Chmatákov online


Fórum – Staré časy

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Staré časy

_Harlley_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Brendy, Harlley, Sernathy
SZ ICQ Skype Web
Zdravím
Tak mě napadlo jestly si ještě vzpomínáte na staré časy a nezapomenutelné chvíle na Chmatákově
ať už tu nebo na jiném serveru.
Já si asi nejvíc pamatuji na hráče
Arky a klan (Psí Vojáci)
Samozdřejmě i na Schmied (šmejda), který postával většinou u autmatu s rumem xD
A na Qesty v baru

Tak se podělte možná máte podobné vzpomínky lol



Naposledy upraveno: 6.1.2017 10.38

# 6.1.2017 0.09
Do hry momentálně nechodím
Brendy, HarlleY
Chybovat je lidské odpouštět je božské
Můj životní Guru cynická svině

Stránky: 1 2 3

Harimau
uživatel
SZ Mail
Kdo si pamatuje Lorana? lol
# 7.1.2017 20.53
 
Trapo
uživatel
Ve hře: Kítsev
SZ Skype

Harimau:Kdo si pamatuje Lorana? lol


Myslíš toho pravého Mareka Grimberga? :)
# 7.1.2017 21.50
 
_Harlley_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Brendy, Harlley, Sernathy
SZ ICQ Skype Web

Harimau:Kdo si pamatuje Lorana? lol



No jasně xD

Spencer vlastnil jaký skin?.. Toho mafiána?..
# 7.1.2017 23.12
Do hry momentálně nechodím
Brendy, HarlleY
Chybovat je lidské odpouštět je božské
Můj životní Guru cynická svině
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
jabko bylo asi best no, z hlediska co dvoutýdenního náboru... možnost dostat práva co chvilu udržovala hráče ve hře :D

tím pádem bylo furt koho podělávat, byla menší šance, že nás chytí apod.. :D nejradši jsem měl, když jsem nutil každého správce vyřešit problém pixee+fredy... můj oblíbený správce byl Intel, když se rozhodl vybrečet bratrance Czechboye o GM, tak se do teamu dostal každej, kdo mu složil alespoň 2 komplimenty ;) a těch prachů co vydělali na debílcích co si kupovali práva ajééje :D ještě snad před rokem a půl mi psal na skype, že nechápe proč s pixeem rušíme jeho nelegální server :-O

ale nevím co s ofíkem, když jsem začínal před 7mi lety, bylo tu max 20 lidí (když nepočítám 3 hodiny po vydání updatu)... takže žádné časy s gizmem a pixeeho nebo persovou bandou o 50ti lidech neznám :D

samozřejmě si pamatuju většinu z těch co jste tu jmenovali, ale skoro o nikom nedokážu říct jednu větu :D
# 7.1.2017 23.58
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Fredy ještě zapomněl dodat že jeho druhý nejoblíbenější správce jabka jsem byl já :D
Jinak lidi co jsou tu vyjmenovaní si pamatuju všechny.
Bohužel bez větších updatů nelze čekat že se počet lidí nějak rapidně zvýší,nezbývá než doufat že se třeba Pixeemu s Fredym podaří vyjednat nějaký updaty s Gizmem..
# 8.1.2017 9.35
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
_Harlley_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Brendy, Harlley, Sernathy
SZ ICQ Skype Web

Palmer™:Fredy ještě zapomněl dodat že jeho druhý nejoblíbenější správce jabka jsem byl já :D
Jinak lidi co jsou tu vyjmenovaní si pamatuju všechny.
Bohužel bez větších updatů nelze čekat že se počet lidí nějak rapidně zvýší,nezbývá než doufat že se třeba Pixeemu s Fredym podaří vyjednat nějaký updaty s Gizmem..



