Chmatákov online


Fórum – Iberaf kill hnědky s pomocí WPE

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Iberaf kill hnědky s pomocí WPE [zamknuto]

RamachE
uživatel
Obrázek
SZ
Zdarec,

chci nahlásit hráče Iberaf, že si zvětšoval level na svém účtu.

Nick Iberaf
Důkaz video:
https://www.youtube.com/watch?v=AMbely444-w&feature=youtu.be

Něco podobného se dělo u dvou Chmatopiru ale tam použil LUK.

Snad to bude stačit.

Čau


Ještě přidám Cyrdu a jeho účty.... Sám to potvrdil....

Obrázek

Účty:
lolitka, kopáč, chmaták, kamil
# 6.2.2017 0.19
Narodil ses takový jaký jsi, nedovol lidem tě změnit.
Pluto!
uživatel
Ve hře: Pluto. ; Froviel
SZ
Celou dobu sem u toho byl a měl jsem click přímo na respawnu tak nevím co meleš o wpe.. Hlavně že je vidět na tom videu jak si na myslím Lovcovi a za řemdu chytáš ryby..Takže se starej o sebe. Nebo Aspoň nebuguj když už žaluješ (bez důkazů). Btw. 4 nahraný hodiny a lvl. 7 je docela záhadné. :(
# 6.2.2017 7.51
BŮH
killtec
uživatel
Ve hře: killtec,cyrda
SZ ICQ Skype Web
Hej remachu ? Za 1 screen není důkaz a za 2 nerybaril sem sám a za 3 nebuď kokod a neříkej tu věci který nejsou pravdivý a za 4. Ve hře si můžu psát co chci .. ale že ty ve hře máš nahranou hnedku na ochočování to už neřekneš co ? :)
# 6.2.2017 7.55
 
RamachE
uživatel
Obrázek
SZ

Pluto!:Celou dobu sem u toho byl a měl jsem click přímo na respawnu tak nevím co meleš o wpe.. Hlavně že je vidět na tom videu jak si na myslím Lovcovi a za řemdu chytáš ryby..Takže se starej o sebe. Nebo Aspoň nebuguj když už žaluješ (bez důkazů). Btw. 4 nahraný hodiny a lvl. 7 je docela záhadné. :(



Pluto ono by se stačilo relognout :D Víš, to ti uniklo! Jinak zajímavé že jsem tam měl účet na 5 minut a ani hit si mi nedal! A když to není pravda tak proč se vztekáš :D

Killtec:

Nahranou hnědku aha :D, jsem tu celou noc a skillim ochočko, běhal sem po CH a ochočoval skoro všechny zviřata, ale ty jsi tam nebyl tak nevíš!

Mám dva stroje, potvrdí ti to několik lidi z mého okolí!

Počkáme na vyjádření týmu!

Sbohem.
# 6.2.2017 8.05
Narodil ses takový jaký jsi, nedovol lidem tě změnit.
killtec
uživatel
Ve hře: killtec,cyrda
SZ ICQ Skype Web
Tak tebe měla máma polknout :)
# 6.2.2017 8.15
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Autoclick vedle sebe?:-D
Jde to, ale tobě nikdo nic nevěří, není lepší říct pravdu? Třeba ti budiž odpuštěno :-D
# 6.2.2017 8.22
 
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
emko prosimtě... je to pluto, každej ví že má zaplé WPE 24/7 a cítí se u toho jako velký podvodník

s ním je to tak, že kdykoliv někoho z nás nasere tak končí, on to ví.. tak proč mu dávat ban ted? :D počkám si až bude mít nějaké vipka a prachy, udělá mi to větší radost :twisted:
# 6.2.2017 8.30

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Iberaf kill hnědky s pomocí WPE [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.