Chmatákov online


Fórum – Asi Bug

Fórum » Archiv » Bugy ve hře » Asi Bug

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Po dnešním hraní Chmatu se něco stalo se zahym lol bylo to tak, dokud nedal Rlg a upozorňuji, že to lagy být nemohly, protože jsme hráli jem my dva ;) škoda, že se to nedalo zachytiti víckrát,, http://img88.imageshack.us/my.php?image=lolie9.png

2.asi Bug, Zahy do mě ze srandy šel, nechtělo se mi utrácet za léky a chlupy(bylo to jen kamarádské napadnutí) napíšu "obrana" a zahy si vesele střílel dále .Minimálně po půl hodině mu napíšu, že má snad imunitu proti obraně a on psal, že to zkusí ještě.Zkusil to a zase si střílel dále. ;) NEvím, co se s ním stalo lol



Naposledy upraveno: 7.12.2010 10.06

# 21.4.2008 20.43
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥

Stránky: 1 2 3

Filipsons
uživatel
Ve hře: Filipsons
SZ Mail ICQ Jabber Web
JAJ tak když už řek že to byla beretta tak to taky mohl říct stručně : BARRET LIGHT 50cal. M82A1 tak přestaňte se otom bavit to je jako kdybych řek TVL ty máš dělo a měl bys vruce Dezert eagla 50AE Tak ho neponaučujte
# 22.4.2008 15.12
I LOVE AIRSOFT:-)
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Mě nezajímá co to je, ale ten BUG 3-(
# 22.4.2008 15.26
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Jirekcz
uživatel
SZ

Filipsons:JAJ tak když už řek že to byla beretta tak to taky mohl říct stručně : BARRET LIGHT 50cal. M82A1 tak přestaňte se otom bavit to je jako kdybych řek TVL ty máš dělo a měl bys vruce Dezert eagla 50AE Tak ho neponaučujte


Pro desert eagle se může použít slovo "dělo", když dotyčný ví, nebo si myslí, že to je silná zbraň. ale zaměňovat kulomet s ostřelovací puškou znamená to, že má dotyčný oční vadu, anebo nemá mozek.

Jinak ten bug je zajímavej, ale nestal se mi nikdy. Ani jeden...
# 22.4.2008 15.41
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Mr.Tříska
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju
SZ Mail ICQ Web

Jirekcz:To je bílá sniperka ty zkomolovači


OT : A já zas dodám že je to kulomet s optikou ...
Edit : 1. To bug myslím není ... Když do tebe střílí a je na chodníku u banky tak na něho obrana nefunguje ... Kdyby do tebe střílel z trávníku tak by obrana platila.
# 22.4.2008 15.55
 
Filipsons
uživatel
Ve hře: Filipsons
SZ Mail ICQ Jabber Web
Jirek CZ : simtě tak kulák váží cca8kg a BARRET light 50cal.M82A váží 14.7 kg a 6.7 kg to je rozdíl to je to samí jako že IMI DEZER EAGLE 50.AE váží 1,7 kg a dělo 3 tuny a kdaž je pronikoho jedna věc dělo a DE . tak BARRET a nákej kulák je proněj třeba taky to samí a jestli se chceš hádat o zbraních.. klidně já už se zajímam o zbraně 5let a vim toho poměrně dost ;-)
jo a Fabos 121 :Mě nezajímá co to je, ale ten BUG
tak já se tě jen zastávam :-D
# 22.4.2008 16.14
I LOVE AIRSOFT:-)
Jirekcz
uživatel
SZ

Mr.Tříska:

Jirekcz:To je bílá sniperka ty zkomolovači


OT : A já zas dodám že je to kulomet s optikou ...


Ale houby kulomet s optikou, sniperka to je... zeptej se Spidera 3-(
Filipsons: Opravdu? Tady to ale není ve váze... Vem si třeba kadenci kulometu a sniperky... a to přirovnání s dělem je o síle... 3-(
# 22.4.2008 16.15
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Filipsons
uživatel
Ve hře: Filipsons
SZ Mail ICQ Jabber Web
no tak kadence mezi sniperkoua kulometem je opravdu rozdílná ale kadence mezi dělem a DE je hodně rozdílná víc než mezi kulomutem a BARRETEM a jestli se chceš bavit o síle tak kulomet a barret maj podobnější sílu než dělo a DE ;-)
# 22.4.2008 16.20
I LOVE AIRSOFT:-)
Jirekcz
uživatel
SZ
Ty jsi asi nepochopil... Když řeknu, že Desert Eagle je silný jako dělo, nemyslím to doslova, ale myslím, že je opravdu silná...

A jestli se o zbraně zajímáš 5 let, tak mi vysvětli, jaktože nerozeznáš ostřelovací pušku a kulomet...
# 22.4.2008 16.31
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Filipsons
uživatel
Ve hře: Filipsons
SZ Mail ICQ Jabber Web
ježiš já to beru jako přirovnání když řeknež o dezertu žejeto dělo tak budiš dělo = silná zbraň a kulomt je taky přirovnání pro silnou zbraň takže otom může říct že je to kulomet to je něco jako kdyby řek že je to dělo prostě kulomet = dělo . Hale mělisme oba částečně pravdu už se otom nechci bavit je to článek o "BUGU" a né o zbraních :-D
# 22.4.2008 16.35
I LOVE AIRSOFT:-)
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Hoši, toto ai nechte n icq 3-(
# 22.4.2008 17.49
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Jirekcz
uživatel
SZ
Však my už jsme se dohádali v PM 3-(
# 22.4.2008 18.05
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
ING
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dříve CAMEL ted nic =)
SZ
zajímavej BUG nestal se mi ještě ani jednou a když Gizi napsal že je závažnej tak asi jo

OT: ježíš nemáte to jedno jestli to je kulas a nebo sniperka,já řikám PC,kompl a taky mně za to nikdo nezabíjí3-(
# 22.4.2008 18.15
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Tak už snad dáte pokoj 3-( mně se ten bug taky nestal,ale to co se stao zahymu s tou zbraní se mi stalo taky, ale po relogu Vám ta jedna věz zmizí, takže se toho nedá něják využívat ;)
# 22.4.2008 18.21
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Sig
uživatel
Ve hře: Sig
SZ Mail ICQ
desert eagle vazi 3,5kg meli jsme prednasku a seznameni se zbranemi
# 22.4.2008 19.13
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Dost OT prosím!! 3-(
# 22.4.2008 20.33
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Bugy ve hře » Asi Bug

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.