No tak to jeme v ### xD
Gizma asi mrzý ty příspěvky do hry není jich tolik, kdysy psal pár let zpátky kdyby poslalo cca 20 hráčů každý měsíc po 100,- tak je to v pohdě..
# 8.1.2017 10.20
Do hry momentálně nechodím
Brendy, HarlleY
Chybovat je lidské odpouštět je božské
Můj životní Guru cynická svině
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Myslím že tu nejde ani tak o finance jako spíš o to že Gizmo nemá čas,jelikož pracuje na mnohem významnějších projektech.
# 8.1.2017 10.41
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
To co tady většina z vás připomíná už bohužel starý Chmat prostě není. V době, kdy začínaly neofiko servery (rok 2008?) už to pomalu upadalo. Neofiky hlavně poměrně hodně rozdělili komunitu, hodně lidí šlo hrát jinam a způsobilo to jedinné - žadny server nebyl tak plný, aby to byla opravdu zábava. Osobně si pamatuju hodně neofiků, od 1 po Jabko. Jabko se díky svému free režimu hraní stalo hodně hraným.

Jinak mapa starého chmatu http://chmatakov.tobynet.eu/

Já jsem pravděpodobně jeden z mála hráčů tady, kteří zažili ještě doby, kdy jela stará verze společně s novou. Vlastně si pamatuju ještě starý modrý web. Doba, kdy byl velký problém se do hry přihlásit i ve 2 ráno, protože všude bylo narváno. Nebylo výjimkou, že bez VIP jste logovali hodinu. Co vím, tak kapacita byla snad 60-70 lidí + vip (těch bylo mraky) + nové účty do 2 hod. Tehda to byl docela problém a hra se kvůli tomu taky překopávala, protože to solidně lágovalo. Ale stálo to za to. Kam jste vlezli, tam někdo byl. Na rubu plno, na rybárně vždycky tak 10 lidí.
A já osobně třeba nejraději vzpomínám na ty zimní večery na těžbě. Vždycky partička tak 10 lidí, kecání na několik hodin. Vlézt do PK města nebo 4 města = smrt, nedalo se tama projít snad nikdy. A hlavně mapa tehda byla o hodně menší, takže ten počet hráčů šel rapidně poznat.

Ale kdo to nezažil, tak se to nedá moc popsat, hra byla úplně o něčem jiném, ona samotná samotná úplně jiná a jsou to časy, které se už určitě opakovat nebudou. Přeci jen v roce 2006-2008 tolik her nebylo, půlka lidí mělo mašiny sotva na chmat. Chmatákov je hra založená na komunitě. Pokud komunita není, je malá, nebo je o ničem, tak hra nikdy nebude tak zábavná.

Každopádně na ty časy s několika hráči (Magpie, pietro, Corse) vzpomínáme rádi. Mně na chmatu hlavně nejvíc vyhovovala ta super komunita, to skillování, killování jsem vždycky nechal na jiných :D :)

Každopádně tu posílám jeden screen, jak měla nová verze vypadat. Ono v té době nebyl snad den, kdy by nějaká novinka nebyla. Stačí se podívat do historie na hlavní stránce.
Obrázek
Obrázek
# 8.1.2017 13.08
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Modrej web si pamatuju i já :-D..
Každopádně s tím logováním až takovej problém nebyl, pokud si měl 1 účet VIP.. při odlogu se uvolnil slot a lognul si neVIP a pak až VIP a pořád takhle dokola :-D
# 8.1.2017 18.20
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Empty927: Ono to tehda bylo snad i jinak. Protože byla nějaká daná kapacita a VIP byly navíc. Takže při kapacita 70 lidí, jich tam mohlo být klidně 90. Mě to třeba nešlo, ale vím o pár lidech, kteří to tak dělali no.
# 8.1.2017 19.29
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Mne to tak fungovalo :-D
# 8.1.2017 20.12
 
_Harlley_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Brendy, Harlley, Sernathy
SZ ICQ Skype Web
Mě taky
Web si pamatuju i Gizmovu aktivitu v příspěvcích xD
# 8.1.2017 20.23
Do hry momentálně nechodím
Brendy, HarlleY
Chybovat je lidské odpouštět je božské
Můj životní Guru cynická svině
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Po dlhej dobe na fórku aj normálna debata :D
Tiež rád spomínam, spoznal som tu kopec fajn ľudí a prežil super časy.
# 9.1.2017 19.40
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Taky rád zavzpomínám na starý časy, kdy jsem u Chmatu proseděl snad celý dětství :-D:-D A taky to mrda letí jak koukám, kolik to už je let.. šíleny :)
# 9.1.2017 23.10
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Kozel úchyl se ozval :-D :-D :-D
# 10.1.2017 9.08
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Staré časy

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.