Chmatákov online


Fórum – Nepotřebujete pomoc ??

Fórum » Komunikace se správci » Nepotřebujete pomoc ?? [zamknuto]

Nestor
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nestor
SZ Mail Skype Web
Proč chmatákov nejede ??!,..
mám informace od pixeeho že má ted server na starosti Fredy a Pers. Jen bych chtěl nabídnout pomocnou ruku a taky bych rád věděl z jakého důvodu server nejede, pokud je problém s nějakou investicí, je tu určitě pár ochotných hráčů ("jako já";) mezi námi co rádi přispějí na server aby i nadále fungoval,.. děkuji a nashledanou
# 14.7.2016 1.25
:evil:NESTOR:twisted:
  • KLK Z VÁS PŘISPĚJE ?
  • Ano přispěju rád1 hlas, 14 %14 %
  • přispěji v nutném připadě2 hlasy, 29 %29 %
  • Seru vám to škoda penez4 hlasy, 57 %57 %
  • Celkem 7 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Není zaplacený hosting. Na měsíc to stojí 14 eur, což je cca 400 korun.
Na příspěvky od hráčů se zakládala elektronická peněženka od společnosti Gopay, kterou má na starosti Fredy a ten tu momentálně již pár dní není. Je na ní nějakých 230 korun, takže je potřeba vybrat 170Kč.
Pokud se to do 10ti dnů nezaplatí, tak je server nenávratně pryč- teď nám běží 2 týdenní lhůta po splatnosti.
Nezbývá nám teď nic jiného než počkat na fredyho a doplatit to (kdyby se našlo pár hodných duší bylo by to fajn, na odměně za přispění se můžeme domluvit, viz. jedna starší novinka na titulní stránce).
Další možnost je to zaplatit rovnou- http://client.wedos.com/pay/order.html?t=527210&k=EJTxvTvjHm

Celkové info- Dřív hru platil pix, tomu už s tím došly nervy a chmat jel poslední 2 měsíce z příspěvků od Hovise. Pokud se každý měsíc nevybere na příspěvcích těch 14 euro, tak chmat nepoběží kvůli nezaplacenému hostingu. Možnost poslat příspěvek na server je tady už měsíc ( http://www.chmatakov.cz/clanky/785-prispej-na-server-a-ziskej-odmenu ), zatím se ale našel jen jeden člověk, který přispěl a to hráč Dominoo částkou 250Kč.
# 14.7.2016 3.06
 
Nestor
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nestor
SZ Mail Skype Web
Toe v píč** ,.. platit, abych si zahrál ,.. sem to dopad :D heled Lidičky Kluci/dámy
zítra to zacvakám ;) skočím si nabít paysafecard,.. nebo si budu muset povolit E-platby na kartě :-O xD jinak chtělo by to nějak zapůsobit na hráče,.. Jenže s takovými lidmi jako je Fredy se dočkáme akorat nezaplaceného hostingu,.. (nic proti) , pálí ti to.. ale o server by se měl starat (zajmat) někdo "zodpovědný" (aktivní) ,...
3-( 3-(
# 14.7.2016 3.27
:evil:NESTOR:twisted:
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Přes paysafecard to bohužel zaplatit nejde. Teď je možnost to zaplatit přímo Wedosu přes ten odkaz, nebo počkat až se vrátí Fredy, doplatit těch 170kč na el. peněženku a zacvakalo by se to.
Co se týče Fredyho, tak ten pro chmat udělal dlouhodobě už dost věcí, které moc ve hře nejsou vidět ale pro hru jsou důležité- správa serveru, dělání updatů,...
Nějak zapůsobit na hráče- Rádi bychom, ale těch možností moc není- Fredy své možnosti už vyčerpal, bez přístupu ke zdrojáku se toho moc nezmůže.
Jinak se aspoň snažíme dělat zábavu pomocí questů ve hře, kterých bylo v době kdy server šel poměrně dost- z mé strany 2-3 questy denně.
Pokud by měl někdo nějaké návrhy na oživení hry, stačí se mi ozvat a probereme to, smysluplné nápady rád uskutečním. (Těch questů za den taky nemůže být moc- narušilo by to ekonomiku hry a dělat questy o low cost věci? Hráči by nadávali, že je to za odměnu moc málo...)
# 14.7.2016 3.37
 
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
jsem na vpsku a forku denně... co je na tom že nechodím do hry? :D
# 14.7.2016 8.08
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Příště by to chtělo nějaké info. Já jsem tak trochu předpokládal, že se záškodníci konečně rozhodli server shodit. A když jsme u toho, ocenil bych platbu na účet, mohl bych dát trvalý příkaz a bylo by to.

Nestore, pošéfíš to teda?
# 14.7.2016 9.46
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Nestor
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nestor
SZ Mail Skype Web
Platba objednávky - 3316014509
INFORMACE
On-line platba byla úspěšně provedena. Nyní prosím vyčkejte, až náš systém platbu zpracuje a objednávka bude označena jako zaplacená.
U objednávky již proběhla on-line transakce, čeká se na připsání částky k objednávce

3-( OBJEDNÁVKA JE SPLACENA TED UŽ JE TO NA VÁS 3-(
# 14.7.2016 17.28
:evil:NESTOR:twisted:
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
děkujeme kluku
# 14.7.2016 18.04
Nestor
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nestor
SZ Mail Skype Web
:D za to si nic nekoupím :D Jestli přemýšlíte co mi dát jako odměnu,
já bych měl jasno .. Pod Jižním Útočištěm soukromí ostrov :D 3-(
# 14.7.2016 18.14
:evil:NESTOR:twisted:
Nestor
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nestor
SZ Mail Skype Web

děkujeme kluku



JÁ JSEM RÁD ŽE TO JEDE ;-) lol
# 14.7.2016 18.42
:evil:NESTOR:twisted:
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Díky Nestore. Lock.
# 15.7.2016 6.53
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov

Fórum » Komunikace se správci » Nepotřebujete pomoc ?? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.