Chmatákov online


Fórum – Vrak

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » Vrak

!...HaRaNt...!
uživatel
Obrázek
Ve hře: El[e]n
SZ Mail ICQ
chci podat zadost o stiznosti na vraka,neustale killi v modre zone (vzdycky si pod nej nekdo stoupne a vezme mu zbran a pak zas vrati a tak killi dal a dal) screen nemam ale potvrdi to koblizekX2 a mnoho dalsich ktere vrak v modre zone napadl :'(
# 15.4.2008 12.44
ObrázekObrázek

Stránky: 1 2 3

Zahy..
uživatel
Obrázek
Ve hře: ExoDuS
SZ Mail ICQ Jabber Skype
co se porad starate do toho co kdo ma kolik kdo prispeje atd... je to kazdeho vec kolik prispeje! je to ciste jen Vraka vec a pokud chcete chmatakov hrat tak muzete byt radi ze vubec prispiva..!
# 15.4.2008 19.34
 
ĐurĐ@
zablokován
Obrázek
SZ Mail
Asi tak;-)
# 15.4.2008 19.41
Du[R]du mam napul z jerrym;-)
Obrázek
Vždy, když mě posere holub, děkuji Bohu, že nedal křídla i krávě....
Hip Hop vládne světem, metal nechme dětem.
!...HaRaNt...!
uživatel
Obrázek
Ve hře: El[e]n
SZ Mail ICQ
no proste si Vrak chvili nezahraje no !!! jo a sice nemam screen ale tolik svedku ze to snad je jasne ;-) ,ale doufam ze s tim pak nezacne zas :-D jo a jak rikal juramraz tak i zahy.. s tim nekolikrat prisel (vrahounek ho ozivil a zase do me sel ,vzali mi jen pumpu , vanocni apod.... screen zase nemam ,ale potvrdi to chocolate,kteremu sem aspon dal loveckou aby mi tu nevzali :-()
# 15.4.2008 20.41
ObrázekObrázek
koblizek800
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koblizek a KoblizekX2
SZ Skype Web
JO mně taky kili je to pravda i když sme mu s kámošem blesku vzali vzal novou a kilil dál myslim ze mu to zbiral zahy.. ale nevim to jistě.:-(
# 15.4.2008 21.26
Ani ta nejlépe naprogramovaná umělá inteligence nemůže soupeřit s poctivou vrozenou lidskou blbostí.
www.rowbelik.ic.cz
Obrázek
Obrázek

Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Menší dotaz, máš důkaz ?.. Vím, že Vrak je killer.. ale bez důkazu sem nelez.. i když je někdo killer, byl hodněkrát v nápraváku.. ale to je to samí, jako kdybych řekl, že mě v sobotu robben rekilloval .. A kdo mi to uvěří ?.. Tohle je o ničem.. až sem přidáš screen, tak bude mít cenu se o něčem bavit.. ale teď ne.3-(
Koblizek : Pokud vím, tak se killit může.. Za to není žádný trest.. Na to může zakročit maximálně nejaká organizace.. ( pokud teda nerekilloval ;) ).
# 15.4.2008 22.58
 
mondeos
zablokován
Obrázek
Ve hře: sem no..
SZ Mail ICQ Web
Jejda tak si hoďte klikera pod něj a až pak dejte obrana děcka 3-(3-(
# 16.4.2008 6.07
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
...maestro...
uživatel
Obrázek
Ve hře: DarkCrossby
SZ Mail ICQ Web
mondeos
uživatel

Jejda tak si hoďte klikera pod něj a až pak dejte obrana děcka






jezisi kriste kdyz je to ve 4 jak muze dat obrana
# 16.4.2008 7.55
www.chmatak0v.7x.cz

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Hm tak to asi neni pravda to nemužu oživovat jestli ne tak proč je ve hře oživovací a já nekilim já OŽIVUJU a dej sem scener !

Já přiznávám že sme Kiler ale jestli nejsou scenery tak to mne fakt vadí když už sme obvinenej chci videt za to a chci videt že ja nápsáno VRak te zasahl!
# 16.4.2008 11.59
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
volik54
uživatel
Ve hře: mr volik remda54
SZ Mail
jj je kler a le zavidite ze je nej mistyk ve hře že jo jako on zato nemuze ze je nej mistyk ma talent :D
# 16.4.2008 12.08
Obrázek
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Ale ne dominiku mne tady de o to že nekiluju z VRakem ve mnestě já ve mněstě hraju z VRahounkem a NEKILUJU ALE OŽIVUJU a proto chci scener !



Naposledy upraveno: 16.4.2008 12.13

# 16.4.2008 12.11
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
volik54
uživatel
Ve hře: mr volik remda54
SZ Mail
lol :D ale i to se muze ne kua co si furt nanej stezujete poslatl us asi 5k a diky jemu chmat tet de !!!
# 16.4.2008 12.13
Obrázek
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
NE to vubec neřikej bigdragon by my dal ban protože bych machroval
# 16.4.2008 12.13
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
volik54
uživatel
Ve hře: mr volik remda54
SZ Mail
aha sry
# 16.4.2008 12.14
Obrázek
kristyna
uživatel
Ve hře: -÷-atac-÷- , †.JE®®Y.† ,
SZ Mail
co on nej msitik XXXXXDDDDDDD sel na me mikiho mi meditovali dal me rany 3 a nemelis em leky on full a dalis em si ho jak nic on je nej lamakk leda XD :-P
# 16.4.2008 12.37
 
volik54
uživatel
Ve hře: mr volik remda54
SZ Mail
pravda si lama tisice lidi jsou lepsi nez ty !
# 16.4.2008 12.41
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » Vrak

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.