Chmatákov online


Fórum – World of Warcraft

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » World of Warcraft

.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
//Kernoll: Pasováno na topic kde se bude řešit VŠE o této hře. Duplicitní topicy budou mazány. Přesunuto do důležitých.


neboli WoW...

Hrajete tady někdo WoWko?
jestli ano tak na jakém serveru a na jakém patchu?

Ja hraju na serveru DarknesS a je to zatim na patchu 2.3.0 ale myslim že v ponděli se přecházi na patch 2.4.0

A kolikatej lvl máte?já už mam na tom darknessu 100lvl(maximum je tam 200)

Kdo bude chtít hrat na tomto serveru tak mi napiste PMku a ja vam reknu vsechno a poslu i adresu..

Jo a abych nezapomel Za jakou rasu hrajete a povolání?

Já jsem ork shaman
# 22.4.2008 8.40
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
  • Hrajete někdo?
  • Ano98 hlasů, 54 %54 %
  • Ne40 hlasů, 22 %22 %
  • Radši jen Chmat44 hlasů, 24 %24 %
  • Celkem 182 odpovědí

Stránky: 1 2 3 4 5112 113 114 115 116

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Chmatmaster: EHM nejsem si jist. Warlock - detect invisible - FEAR - Fell hunter - stun - Shadow bolty - zas fear. Si mrtvej ( ještě ty jeho instant spelly atp.)

Warrior: No nevím, ale s warra jsem měl vždy za roguny problém. Možná jsou to lamky, ale pořádnej war by mohl dát roguna.

Hunter, ten má šanci, jelikož zase má kouzlo které odhaluje invisible. A pak tě pěkně rozdrtí.

meleš tu nesmysli xD
# 22.4.2008 16.40
 
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ

Vojcek:Trol-Hunter
Ale přestává mně to bavit nejlepší je jak říkal narayenko fun s pomalejším xp.
Jinak Mystiq (Asi nejlepší české freečko)




Na MystiQ hraju countery xD

Jinak WoWko mě nebere ubec.;-)
# 22.4.2008 18.39
 
BuZz
uživatel
Obrázek
Ve hře: Freerider
SZ Mail
me do toh nuti kluci ze tridy ale fuj to je hnus ja bych tohle hrat nemohllol
# 22.4.2008 18.49
Obrázek
bufiik
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Jabber
Já taky hraju spíš cantr prostě klasikalol
# 22.4.2008 19.24
 
chmatmaniak
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spider-X2,Imrer
SZ Mail ICQ Jabber Web
Hrával jsem na ofiku,ale nechtělo se mi platit tak jsem začal hrát s kámošem na dobrém serveru.
A jsem Tauren Shaman 57lvl.
# 22.4.2008 19.30
Obrázek
!...Afromen...!
uživatel
Obrázek
SZ
server Anthoria

Orc-Hunter-17lvl zatim budou se pridávat kvůli výpadku takže asi 21lvl:-[
# 22.4.2008 20.15
Obrázek
Obrázek
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
MAK: lol rika ti neco TRINKET ? navic mam alchemku takze nejaky feary sou mi uplne ukradeny na 30 sec... navic mam stunlock rouga takze pokud nehazis instanty ani si nezakouzlis... za dalsi ... neznam nikoho kdo by porad dokola mlel detecty pokud nejsi v battlegroundech... takze si hezky prijdu CHEAP SHOT jeden sinistr jeden gouge... pockam na energii a pak kindley.... jebu jebu zase gouge pak backstab... ted uz ses skoro death.. trinket nebo lahev... hodis fear a jeje zadnej efekt takze dalsi gouge pak backstab a kindley shot... atd atd... a kdybych chtel tak nezapominej Vanish... pak mam talent na reset vsech CD a jeste jeden invis potion :) ver mi ze warlock proste NP snad opravdu jedine kdyby na me nekde cekal a dokola spamoval ten detect... a k tomu petovi... neni nic vic easy nez SAP nebo BLIND :)

hunter: jako warlock... pokud o me nevi tak je mu detect nahovno.. pri creepovani ho nespamuje nikdo... nedavno sem pojel jednoho huntera 3x po sobe ve stejny lokaci a stejne sem mu ten initiate vzdycky dal :) pak tam ale prisli jeho dva kamaradicci tak sem sprintnul home :D

a k tomu warovi.... vzdyt rikam ze nejhorsi sou warriori pac to ma zivotu jak sracek armor jak hovado a pokud je na obourucky tak mu staci 2x kritikac a lezim :D variory ja killuju DPS abilitkama a tajtrlikuju kolem nich :) nekdy to vyjde nekdy ne no :)
# 23.4.2008 10.08
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Dobrej Priest dá vše,jenže musí bejt fakt skilla.Pamatuju že bratra na officu dával jedinej rogue,a to z jeho strany.
# 23.4.2008 13.52
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
ja nemam problem s tim ze by me priest dal... de o to ze mam problem dostat jeho :)
# 24.4.2008 11.00
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

dolemi05
uživatel
Ve hře: solopysk
SZ ICQ
ne ,ale muj kamos milanmich ma wowko
# 24.4.2008 12.25
[img][/img]
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Od včera to hrávam aj jaxD
Servér Mystiq.
Sambn - human, paladin, lvl 5xD

Ešte to moc neviem ale chytilo ma to:-D
# 26.4.2008 20.59
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Mám 5 70 lvl a hraju na officu.
# 26.4.2008 21.10
 
big smoke
uživatel
SZ
Dpč už s tím !!!!! Hej, když mám verzi 2.4.0, tak by mě měly jít servery na ktréré potřebuju třeba 2.2.0 ne ?! :'(



Naposledy upraveno: 26.4.2008 21.50

# 26.4.2008 21.44
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
kdyz mas patch 2.4.0 tak ti pujdou jen servery s patchem 2.4.0 ale jestli chces na server kde hraju treba ja tak tam myslim ze v pondeli bude taky 2.4.0 tak si pockej a pak bych ti napsal SZ a budes moct hrat ;-)
# 26.4.2008 21.49
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
big smoke
uživatel
SZ
kur*aaaaa :-! Našel jsem si nějakou andresu se serverama... Regnul jsem se asi na deseti serverech a u každého mi to při loginu píše něco že sem zadal blbé inforcae. :'(
# 26.4.2008 22.20
 

Stránky: 1 2 3 4 5112 113 114 115 116

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » World of Warcraft

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.