Chmatákov online


Fórum – ..BiGMan..

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » ..BiGMan..

wahhanna
uživatel
Obrázek
Ve hře: SiduS
SZ Mail ICQ Web
Tak a teď bez CENZURY

už mně sere to zasrané killovaní tech 10 letej sraču!! každej kretenek si tam Běhá s bleskovkou a sází to do mně a do ostatních hraču!

Navrhuju Hračí Robbenko ZAKAZANÍ do hry a na forum vymazaní všech jeho učtu ktere má a zabanovaní na furt ! tohle je nejvetsi stupidita ktera tyhle dmnti muže postihnout

říkatesi TREST? ale proč ho nikdo nedá gm jsou to 3 a ani jeden se vsadim že jim nedá ban( jemu robbenko ala ..BigMan..) Chlubí se že vykradl Medveda a furtmu nic neni ?:D to je teda pěkny už mně unavuje věčne čekaní než se nekdo rozhodne mu dat ban ip.

DUKAZ:
Obrázek
# 7.5.2008 9.18
 

Stránky: 1 2 3

Neo_CorteX
uživatel
Obrázek
Ve hře: Těch je hodně ..
SZ Mail ICQ Jabber Web
Njn takovýhle hajzly nesnáším když mám třeba s někím duel a všichni se tam pletou a pak berou věci ..
# 10.5.2008 10.12
Prý byly vynalezeny protézy, řízené lidským mozkem. Snad už za dvě stě, tři sta let budou celí lidé, kteří se budou řídit lidským mozkem.
[img] http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php[/img]
kristyna
uživatel
Ve hře: -÷-atac-÷- , †.JE®®Y.† ,
SZ Mail
hele sidusi tebe mam rada ale proc lezes do 4 kdyz se neumis branit ve 4 se smi kilovat :)
# 10.5.2008 10.48
 
ĐurĐ@
zablokován
Obrázek
SZ Mail
Kristyna LoL Co najednou??Už tě vihodily z chmakuzy jo?Hmmmm Dobře VY!xD
# 10.5.2008 10.50
Du[R]du mam napul z jerrym;-)
Obrázek
Vždy, když mě posere holub, děkuji Bohu, že nedal křídla i krávě....
Hip Hop vládne světem, metal nechme dětem.
kristyna
uživatel
Ve hře: -÷-atac-÷- , †.JE®®Y.† ,
SZ Mail
a) z chmakuzy odelsiu vsichni i velitel proc ? supreme neaktivni a nejde do kileru bo se boji ze yb ho dali na co ma asi 9 mega ???

b) vyjadruji se tu stejni kileri sou dve skupiny roben a vrak a jejich astanci ale roben neni alspon takova lama avby si na vas svtezoval delate to smai co on ale on ma slpon hrdost ze resarixi a leo vy ste oba zlaty ze ?!
# 10.5.2008 10.55
 
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
CoteXi: NepYskuj, ty seš svatej co ?! lol
# 10.5.2008 10.58
 
ĐurĐ@
zablokován
Obrázek
SZ Mail
Palanda: Ty nepyskujlol:evil:
# 10.5.2008 11.01
Du[R]du mam napul z jerrym;-)
Obrázek
Vždy, když mě posere holub, děkuji Bohu, že nedal křídla i krávě....
Hip Hop vládne světem, metal nechme dětem.
mondeos
zablokován
Obrázek
Ve hře: sem no..
SZ Mail ICQ Web
Durda když máš max přesnost 45% tak radši buď zticha protože by to mohlo třeba ..bigmana.. naštvat...Takže příět+ radši potichu...
# 10.5.2008 11.04
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
kristyna
uživatel
Ve hře: -÷-atac-÷- , †.JE®®Y.† ,
SZ Mail
omg durdo ty si tak dementi ze nema nidko naladu se s tebou hadat neni to ster kdyz nepochcopis ze te nekdo utrel mimo to ostatni alspon uznaj ze kiluji taky jen ty si hrajes na svteho ale gm nejsou blby a existuju scren atd
# 10.5.2008 11.04
 
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
Lol Durda mluví ten pravej :D bože můj tomě poser takovej sráč :D
Dicky když ve 4. a příliste tam Ke3p_Smilling a rosekáme to tam to sou od lea věty :D "Můzu být sváma"? , "Prosím Palanda" :D
a teď děláš velkýho kluka , kámo... 3-(

Sry za vulgaritu, ale už mě fat nasral
# 10.5.2008 11.07
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Wahhanna kurva ty sráči na co si tu hraješ?Když už žaluješ jako malí kluk,tak bud aspoň slušný...!! Takový debílky jako si ty !?!?!?! PHE ...!!!! Dal bych BAN IP tobě...BLBEČKU !!!
# 13.5.2008 9.17
 
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Chmakuza má co kecat...Je to organizace na hovno, akorát killujou jako každý jiný klan.
# 13.5.2008 14.01
Áj níd mór drags! :idea:
Mr.Tříska
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju
SZ Mail ICQ Web

pan Losos:Chmakuza má co kecat...Je to organizace na hovno, akorát killujou jako každý jiný klan.



Přesně ... Nikdy jsem neviděl člena z Chmakuzy jak v red zoně dělá pořádek ... :-|
# 13.5.2008 14.29
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Nápodobně,ale je to trochu OT.
# 13.5.2008 14.35
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
2-3 clenove chmakuzy nedokaze udelat poradek kdyz na ne jdoe celej klan a proto si nechavaj pomoct teda spis protoze to sere uz i nektere hrace,tak pomahaj chmakuze proti protivnym killerum..a pochybuju ze ty narayenko a mr.triska by ste to dali do poradku...
# 13.5.2008 14.51
Já jsem zákon
charvik
uživatel
Obrázek
SZ Mail
ve 4. se killovat muže bo ne? a jako proc ban zadny poruseni pravidel tam nenilol
# 18.5.2008 17.07
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » ..BiGMan..

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.