Chmatákov online


Fórum – Nejde pripojit

Fórum » Archiv » Bugy ve hře » Nejde pripojit

NeXiQ
uživatel
Obrázek
Ve hře: NeXiiQ a Sileny Honza
SZ Mail ICQ
Nejde mi pripojit... stale pise ze mam bud blokovanu ip alebo sa nepodarilo spojit so serverom...:'( pomahajte:-(
# 17.4.2008 13.05
FireFox 4ever - Explorer Never !!!
Obrázek
I'm the King !
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6

...maestro...
uživatel
Obrázek
Ve hře: DarkCrossby
SZ Mail ICQ Web
mondeos klidni se ty harante!Kvuli kazde prkotine nadavas!
# 18.4.2008 15.29
www.chmatak0v.7x.cz

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

mondeos
zablokován
Obrázek
Ve hře: sem no..
SZ Mail ICQ Web
Já a nadávat???Drž pec kk** :D:D:D ne sranda...Nenadávám kvůli každý prkotině ale kvůli jedné lamce co neumí číst novinky...Dal bych mu warning minimálně 70 % za porušení několika pravidel...
# 18.4.2008 15.30
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ING
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dříve CAMEL ted nic =)
SZ
ale on neporušil pravidla ne jako ty každej byl novej každej no a co já si taky většinou nečtu novinky takže drž hubu
# 18.4.2008 15.36
 
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web

mondeos:Já a nadávat???Drž pec kk** :D:D:D ne sranda...Nenadávám kvůli každý prkotině ale kvůli jedné lamce co neumí číst novinky...Dal bych mu warning minimálně 70 % za porušení několika pravidel...



Tak za prvé - novinky nečte milion lidí a je tu nový, takže si warning nezaslouží.
Pokud vím, warningem se odměňuje chování, které by se dalo srovnat s tvým - navíc, to co jsi řekl se rozhodně nedalo pvoažovat za řečnickou otázku, spíše za nenápadný způsob jak naznačit, že idiot je ten druhý.

A že se takhle vyjadřuje středoškolák? Heh, a jaká že to škola je - zvláštní? 3-( Nic ve zlým, ale já se nestydím za to, že mi je 14, a troufám si tvrdit, že jakožto "ubožák ze základky" ovládám pravopis, způsob vyjadřování i řečnictví jako takové o něco lépe...

...A to že jsi se ptal kamaráda dokazuje že jsi newbíkem byl - on jenom nemá kamaráda, kterýho by se zeptal... ;-)
# 18.4.2008 15.39
ObrázekObrázekObrázekObrázek
mondeos
zablokován
Obrázek
Ve hře: sem no..
SZ Mail ICQ Web
Podle toho co jsi napsal nevíš co je to řečnická otázka...Vysvětlím ti to


Řečnická otázka znamená že řečník - autor (já) si na ní sám odpoví...Takže to že on řekl "nevíš?já vím ty" znamená že to neví...Já jako řečník jsem si sám odpověděl - že dmnt je on...Chápeš to???nebo ti to mám říct ještě jednodušeji??


Btw: 1.myslíš si že já nedokážu mluvit lépe než ty???Prostě na blbý topic blbá odpověď
2. Já newbem nebyl...Naučil jsem se to dřív než jsem to začal hrát...



Naposledy upraveno: 18.4.2008 15.50

# 18.4.2008 15.48
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
z!x
uživatel
Obrázek
Ve hře: hraju wowko
SZ Mail
vy se hadate taky kuly kazde kravine ste jak maly haranti
# 18.4.2008 15.49
[Obrázek

SUPER GAMESA!!
mondeos
zablokován
Obrázek
Ve hře: sem no..
SZ Mail ICQ Web
z!x: Podle tvého textu jsi malý ty a pokud ti to vadí nečti tenhle topic...
# 18.4.2008 15.51
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web

mondeos:Podle toho co jsi napsal nevíš co je to řečnická otázka...Vysvětlím ti to


Řečnická otázka znamená že řečník - autor (já) si na ní sám odpoví...Takže to že on řekl "nevíš?já vím ty" znamená že to neví...Já jako řečník jsem si sám odpověděl - že dmnt je on...Chápeš to???nebo ti to mám říct ještě jednodušeji??


Btw: 1.myslíš si že já nedokážu mluvit lépe než ty???Prostě na blbý topic blbá odpověď
2. Já newbem nebyl...Naučil jsem se to dřív než jsem to začal hrát...



