Chmatákov online


Fórum – Edii – killing na dálku

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Edii - killing na dálku [zamknuto]

E la Trabantos
uživatel
Obrázek
Ve hře: Diego
SZ
Dobré odpoledne, dnes hráč Edii používal WpePro a killil na dálku. Řekl jsem mu, že to mám nahrané a dám na fórum. Začal se hájit způsobem že má lektvary na skrývání a byl celou dobu v lokaci, ve které jsem byl celou dobu já.
Na začátku videa (viz. níže) můžete vidět, jak přišel s druhým účtem aby ,,očíhl" situaci (další fakt, který říká že nebyl se mnou v lokaci). Šel jsem dolů k prodejci vlajek a pořád mě zasahoval.
Myslím si že nejsem jediný komu tohle udělal. Žádám o potrestání, děkuji. přeji přijemný zbytek dne
http://youtu.be/RYISHqfU-T8
# 25.9.2016 13.26
 
RamachE
uživatel
Obrázek
SZ
Konečně jsi to sem dal :D.
Můžou potvrdit jiný hráči co jsou semnou momentálně ve čtyrce že jsem tam byl celou dobu. Jak s účtem Edii tak i s druhým účtem Edi.
Když si vezmeš do ruky nějakou věc a použiješ lektvar na skryti tak se skryješ i z věci co mám momentálně v ruce! Tak si tu nestěžuj když nevíš!
# 25.9.2016 13.29
Narodil ses takový jaký jsi, nedovol lidem tě změnit.
E la Trabantos
uživatel
Obrázek
Ve hře: Diego
SZ
Ani jeden z hráčů(Killer08, mončičák, lilex), který je s tebou momentálně ve 4. není ve videu, můžeš mi to nějak vysvětlit? Jak jsem psal, na začátku videa, je jasně vidět že jsi mě zasahoval i když jsi byl ve vedlejší lokaci :) a kdyby si šel dolů k prodejci vlajek jako já, nebyl by jsi na tom samém místě když jsem znovu přišel nahoru :)
# 25.9.2016 13.32
 
RamachE
uživatel
Obrázek
SZ
Jsou ale ty je nevidíš. Používáme LEKTVARY proto ve hře jsou. Nemůžeme za to že ty to neznáš!
# 25.9.2016 13.35
Narodil ses takový jaký jsi, nedovol lidem tě změnit.
E la Trabantos
uživatel
Obrázek
Ve hře: Diego
SZ
Dobrá, i kdyby tam byli (i když nebyli) tví "kamarádi", pořád jsi nevysvětlil to co jsem psal výše:)
menší perlička: Obrázek
# 25.9.2016 13.39
 
Pluto!
uživatel
Ve hře: Pluto. ; Froviel
SZ
Ramache ty si mě taky killil u np u banky i v chobotově a pak jsem jel k nemocnici a ty nikde a pořád si mě hitoval.. Takže si nevymejšlej. Jinak k tomu 4. městu , stál jsem tam s trabantem a sledoval to .. Stál si vlevo jak se prodávaj miny skrytej s bleskem v ruce a jak je vidět na videu tak trabant šel dolu a ty stále stál u min ( v jiné lokaci ) .. Měl si full inv léků z toho vyplývá že na muty na skrytí si neměl místo ... Zamysli se nad sebou ;)
# 25.9.2016 13.46
BŮH
pan black
uživatel
SZ
Eda Ramach už dlouho nedostal ban. Víte co to znamená ? :P
# 25.9.2016 13.47
 
Pluto!
uživatel
Ve hře: Pluto. ; Froviel
SZ
Že ho brzy dostane :D
# 25.9.2016 13.48
BŮH
RamachE
uživatel
Obrázek
SZ
Tak dostanu no :D Pohoda je mi to fuk budu si stát za svým. Na dálku jsem nikilil nebudu nadále odpovídat!
# 25.9.2016 16.47
Narodil ses takový jaký jsi, nedovol lidem tě změnit.
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
edo, obhajuješ se sračkama, vážně si doufal že se z toho vykecáš? :D

ubohé a nudné.. banned
# 25.9.2016 17.48

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Edii - killing na dálku [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.