Chmatákov online


Fórum – Ochrana proti spamerům!

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Ochrana proti spamerům!

juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
Jelikož nám ve hře přibývá čim dál víc spamerů, navrhuji, aby se do hry přidalo, že když někdo do chatu napíše větu či slovo, aby to slovo, věta nešlo opakovat do té doby než někdo další odešle příspěvek!


Př.

Ctrl pro CHAT
Hráč1: SPAM!
Hráč2: Nespamuj!
Hráč1: SPAM!


Spameři to dělají tak, že kupříkladu do Wordu napíší "Spam", skopírují a co nejrychleji začnou odesílat do Chatu, ale to vy jistě víte. Kdyby odeslali 1 zprávu a hráč 2 další zprávu tak by pak znova Spamer mohl odeslat spam, ale nezakrylo by to celý Chat a proto by hráči mohli mezi sebou komunikovat nenarušováni spamem!

Je to maličkost, ale myslím, že by se tak dalo zabránit spamům!
# 21.4.2008 15.30
 

Stránky: 1 2

Jirekcz
uživatel
SZ
Tak to jsem nepochopil; je to dost chaotický
# 21.4.2008 15.32
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
Jj, já vím, nevěděl jsem jak to mám napsat...no prostě... Když se jde spamovat tak hráč několikrát po sobě napíše jednu a tu samou zprávu, a já navrhuji aby ta jedna jediná zpráva šla odeslat jen jednou, znova by šla odeslat až když do chatu napíše někdo jiný... Asi jste to zase nepochopili, že? Njn, to moje vysvětlování...:-|
# 21.4.2008 15.38
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Tak si vypni chat...
# 21.4.2008 15.42
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
Omg, pochop to tak, že lidi se potřebujou mezi sebou domluvit a ,,někdo" jim do toho začne spamovat tak, že ani nestihnou přečíst zprávu... chápej to tak ;-)
# 21.4.2008 15.44
 
-Cimex-
uživatel
SZ
Zdá se mi to jako dobrý nápad, na různých Chatech atd... to už někde také funguje ( myslím ) , ale nevím jestli by to nebylo těžké naprogramovat do hry. Sice každý má možnost zde na fórum podat stížnost, ale ne vždy má správce čas a vyřeší to hned. Kdyby zasáhla zase CH.B.I. tak ho maximálně zabije, ale spamovat bude dál.

Aspire : Stím chatem máš sice pravdu, ale proč vypínat chat k vůli nějakým malím dětem, když se neumí chovat, chat je od toho, aby hráči mezi sebou komunikovali a ne od toho, aby se museli rozčilovat s dětmi, kteří se neumí ve hře chvat. ;)
# 21.4.2008 15.55
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Spíš by to chtělo možnost prostě hráče zamlčet. ".ztichni Spamer" a je to.xD
# 21.4.2008 16.08
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
-Cimex-
uživatel
SZ
Myslíš něco jako ignore, že si určíš, že od něho nechceš, aby ti chodily zprávy? To by také nebylo špatné. :-)
# 21.4.2008 16.10
 
relowen
uživatel
Obrázek
Ve hře: Loleq
SZ ICQ Web

juramraz:Jelikož nám ve hře přibývá čim dál víc spamerů, navrhuji, aby se do hry přidalo, že když někdo do chatu napíše větu či slovo, aby to slovo, věta nešlo opakovat do té doby než někdo další odešle příspěvek!


Př.

Ctrl pro CHAT
Hráč1: SPAM!
Hráč2: Nespamuj!
Hráč1: SPAM!


Spameři to dělají tak, že kupříkladu do Wordu napíší "Spam", skopírují a co nejrychleji začnou odesílat do Chatu, ale to vy jistě víte. Kdyby odeslali 1 zprávu a hráč 2 další zprávu tak by pak znova Spamer mohl odeslat spam, ale nezakrylo by to celý Chat a proto by hráči mohli mezi sebou komunikovat nenarušováni spamem!

Je to maličkost, ale myslím, že by se tak dalo zabránit spamům!





To ani nemusi bejt skopirovany z wordu.Ja napr.kdybych chtěl tak to okopnu tady v chatu a zacnu spamovat
Jinak good napad.Akorat mensi problem.Komu by se tohle chtělo dělat.Ja myslim že Gizmo ma dost starosti

Dodatek:
Myslim že tady anti-spam už jeden je.Lol co mysliš že je to že např napišešNazdar lidiA pak ostatni hrači musi něco napsat jinak nemužeš psat další komentář ebo bys počkal 15 min.Ježiši ale to neni žadnej spam.Omg



Naposledy upraveno: 21.4.2008 17.22

# 21.4.2008 17.20
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Ctrl pro CHAT
Player Hráč1 kicked from server.
Hráč1: SPAM!
Hráč1: SPAM!
Hráč1: SPAM!
Hráč1: SPAM!
Hráč1: SPAM!
Hráč1: SPAM!
# 21.4.2008 17.21
 
relowen
uživatel
Obrázek
Ve hře: Loleq
SZ ICQ Web

Kernoll:Spíš by to chtělo možnost prostě hráče zamlčet. ".ztichni Spamer" a je to.xD


Kernoll nwm nwm jestli vam tohle gizmo schválí.

MAK:Ctrl pro CHAT
Player Hráč1 kicked from server.
Hráč1: SPAM!
Hráč1: SPAM!
Hráč1: SPAM!
Hráč1: SPAM!
Hráč1: SPAM!
Hráč1: SPAM!




Na ten tvůj spam neni nikdo zvědavej.


Jinak by bylo good omezit zprávu.Třeba na 1000 znaků.Se mi stalo na seznamu že sem povolil přidávání komentářů tak mi tam nějakej zmet** zaspamoval celou str.
# 21.4.2008 17.26
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Kernoll: Vem si, že by to bylo pro každýho... Robben chodí po chmatu s kopírovaným příkazem .ztichni a používá ho na každýho koho potká xD
# 21.4.2008 17.27
 
relowen
uživatel
Obrázek
Ve hře: Loleq
SZ ICQ Web

Big Daddy:Kernoll: Vem si, že by to bylo pro každýho... Robben chodí po chmatu s kopírovaným příkazem .ztichni a používá ho na každýho koho potká xD


lol tak to by bylo fakt krutý chodit po chmatu s příkazem ztichni.Lol to by někdo přišel na ostrov newbíků a všem tam dal příkaz a oni by dejme tomu se na něco nemohli zeptat
xD
# 21.4.2008 17.30
 
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web

Big Daddy:Kernoll: Vem si, že by to bylo pro každýho... Robben chodí po chmatu s kopírovaným příkazem .ztichni a používá ho na každýho koho potká xD


Možná myslel, že by toho člověka umlčelo jen tobě.
# 21.4.2008 17.33
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Ehm. To nebyl spam ale návrh řešení. Prostě při opakování znaků jako v chatu KICK
# 21.4.2008 17.42
 
Retrouš
uživatel
Ve hře: Uz nehraju
SZ Skype
Dobry napad
# 21.4.2008 17.45
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Ochrana proti spamerům!

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.