Chmatákov online


Fórum – Končím ;)

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » Končím ;)

m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Takže jsem se dnes rozhodl, že po 2 letech ( a možná pár měsícu ), že skoncuji z hraním hry Chmatákov a to z více důvodů. Na hraní Chmatákova nemám moc času , mám teď hodně jiných zájmů ( venek, holky, parkour.. ) a poviností hlavně jako učení atd..
Určitě nelituji toho, že jsem Chmatákov hrál, protože díky němu jsem našel spoustu nových kamarádů, kteří vždy se vším poradí, nebo se dá s němi určitě dobře pokecat ( Pett,Fabos121, pajah, Palanda, Pepis, RockFire, DJ Miky, Sam 12,bigdragon atd.. je jich fakt hodně ;) ).
Další důvod i proč končím je ten, že Chmatákov není to co bývalo, ale je už to jen o malích dětech.

Jinak jsem chtěl ještě říct, že když teď už se ve hře neukáži, tak je taky nemožné, abych byl velitelem Chmakuzi a proto jí nejspíš předám dlouhodobému kamarádovi, kterého starší hráči znají pod jménem Coca Cola a novější hráči pod Pol, nebo P@tr!k .Pokud nebude stát o velení Chmakuzi tak nejspíš řeknu nějakému správci, ať rozhodne kdo by byl dobrým, aktivním velitelem.

Pak chci říct další věc a to tu, že ať mi prosím nepíšete o to jestli vám dám své účty.
A pokud budete chtít na ICQ klidně můžeme pokecat , protože neznamená, že když už nebudu hrát Chmatákov nebudeme moct být kamarádi. ;) Jinak na fóru budu aktivní stále, takže pokud něco budete potřebovat tak můžete napsat i PM.

A taky bych chtěl poděkovat Gizmovi SpideR-ovi ... , díky kterým jsem tuto dobrou hru mohl hrát.



Naposledy upraveno: 30.4.2008 7.16

# 29.4.2008 21.15
Simulátory všech kategorií.

Stránky: 1 2 3 4 5

Light
uživatel
Obrázek
SZ
sice jsem ti nedopsal ale k tomu zahymu: ma vse co ma vrak ostrovy ucty atd.. itemy
# 17.5.2008 17.06
Obrázek
Black Rose
uživatel
Obrázek
Ve hře: {Jerry},Duch
SZ Mail ICQ
A co jako tak sou kamosi Vrak ma stale plno spec itemu co zahy nema ;)
# 17.5.2008 17.18
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
hunti
uživatel
Obrázek
Ve hře: Scati
SZ Mail ICQ Web
Jak už tu bylo několikrát psáno, odcházejí jen ti dobří..Úplně chápu mikeye, proč končí..Tak se měj fajn..
# 18.5.2008 21.33
Pro všechny, kdo hrajou hokejbal a nejen pro ně. :wink:
Obrázek
Kdo ví, proč je na světě, snese každý způsob života.

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » Končím ;)

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.