Chmatákov online


Fórum – skillovaní

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » skillovaní

wahhanna
uživatel
Obrázek
Ve hře: SiduS
SZ Mail ICQ Web
mam takovej nápad ...

když někdo bude chtět skillit tak muže treba jen hodinu pak hoto hodku nenecha skillit určitej skill zamezilo byto AFK
# 26.4.2008 9.16
 

Stránky: 1 2

Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
blbost..kdyz chce nekdo skillit tak at si skilli ale kdyz u toho bude nekdo afk tak ponese nasledky
# 26.4.2008 9.28
Já jsem zákon
wahhanna
uživatel
Obrázek
Ve hře: SiduS
SZ Mail ICQ Web
ponese následky ?zatim jsem nevidel nekoho kdo je nesl,,,

od vecera nesel klient kvuli AFK
# 26.4.2008 9.41
 
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
co ja vim tak se jeste neda hrat...a ze si jeste nevidel..tak pokud vim tak se afk killujou a co jsem slysel tak BD to taky prisne tresta
# 26.4.2008 9.46
Já jsem zákon
wahhanna
uživatel
Obrázek
Ve hře: SiduS
SZ Mail ICQ Web
oki lock..
# 26.4.2008 10.45
 
ĐurĐ@
zablokován
Obrázek
SZ Mail
To je blbost3-(Chcu skilovat presnost a budu čekat cely den abych měl 100 když to mužu mýt za 3hodiny?Ne..sice by to pomohlo proti AFK skillení ale zase pro ty co neskilují afk to by byla nevýhoda;-)..
# 26.4.2008 10.48
Du[R]du mam napul z jerrym;-)
Obrázek
Vždy, když mě posere holub, děkuji Bohu, že nedal křídla i krávě....
Hip Hop vládne světem, metal nechme dětem.
wahhanna
uživatel
Obrázek
Ve hře: SiduS
SZ Mail ICQ Web

ĐurĐ@:To je blbost3-(Chcu skilovat presnost a budu čekat cely den abych měl 100 když to mužu mýt za 3hodiny?Ne..sice by to pomohlo proti AFK skillení ale zase pro ty co neskilují afk to by byla nevýhoda;-)..




aha tak ty se naužíš celou matematiku ve škole za 3 hodiny ? musi to mět ve hře nake rozhraní
# 26.4.2008 11.15
 
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Blbost, co kdyby někdo podstivej chtěl skillit dýl jak jednu hodinu;).
# 26.4.2008 11.21
 
Jirekcz
uživatel
SZ

wahhanna:

ĐurĐ@:To je blbost3-(Chcu skilovat presnost a budu čekat cely den abych měl 100 když to mužu mýt za 3hodiny?Ne..sice by to pomohlo proti AFK skillení ale zase pro ty co neskilují afk to by byla nevýhoda;-)..




aha tak ty se naužíš celou matematiku ve škole za 3 hodiny ? musi to mět ve hře nake rozhraní


Ty to srovnáváš s matematikou? To chceš, aleby se skillovalo 9 let než dosáhneš stovky?
# 27.4.2008 16.40
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
kravina velkého kalibru
# 27.4.2008 16.43
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Mě zase dnes napadlo, že by se do chmatu mohl dát kompas, kde by byly takvý modrý tečky( hráči ), no a kdyby ta tečka zčervenala ( po hodině skillování ) tak to znamená že skillující hráč se nepohnul ( v průběhu jedné hodiny ), tak by se to mohlo jít zkontrolovat :)
# 27.4.2008 17.05
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber

Jirekcz:

wahhanna:

ĐurĐ@:To je blbost3-(Chcu skilovat presnost a budu čekat cely den abych měl 100 když to mužu mýt za 3hodiny?Ne..sice by to pomohlo proti AFK skillení ale zase pro ty co neskilují afk to by byla nevýhoda;-)..




aha tak ty se naužíš celou matematiku ve škole za 3 hodiny ? musi to mět ve hře nake rozhraní


Ty to srovnáváš s matematikou? To chceš, aleby se skillovalo 9 let než dosáhneš stovky?


ty si myslíš, že po základce umíš počítat? Už v prváku ti dokážou, že neumíš :-D
# 27.4.2008 17.10
Obrázek
ludacris8
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nepoviem :D
SZ Mail ICQ Web
blbost!
# 27.4.2008 18.12
Láska hřeje, ale uhlí je uhlí....
Obrázek
Lemra
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ponec a Ou! (Chro(c)ks)
SZ Mail

bigdragon:

Jirekcz:

wahhanna:

ĐurĐ@:To je blbost3-(Chcu skilovat presnost a budu čekat cely den abych měl 100 když to mužu mýt za 3hodiny?Ne..sice by to pomohlo proti AFK skillení ale zase pro ty co neskilují afk to by byla nevýhoda;-)..




aha tak ty se naužíš celou matematiku ve škole za 3 hodiny ? musi to mět ve hře nake rozhraní


Ty to srovnáváš s matematikou? To chceš, aleby se skillovalo 9 let než dosáhneš stovky?


ty si myslíš, že po základce umíš počítat? Už v prváku ti dokážou, že neumíš :-D


A můžu se zeptat čim ti to dokážou?
# 27.4.2008 18.50
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
wertman
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehrám...
SZ ICQ Web

Lemra:

bigdragon:

Jirekcz:

wahhanna:

ĐurĐ@:To je blbost3-(Chcu skilovat presnost a budu čekat cely den abych měl 100 když to mužu mýt za 3hodiny?Ne..sice by to pomohlo proti AFK skillení ale zase pro ty co neskilují afk to by byla nevýhoda;-)..




aha tak ty se naužíš celou matematiku ve škole za 3 hodiny ? musi to mět ve hře nake rozhraní


Ty to srovnáváš s matematikou? To chceš, aleby se skillovalo 9 let než dosáhneš stovky?


ty si myslíš, že po základce umíš počítat? Už v prváku ti dokážou, že neumíš :-D


A můžu se zeptat čim ti to dokážou?



Třeba tím že na tebe vytasej něco o čem nemaj učitelé na ZŠ ani páru.... resp.: co tě nenaučili ;)
# 27.4.2008 19.01
ObrázekObrázek
Lemra
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ponec a Ou! (Chro(c)ks)
SZ Mail
okej to mi je jasně. ale co to tak je. Jenom tak pro představu.:-)
# 28.4.2008 14.03
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » skillovaní

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.