom a nie to celé uzamikať.




presne tak, mas pravdu marto

MCZEDNIK
KRTEK
# 22.6.2017 21.51
 
Ejkejej
uživatel
Obrázek
Ve hře: SNAKERIS
SZ

bio je lepsi nez ostatni:Nový video, akorát to tentokrát není odpad z fóra.


https://www.youtube.com/watch?v=OmiK_J8j5yU


Super video Bio, díky za něj :*
# 23.6.2017 16.53
 
prask boy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lemmy
SZ Mail Jabber Skype
Bio najsamlepšie video :) :-P
# 23.6.2017 17.16
Obrázek
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
Trailer na facebookovou stránku Chmatákova.

# 14.8.2017 17.59
Obrázek
Slaeer
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Video hodnotím 10/10
Tvá tvorba je od videa k videu lepší :D
Jen tak dál!
# 14.8.2017 19.18
 
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Bio skvelé propagačné video. Toto tejto hre určíte chýbalo :) Veľmi podarené :)
# 14.8.2017 23.09
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
HeadHunter
uživatel
Obrázek
Ve hře: SixtuS a Calamity Jane
SZ
Dobrá práce Bio.
# 14.8.2017 23.52
Si vis pacem, para bellum.
Slaeer
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Asi budu rychlejší než Bio osobně, ale co :D
Jestli sledujete aktivněji Fórum tak jste si určitě všiml nedávné naštěstí už uzavřené aférky...
Věřím tomu že některé mohla tato aféra naštvat, urazit nebo pobavit, každopádně ať už jste z té aféry měli jakýkoliv pocit tak vím že tohle vám ho o dost zlepší!
Autor a naše oblíbená Chmazka Bionicle19 vydal další díl odpadu z Fóra, ale tenhle díl je opravdu perlička! (video může sloužit jako i vysvětlení)
Odkaz:
www.youtube.com/watch?v=SMFVtMljDDg&t=0s
Prostě si to zkopírujte xDxD

...doufám že jste si video užili tak jak já a nezapomeňte mu tam hodit LIKE a Subscribe kterej si tak moc zaslouží!

Díky za video a za zpříjemnění věčera!

JEN TAK DÁL BIO!!!
# 5.9.2017 22.29
 
Miami
uživatel
Obrázek
Ve hře: yoyo
SZ
Tvoje videa jsou odpad. Je smutne ze nemas co jineho na praci :'(:-[
# 5.9.2017 22.33
 
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ

Miami:Tvoje videa jsou odpad.


Obrázek
# 5.9.2017 22.46
Obrázek
RamachE
uživatel
Obrázek
SZ

Miami:Tvoje videa jsou odpad. Je smutne ze nemas co jineho na praci :'(:-[


Nesouhlasím aspoň je vidět že ho to baví, když nezůstane jen u CHO může střihat videa různým osobám, dá se říct když bude chtít tak si tím bude třeba za pár let vydělávat, člověk musí jen chtít, odpad jsi ty když takovou věc dokážeš napsat.

Bio jen tak dál, like ti hodím jak se tam zas dostanu ;).
# 6.9.2017 12.50
Narodil ses takový jaký jsi, nedovol lidem tě změnit.

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » Videa - Odpad z fóra a další..

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.