Chmatákov online


Fórum – chmatoviny

Fórum » Archiv » chmatoviny [zamknuto]

chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
ahoj vsichni, koukam ze chmatoviny zejou prazdnotou. nabizim se jako "novinar" lol protoze ale studuju a nemam cas byt na chmatu kazdy den, podminkou by bylo zaslani zajimavosti, nechutnosti a dalsich aktualitek ve hre a clanky bych posilala v intervalu cca 1 tydne.

jakej je vas nazor? ;-)
# 13.4.2008 11.57
 

Stránky: 1 2 3 4

Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Chmatoviny je dobrej název.
# 13.4.2008 14.28
 
Jirekcz
uživatel
SZ
Ano, stačí se podívat do sloupečku vlevo....
# 13.4.2008 14.31
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
relowen
uživatel
Obrázek
Ve hře: Loleq
SZ ICQ Web
Ja bych klidně byl novinář.Mě by to nevadilo.Ja nestuduju,mam čas.Zpráva cca 1denněxD
# 13.4.2008 14.50
 
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
relowen: Když už tak třeba delší dobu nic, ale ěnco pořádného, než každý den a blbosti..;-)
# 13.4.2008 14.56
Simulátory všech kategorií.

relowen
uživatel
Obrázek
Ve hře: Loleq
SZ ICQ Web
nojo jenže mam čas takže co mam dělat celej den.
# 13.4.2008 14.59
 
ING
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dříve CAMEL ted nic =)
SZ
jo vemte ji horší to už jak je to ted být nemůže :-D
# 13.4.2008 14.59
 
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ

relowen:Ja bych klidně byl novinář.Mě by to nevadilo.Ja nestuduju,mam čas.Zpráva cca 1denněxD


cim vic nas bude, tim lip ;-)

Duch.03:Vcera byl Q ;) cinsky killeri na rubu ;)prosazovali sme pravo cinskyho cernyho trhu ve chmatu ;)neuspeli sme :D


oki, pokusim se:-) jen bych prosila trosku podrobnejs... z tohohle si clovek muze vymyslet vlastne co chce a pravda muze bejt uplne jinak :-)
# 13.4.2008 15.26
 
hamster
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hamster
SZ Skype
tak pro skousku napis treba jak japonsky gang napadl zakladnu ch.b.i. :D
# 13.4.2008 16.28
since 2007
*Amigo*
uživatel
Obrázek
Ve hře: Amigo
SZ Mail ICQ
Hej to je pravda.....Nový výtisk už pár měsíců nebyl ;-)
CHtělo by to tím někoho pověřit kdo celkem často hraje,aby všechno zaznamenával;-)
# 13.4.2008 16.48
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ooo,nemam rád pokémony co si hrajou na chytráky...
A vlezdoprdelky co si píšou na popis že by se rádi stali moderátorem že Aspire?!3-(
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
hm kdyz sem se tam hlasil tak rekli ze ne ze jich je dosta a ze to budou stihat :D

ale doufam ze ty bys to doplnovala
# 13.4.2008 16.49
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Tak jsme taky něco zkusil.lol Ale, furt jsem od toho musel odskakovat, jelikož mě někdo volal takže když to nebude dávat ani hlavu ani patu, tak mě pls nezabíjte. lol

Zapomětlivý Morphysius

Tak jako každé ráno, když už se všichni obyvatelé Chmatákova probouzeli se jeden občan jménem Morphysius s Dolního Chobotova vydal jako každý den do lesa, aby mohl nasbírat plný košík hub pro svojí tetičku Chmachila-ono, která mu vždy za houby dala nějaké ty drobné + možnost vybrat si jídlo z jejího jídelníčku. Když už Morphyusius odevzdal tetičce houby a pořádně se najedl a doplnil si energii vydal se zpátky domů, kde na něho čekalo nemilé přakvapení. Jeho ještěr, kterého dostal na 23. narozeniny byl pryč, prohledal už celý jepolicistou, když došel k obydlí policisti třikrát zabubnoval na buben, aby policista za nim přišel, po té Morphisius policistovi vše vylíčil a šli po ještěrovi pátrat, ale ani po 2 hodinách hledání nebyl Morphysiusův ještěr nalezen. A tak se Morphysius rozhodl, že vylepí po okolí plakáty s fotkou jeho ještěra + s odměnou 50 000 ChK pro toho, kdo jeho ještěra najde. Každému se jeho nabídka líbila a proto se někteří pokoušeli o podvod a to takový, že k Morphysiusovi přivedli svojeho ještěra, ale naštěstí se nenachytal a poznal, že to není on. Když už ubylo 5 dní a ještěr nikde Morphysius už ztrácel naději, že by jeho ještěr mohl ještě se někdy objevit. Na druhý den přišel Morphysiusovi dopis, že zítra přijede jeho Bratranec z Rybí Lhotky a tak se rozhodl udělat úklid. Po úklidu se rozhodl, že dneska už by si mohl i spočnout a šel spát. Na druhý den ráno zavolal své tetičce, že dnes houby nedonese, protože čeká návštěvu a pak už jen vyčkával, až jeho bratranec přijede. Po delší době vidí Morphisius v dálce nějakého človíčka jedoucího na modrém ještěrovi a v tu chvíli jsi vzpoměl, že si jeho ještěra pujčil jeho bratránek jak už jse dávno domlouvali. Bratránka pak pozval do hospůdky a oba se nasmáli, když mu Morphysius povyprávěl co vše dělal a Morphysius byl hlavně rád, že se mu jeho ještěr, kterého už měl celkem dlouho vrátil
# 13.4.2008 16.56
Simulátory všech kategorií.

D@rk kr@ken
uživatel
Obrázek
Ve hře: SpitFire
SZ Mail
Pěkn M!key Moc pěkný;-);-);-)lol
# 13.4.2008 17.15
Obrázek
Obrázek
[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=503&i=horsefeathersiv2nm3.png][IMG]http://img503.imageshack.us/
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Chiquitka: Byli jsme 4, bylo to cca v půl jedenáctý a vydrželi jsme asi půl hodiny.
# 13.4.2008 17.18
 
S0uX
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..
SZ Mail
No nebylo by špatné, kdyby Chmatoviny zase ožili. ;)
# 13.4.2008 17.59
Informace o novém PSP Go.
Duch.03
uživatel
Obrázek
Ve hře: Duch,{JeRRy}
SZ Mail ICQ
chiquitka kdyz mi posles pmkou icq rad ty to napisu :;) nece se mi to sem vypisovat :D
# 13.4.2008 18.03
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » chmatoviny [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.