Ano, sám jsi šel a naučil se to, viď? lol Někdo tě to naučil, a každý z nich má právo, aby je to také někdo učil. A ten, kdo se považuje za od přírody nadřazeného může být buď od přírody blbej, nebo zkaženej okolím - troufám si tvrdit, že ty jsi se narodil blbej a rodiče tě rozmazlili, viď? ;-)

Edit: Víš, někdo by si uvědomil, že když je sám proti cca 10 jiným lidem, pravděpodobně je chyba u něj - ale to vyžaduje se na věc podívat i z jiného než čistě ze svého úhlu pohledu, což očividně nehrozí...
# 18.4.2008 15.52
ObrázekObrázekObrázekObrázek
mondeos
zablokován
Obrázek
Ve hře: sem no..
SZ Mail ICQ Web
1. Pokud to neumí tak má právo se to naučit od někoho ale nejdřív si snad přečte novinky ne???

2.Blbej jsem se možná mohl narodit ,ale je lepší být blbý jako malé děcko než být blbý pořád že??A taky tobě je 14 a jsi na gymnáziu???NEJSI takže kdo je tady hloupý?? (Příklad řečnické otázky)
3.Rozmazlený jsem rozhodně nebyl to bych podle tvé troufalosti spíš řekl na tebe

EDIT: Já jsem možná proti 10 lidem takže těch 10 lidí si nedokáže uvědomit že i jako newbík musí číst novinky + fórum...Pokud nečte je za to blok účtu...
# 18.4.2008 15.58
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Každý kdo četl tvoje ubohé připomínky, si o tobě udělal obrázek a myslím, že kladný nebude.. Každýho kritizuješ, myslíš si, že umíš všechno, že jsi se narodil se všema vědomostma.. ale seš vedle chlapečku.. Každýmu píšeš jaký je dement atd.. ale přemýšlel jsi někdy o sobě ? Ten, kdo si tu zaslouží waring seš jedině ty..

Chvíli tu nebudu, jdu instalovat ovladače.



Naposledy upraveno: 20.4.2008 10.22

# 18.4.2008 16.08
 
ludacris8
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nepoviem :D
SZ Mail ICQ Web
mondeosi kludni hormoni kamo lebo tam dojdem za tebou a jednu ti dam po hube jasne
# 18.4.2008 16.29
Láska hřeje, ale uhlí je uhlí....
Obrázek
NeXiQ
uživatel
Obrázek
Ve hře: NeXiiQ a Sileny Honza
SZ Mail ICQ
Mondeos to ze si bol newbik si výrazne naznacil vo viacerých príspevkoch "Já jsem newbík nebyl, mne to učil kámoš"... Nevravím že ja niesom, ale ľudom často dosť pomáham... Si to over ako chces ale mna tie tvoje nadávky na moju adresu netrápia... A vieš čo dokazuješ tým, že tu každému nadávaš a povyšuješ sa nad nich ? Že práve TY si z tadiaľ najväčšie dieťa... Možnože som sa mal pozrieť do noviniek, ale ako, keď som ešte ani nevedel že tu taká sekcia je pretože som prvýkrát navštevoval stránku... Len tak ďalej, čaká ťa sľubná budćnosť...
# 18.4.2008 18.02
FireFox 4ever - Explorer Never !!!
Obrázek
I'm the King !
Obrázek
mondeos
zablokován
Obrázek
Ve hře: sem no..
SZ Mail ICQ Web
Lol ludacris si me pobavil :D:D:D takhle sem se dlouho nezasmal...Ty a pres drzku ???:D

nexiq diky za ten slovenskej text slovensko 4ever :D btw moc tomu nerozumim :D a nemam cas si to cist poradne...
# 18.4.2008 18.03
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
NeXiQ
uživatel
Obrázek
Ve hře: NeXiiQ a Sileny Honza
SZ Mail ICQ
TOTO bol eštelen trapas...3-( No a čo že som slovák sa mám za to hanbiť ? Ty si hanba celej českej republiky, a nikde sa tu nepíše že sa vo fŕu nemôžem vyjadrovať svojím rodným jazykom... A musím dodať, že väčšina ľudí českej národnosti ovláda SJ veľmi dobre... Ty musíš byť čudný... Dúfam, že som teraz nikoho neurazil...
# 18.4.2008 18.09
FireFox 4ever - Explorer Never !!!
Obrázek
I'm the King !
Obrázek
mondeos
zablokován
Obrázek
Ve hře: sem no..
SZ Mail ICQ Web
asi si me nepochopil...Slovenctina je hezka;)
# 18.4.2008 18.10
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Archiv » Bugy ve hře » Nejde pripojit

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.