Chmatákov online


Fórum – CH. TEAMY

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » CH. TEAMY [zamknuto]

Filipsons
uživatel
Ve hře: Filipsons
SZ Mail ICQ Jabber Web
udělal bych v CHMATÁKOVĚ teamy nebo prostě alliance , který by mezisebou válčili a tak by se i povzbuzovli . Odlišovali by se řeba barvou jména nebo náko čepicý
# 22.4.2008 16.42
I LOVE AIRSOFT:-)

Stránky: 1 2

ĐurĐ@
zablokován
Obrázek
SZ Mail
To bylo.. D.D PROTI BLOOD.R a moc dobrý to nebylo přišel sem v těch bytkách o dost penez;-)
# 22.4.2008 16.46
Du[R]du mam napul z jerrym;-)
Obrázek
Vždy, když mě posere holub, děkuji Bohu, že nedal křídla i krávě....
Hip Hop vládne světem, metal nechme dětem.
Jirekcz
uživatel
SZ
Omg, tohle že je nápad?
Ty asi nemáš roupama co dělat, když zakládáš tuny nesmyslnejch topiců za tenhle den...
# 22.4.2008 16.47
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Klany podle mě stačí. Válčit mezi sebou můžou tak jako tak.
# 22.4.2008 16.48
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
A čo myslíš na čo sú v hre klany?
# 22.4.2008 16.48
Filipsons
uživatel
Ve hře: Filipsons
SZ Mail ICQ Jabber Web
jo ale tak odlišujou se pouze drobností akdyby se dělaly takovýdel aliance kterýbyse odlišovali nákou věčí věcí tak by to bylo lepčí ne ?
# 22.4.2008 16.54
I LOVE AIRSOFT:-)
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Například jakou „věčí věcí“? Barvami se označuje karma, čepici může každý zvolit podle sebe, to bych neomezoval. Když už by se měly odlišovat, tak bych tu odlišnost dal klanům. Mít dvě úrovně herních společenství je zbytečný.

I když teoreticky by se mohla odlišnost dát oficiálním organizacím (CHBI, CHUJ, Chmazka, Chmakuza).
# 22.4.2008 17.02
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Jka už tu říkal Miky od toho jsou klany, a jiank by yblo docela dobré, kdyby se do hry vrátila zase ta aréna s tím, že když někdo bude chtít dát zápas zavolají někoho spolehlivého a každý zápasník mu dá např 5000 záleží na domluvě a to pak obdrží výtěz. Protože, kdyby někdo prohrál a peníze měl u sebe určitě by je nikomu nedal.
# 22.4.2008 17.10
Simulátory všech kategorií.

Filipsons
uživatel
Ve hře: Filipsons
SZ Mail ICQ Jabber Web
TJN ale oto nejde . proč myslíš že gengy nosí třeba šátky podle svojí barvy ? chtěj bejt odlišný a klanem seš jen v ménu to by sem mohl založit gang kde by byli samí filipové ale když by nás někdo vyděl tak by to nepoznal
# 22.4.2008 17.23
I LOVE AIRSOFT:-)
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web
Nic ve zlým, ale bavíme se o hře Chmatákov, nikoliv World of Warcraft - klany bohatě postačí, něco takového by z Chmatákova udělalo bitevní pole...(pokud už se nestalo)
# 23.4.2008 17.54
ObrázekObrázekObrázekObrázek
wertman
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehrám...
SZ ICQ Web
"endý"... mám takovýpocit, že už se bohužel stalo ...
# 23.4.2008 17.56
ObrázekObrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Durdo:to byli snad nejlepsi bitky...vzdycky chief,pitcha a jacker nekde byli ja napsal jazzovi atacovi a sli sme do nich to byla ve chmatu ejste zabava ale co se Deadly dancers a blood ravens rozpadli a do hry prisel ten retardovanej robben tak ej ev hre dost velka nuda...ale docela jsem premyslel ze bych premluvil ataca a jazze aby zase zacali hrat a zalozili jsme Blood ravens ale ted jsem v chmakuze a tak ne...

k tematu:Ty asi rad hrajes WoWko že?
# 23.4.2008 18.51
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Klany bohatě stačí, tohle není Travian či už jiné MMORPG kde jsou aliance či tými,buďte rádi za to, co máte...
# 23.4.2008 21.41
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ

Ender:Nic ve zlým, ale bavíme se o hře Chmatákov, nikoliv World of Warcraft - klany bohatě postačí, něco takového by z Chmatákova udělalo bitevní pole...(pokud už se nestalo)



Proč to srovnáváš zrovna s WoW? Co takhle Lineage, Warhammer, Perfect Wordl, to tě ani nenapadlo co? No však jo, přece tady máme WoWko, a do něj si můžeme rýpat jak chcem. WoW není jediná hra, ve které jdou proti sobě 2 strany, a těch her je tolik...! Chmatákovu by to prospělo.

Téma se stejným nápadem jsem už zakládal, ovšem někteří "inteligentní" lidé to srovnávali *chvíle napětí* s WoWkem.
# 23.4.2008 22.43
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
On to udal len ako príklad, ty inteligent. A myslím že WoWko je asi najlepší príklad keď sa jedná o toto.
# 23.4.2008 23.05
 
Neo Cortex
uživatel
Obrázek
Ve hře: Těch je dost..
SZ Mail ICQ Jabber Web
jj WOWko se s tim da hodne dobre porovnat
# 24.4.2008 6.33
Když sex tak bezpečně,když vyprstit tak vyjímečně,
když rozbít tak na kousky, když políbit tak francouzsky, když bavit se tak jít do klubu,
když natlouct tak přez hubu, když bojovat tak s obranou,
když milovat tak s ochranou
a když zemřít ... tak s láskou.

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » CH. TEAMY [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.