Chmatákov online


Fórum – škaredí lidé

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » škaredí lidé

Vario
uživatel
Obrázek
SZ ICQ
víte že poslední dobou se ve chmatákově pořád kílí a vulgárně mluví porušují se přestupky.

tak navrhuju aby to byklo jak ve staré verzi kulas a broka a nějaké ty blbinky.
ve staré verzi byl klid protože kilovali jen tím a dneska tam je 2200000 zbraní.


nebo druhý nápad. extrémě zvýšit obranunebo pole kde se nedá střílet třeba, rub,poušt,4město,pk město apod.


lidi už přeskakují všechny meze. to co je ve chmatu je hnus.

stará verze byla ta nejlepší
# 6.5.2008 9.31
Obrázek

Stránky: 1 2

chlapecek96
uživatel
Obrázek
Ve hře: chlapecekcz , vulagrismus
SZ ICQ Web
Proc se s tím sr*t ? Dejte WIPE a je to, zase chvilku bude klid :D
# 6.5.2008 20.58
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber

milanmichal:Mám řešení , vše by se trestalo tvrdě , i ta nejmenší blbovynka by se trestala třeba banem . A podruhé hned banem ip , sice je to dost drastické ale ja kvidím chmat se poslední dobou hroutí . až pokud by to vymizelo tak by se mohl vrátit starej režim , pokud ne tak by se začali zdražovat všechni zbraně náboje atd .


A vraka mám jako trestat jak?
# 6.5.2008 21.00
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

bigdragon:A vraka mám jako trestat jak?


Pořádně ho hlídat ať sou prachy na provoz.xD
# 8.5.2008 21.27
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Archeolog_Cz
uživatel
Obrázek
Ve hře: Archeolog(Stáří 325)
SZ ICQ
Udělal Bych Dungedony a Exp+Lvl tím by se na Max lvl stoupalo dlouho a lvl systém by se hodil na zbraně 8 obic 16 24 32 42 52 64 atk a zbrane lepší pak by každej nevlastnil tu neej ale museli by expit v dungedonech (stejně to neprojde)
# 8.5.2008 21.36
 
Erik-Linbeast
uživatel
SZ Mail
Archeolog: 1. Chamt neni WoWko
2.Byl tu návrh na dungy, zřejmě budou
3: tim by se killování jen rozšířilo3-(
# 8.5.2008 23.46
jednou ke mně přišel jeden blbeček a povidá
"Honda, the power of dreams"
já na to
"Horda, the power of my live":twisted:
Killer2
uživatel
SZ Mail
mas ako tak pravdu ale ze je stara lepsia tak to ne
# 9.5.2008 6.44
Znížte mi warning prosímxD
milanmichal
uživatel
SZ Mail

bigdragon:

milanmichal:Mám řešení , vše by se trestalo tvrdě , i ta nejmenší blbovynka by se trestala třeba banem . A podruhé hned banem ip , sice je to dost drastické ale ja kvidím chmat se poslední dobou hroutí . až pokud by to vymizelo tak by se mohl vrátit starej režim , pokud ne tak by se začali zdražovat všechni zbraně náboje atd .


A vraka mám jako trestat jak?


:D Kdo je vrak ?
BTW: Ale chtělo by byřijít proč se to věechno děje , kdyby to bylůo z nudy , tak by se mohl udělat nějakej novej zápavnej ostrov , a nebo je to z toho že si nemají hráči do čeho zastřílet ( Na co jsou zbraně když nechcete kilení ? ) proti tomu by se taky mohgl udělat nějakej ostrov ze zvýřaty a z věkem a sílou , a kldyž je to z toho že tam hrajou malí caparti a neumí se chovat tak to buď trestat nebo dát novou verzy třeba od věku 15 ;-)
# 9.5.2008 9.48
 
Mr.Tříska
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju
SZ Mail ICQ Web
milanmichal : A jak jim dokážeš že jim je pod 15 ?! Navíc je tu i dost inteligentních lidí kteří jsou pod 15 let ...:-|
# 9.5.2008 10.45
 
milanmichal
uživatel
SZ Mail

Mr.Tříska:milanmichal : A jak jim dokážeš že jim je pod 15 ?! Navíc je tu i dost inteligentních lidí kteří jsou pod 15 let ...:-|


No buď podle dokladu i když to nevým jak , a nebo pomocý ěnjakého testu , pochibuju že nějakej 9 letej kluk bude umět vyřešit složitější lineární rovnici ;-)
Edit: A nebo by šli udělat zase dvě verze kam by se posílalalo třeba na 5 měsíců jako trest a tam by bylo vše drahé a mohlo by se tam klidně kilit , za každou hloupost mýsto banu ´do té jiné verze ;-)
# 9.5.2008 11.25
 
Erik-Linbeast
uživatel
SZ Mail

milanmichal:

Mr.Tříska:milanmichal : A jak jim dokážeš že jim je pod 15 ?! Navíc je tu i dost inteligentních lidí kteří jsou pod 15 let ...:-|


No buď podle dokladu i když to nevým jak , a nebo pomocý ěnjakého testu , pochibuju že nějakej 9 letej kluk bude umět vyřešit složitější lineární rovnici ;-)
Edit: A nebo by šli udělat zase dvě verze kam by se posílalalo třeba na 5 měsíců jako trest a tam by bylo vše drahé a mohlo by se tam klidně kilit , za každou hloupost mýsto banu ´do té jiné verze ;-)


a kdo by tu "jinou verzy" platil?3-(
poněvadž neřek bych že by šly 2 verze na jednom serveru
# 9.5.2008 11.39
jednou ke mně přišel jeden blbeček a povidá
"Honda, the power of dreams"
já na to
"Horda, the power of my live":twisted:
milanmichal
uživatel
SZ Mail
No pokud vým tak jeli dvě verze jedna nová a jedna stará , ale bylo by lepší udělat to udělat v té jedné verzy jako novej ostrov .
# 9.5.2008 11.44
 
Erik-Linbeast
uživatel
SZ Mail
tak proč tomu sakra řikáš jiná verze?!3-(

navíc už něco takovího je...nápravák3-(;-)
# 9.5.2008 12.26
jednou ke mně přišel jeden blbeček a povidá
"Honda, the power of dreams"
já na to
"Horda, the power of my live":twisted:
milanmichal
uživatel
SZ Mail

Erik-Linbeast:tak proč tomu sakra řikáš jiná verze?!3-(

navíc už něco takovího je...nápravák3-(;-)


NjN byk to jen návrh a jak vidím tak blbej .
# 9.5.2008 13.02
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » škaredí lidé

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.