Chmatákov online


Fórum – graffit–zlodej podvodnik a kdo vi co vse

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » graffit-zlodej podvodnik a kdo vi co vse

elements of life
uživatel
SZ Mail
tak hrac graffit je lhar zlodej podvadi lze a uz fakt nevim co vsechno ani nevim jak bych ji vulgarne nazval a slabi slovo je píč*
# 16.4.2008 20.47
 

Stránky: 1 2

.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
a co jako?...
# 16.4.2008 20.55
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web
Můžeš to dokázat? Nebo si prostě jen potřebuješ vylít zlost na prnvím, kdo ti přijde pod ruku... :-|
# 16.4.2008 21.18
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Důkazy sou třeba. A to že je zloděj a podvodník je problém naivních důvěřivců větěšinou.xD
# 16.4.2008 21.22
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
borek7
uživatel
Obrázek
Ve hře: borek7
SZ Mail ICQ
grafit je capek no možna ty přehaníš ne???:twisted:
# 16.4.2008 21.33
 
Mr.Tříska
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju
SZ Mail ICQ Web
1 . Každý lže
2 . Kradení není v Chmatákovu zakázané
3 . Jaký typ podvádění máš na mysli ?
# 16.4.2008 23.17
 
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Ehm.. a co sis myslel při tom, když si psal tenhle topic ?:-|
# 17.4.2008 1.38
 
ĐurĐ@
zablokován
Obrázek
SZ Mail
Tak jí nemáš věřit ja jí třeba věřím;-) je v pohodě
# 17.4.2008 6.57
Du[R]du mam napul z jerrym;-)
Obrázek
Vždy, když mě posere holub, děkuji Bohu, že nedal křídla i krávě....
Hip Hop vládne světem, metal nechme dětem.
kristyna
uživatel
Ve hře: -÷-atac-÷- , †.JE®®Y.† ,
SZ Mail
aaaaaaaaaaa ! uz me to stve !
trci zase debilek roben si zalozil novi ucet enbo nekdo takovi v cem zlu a jak podavdim mas dukaz !
ja sem v e chamtu ukdrla ucet narayenko a to rpoto ze vykradl meho maleho bratrance !
a stimhle me uz nestvete vzdy nejaky blbec na forko anpsie graffit othle a tamto a pak se omlouvate pres pmky ze to byl endko jiny ?!
co sem zase udelala ?
vykradala sem adamaravak kdyz enjde ani server ? nebo se sedna mu zmenial nejaky heslo ? kdyz sem ho ve chmatu vzyvote nevidela ? !
uz me nervite se ve chmakuze a pravidla dodrzuju dvie sem ukradla 1 ucet a pak sem toho litovala byla to srabrna !
a pokud nejsem rozdvojena osbonsot tak fakt nv !
nebo snda kuli em ted nejde server ?!
# 17.4.2008 9.07
 
volik54
uživatel
Ve hře: mr volik remda54
SZ Mail
ok - elements of life je zlodej podvnodnik a kdo vi co ehste je to píppppp atd
taky te takhle muzu anpdanout jaky by ti to bylo ?
ja grafita znam dobre je ve chmakuze a jes suepr kdyz je to takvoi lhar atd proc lidem na potkani pomahama dava leky atd mozna na nej zarli ze je ve chmakuze mas dukaz ze by enco udelal je ho znam ze skolay garfit je cestnej a mimo to ona uz ucte garfita snad nekomu dala ne ?
# 17.4.2008 9.12
Obrázek
kristyna
uživatel
Ve hře: -÷-atac-÷- , †.JE®®Y.† ,
SZ Mail
jj jasny ja sme cestna ale tohle me fakt stve zacal s tim adam rawak ze sem mu scorikal ucet udajene mu to enkdo rekl to sou ldii takovi debilove ze kdyz ja reknu kuli robenovi nejde server mu vynadav pmka nebo co XD tady toho debial sem tu vzyvote nevidela udajne nejaky killer ktereho killim si zalozil enw acc a chce mi to vreatit ale tres neodstnes bez dukazu a ty nejsou rpotze te ani enznam ale rposimnte co sjme vlatsne udelala ?

ps : jeste nekdo si chce vylevat na me zlost ? ja sem tu rpo vsehcny :)
samozrdrjmen sem vsem ukardla ucty i kdyz vas nai neznam kuli em endje srever proste ui za globalni oteploani muzu jaaa :evil:
# 17.4.2008 9.14
 
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
neres je holka nema to cenu;-)
# 17.4.2008 14.10
Já jsem zákon
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber

kristyna:
ja sem v e chamtu ukdrla ucet narayenko a to rpoto ze vykradl meho maleho bratrance !



Už mě štves ty malej fracku,já nikoho nevykradl,tak mě přestan obviňovat!
# 17.4.2008 14.14
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
Narayenko:uz to prestan resit stejne s tim nic neudelas a tim ze tady na kazdyho hazite vinu ukazujete jen to jaky ste lamy..stejne vam to je k nicemu
# 17.4.2008 14.26
Já jsem zákon
kristyna
uživatel
Ve hře: -÷-atac-÷- , †.JE®®Y.† ,
SZ Mail
pravda proste tady nejsou stiznodsty od toho aby sme se tu hadali ale aby se tu enco vyresilo s dukazy je sice super ze sem se dotvedela ze sme pica ale vn proc XD
# 17.4.2008 14.37
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Mě už kristína taky začíná srát.
# 18.4.2008 13.55
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » graffit-zlodej podvodnik a kdo vi co vse

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.