Chmatákov online


Fórum – WIPE!!

Fórum » Komunikace se správci » WIPE!! [zamknuto]

Pluto!
uživatel
Ve hře: Pluto. ; Froviel
SZ
Ahoj chci se zeptat kdy bude wipe ? Má být každých 6 měsíců a to už bylo od posledního wipe. :(
# 2.1.2017 15.05
BŮH
  • Chcete WIPE ?
  • Ano8 hlasů, 53 %53 %
  • Ne7 hlasů, 47 %47 %
  • Celkem 15 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

_Harlley_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Brendy, Harlley, Sernathy
SZ ICQ Skype Web
Dřív sem posílal pár let zpátky a ne jen já.. :D To stebou souhlasím..
# 5.1.2017 14.05
Do hry momentálně nechodím
Brendy, HarlleY
Chybovat je lidské odpouštět je božské
Můj životní Guru cynická svině
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Začínají se tu řešit h.vna.Název tématu je WIPE k tomu jsem se vyjádřil všechno ostatní je tu navíc.
Kecy o změně správce?Absolutně mimo mísu,nevidim jedinej důvod.
Docela rychle zapomínáte co Fredy pro hru udělal a dělá :)
Další kec co jsem četl je ten že by do hry někdo nedal ani stovku.Však ani nemusíš ale uvědom si že pokud do tý hry nebude někdo dávat peníze(v tuhle chvíli jsem to já) tak ty nebudeš mít kam psát svoje chytré řeči,jelikož ta hra vůbec nepojede :)
Pokud se někomu nelíbí aktuální systém hry tak tu přece hrát nemusí ;-) 3-( Ano nezní to dobře ale je to tak.
# 5.1.2017 14.49
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ

HeadHunter:Nebo kdyby to majitel přenechal někomu jinému, zájemců o kterých vím je spousta.



a co by s tou hrou jako udělali? :D to samé co každej... nahodíš low rate aby si měl pár hráčů a zbytek naženeš tím, že dáš práva 10ti blbečkům aby se ve hře pořád něco dělo... je tu víc faktorů o kterých víš velký hovno... sniper killer si taky myslel že když podělá pár hráčů o prachy a vytvoří jim skin, že tam někdo bude hrát, dával jsem mu 2 měsíce a vydrželo mu to 3 tejdny aniž by jsme ho s pixeem sabotovali :)

a to nehledím na to, že nebýt lidí jako jsem já, pixee, sam, empty, pers (ze začátku i gizmo opravil tucet bugů) apod... je ve hře milion bugů, například vykrádání invu GMek, bugování lvlů, vipka na dálku, podělávání odloglých a dokonce bugování peněz...

si rovnou zapni 826 a nemusíš utrácet prachy <3
# 7.1.2017 23.42

Stránky: 1 2

Fórum » Komunikace se správci » WIPE!! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.