Chmatákov online


Fórum – zbraně

Fórum » Archiv » Dotazy na vše kolem Chmatákova » zbraně

George-2
uživatel
SZ Web
chci se zeptat proc je hul na besky drší než kulas a pritom blesky ubírají víc než kuláš
# 7.9.2007 9.35
[img][/img]

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Nioo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Neo
SZ Mail ICQ Web
Miky: ale když v reálu zabiješ policajta tak jsi na útěku a jdou po tobě ostatní poldové....
Kdo by tě taky zavřel? snad mrtvej policajt???? :-D:-D:-D
# 16.9.2007 12.31
Obrázek
Jsem killer a jsem na to hrdej.
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Nioo: Mrtvej CHUJ tě taky nezavře.
# 16.9.2007 12.35
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
NIoo: řeknu to jinak. Prostě to tak je, pokud se ti nelíbí, přestaň hrát.

Už se mi přestává líbit ten přístup, kdy se něco domluví, pak se někdo ozve s tím svým ALE, ALE... Pokud to schválili GM a Gizmo, tak ostatní budou mlčet...
# 16.9.2007 12.36
Obrázek
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
jen pro info... nezapomente ze CHUJ budou zasahovat jen vyjimecne... pokud nebudete hrat jako debilove a nebudete nesmyslne a extreme killovat tak CHUJe ani neuvidite... vse by mela resit CHBI a az pote co se zjisti ze na dany ukol CHBI nestaci nastoupi jakozto posledni herni instance CHUJ... pak uz jen ja nebo kiky ale to mi verte ze toho se radeji nechcete dozit....
# 17.9.2007 9.28
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
mam otazku ohladne questov(alebo ako sa to pise ja RPG nehravam okrem chamtu;-)):
Keď niaku zbraň v queste dostanem tak tu zbran mozem niekomu predat a znova spravi ten isty quest??(pochybujem ze sa to bude dat ale nesom si isti)
# 17.9.2007 14.59
Nioo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Neo
SZ Mail ICQ Web

bigdragon:NIoo: řeknu to jinak. Prostě to tak je, pokud se ti nelíbí, přestaň hrát.

Už se mi přestává líbit ten přístup, kdy se něco domluví, pak se někdo ozve s tím svým ALE, ALE... Pokud to schválili GM a Gizmo, tak ostatní budou mlčet...



1. Každý mu říkáš že když se ti to nelíbí přestaň hrát, kdyby tě každej poslech hraješ akorát ty, CHUJ a admini.
2. Taky by se mi nelíbilo kdyby mě chtěl někdo omezovat, jenomže já nemusim mít 750 Hp abych mohl machrovat že mám víc a dělat velkýho šéva atd....

DJ Miky: Nioo: Mrtvej CHUJ tě taky nezavře.

Zavře, protože ho dejmetomu kilneš on se pude oživit a bude ti to chtít oplatit jenomže tě tam už nenajde, tak si řekne ,,aha panáček odlogl, jde do uranovejch dolů, potom se nalogneš a budeš makat....
# 17.9.2007 16.10
Obrázek
Jsem killer a jsem na to hrdej.
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Nioo: Jak řekl chmat, když budeš slušnej nemáš důvod, aby ti mejch 750 HP vadilo. Na nikoho jsem nemachroval. A né, třeba Josiho bych nechal hrát taky nebo ZuBRa a RFa... tu jde o ten princip, když třeba Miy nebo Gizmo něco schválí/povolí tak se hned zvedne vlna keců. Jinde by vás poslali do háje.

Kiki: zavře, dělat na to předmět je blbost, řeknu gizmovi aby na to udělal příkaz :-)
# 17.9.2007 16.55
Obrázek
josi.ow
uživatel
Obrázek
SZ Web
bigdragon: Děkuju za protekci :D

Nioo: Když budou delikventi ochotní nést následky svého konání, ať klidně hrajou, ale pokud si někdo stěžuje, že byl potrestán za jeho dost sprosté chování, tak ať radši táhne. Dnešní děti se učí podobné manýry rychle a společnost by vypadala hůř než teď. Zajímavé je, že jakmile se informuje o přidání nové zbraně, všichni vynášejí Gizma (popř. někoho jiného) do nebes.
# 17.9.2007 17.53
Poslední návštěva hry: 24. 12. 2007
Poslední návštěva fóra: 15. 9. 2008
Nioo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Neo
SZ Mail ICQ Web
Ok teda.
BigDragon: Jenom se ještě chci zeptat jak velkej bordel by musel bejt aby přišli chuj? (vyjádři to třeba v počtu zabitej chbi, nebo jinak....) a na jak dlouho se bude zavírat do uranovejch dolů a jestli se těm zavřenejm budou brát věci, který vzali zabitejm atd..........
# 17.9.2007 21.27
Obrázek
Jsem killer a jsem na to hrdej.
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
individuálně, záleží na tom, kdo bude proti chbi stát...
# 17.9.2007 21.35
Obrázek
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
takze takto: CHUJ prijde pokud CHBI nebude schopna problem vyresit... tj. dokud bude bordel takovej ze ho zvladne CHBI tak CHUJe neuvidis.. a napravne zarizeni je na donu omezenou... uronove doly budou podmineny odpracovanim trestu... tj. kdyz si to odpracujes za den pustej te za den kdyz za 14 dni hrat budes az za 14 dni...
# 18.9.2007 1.39
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

DARK_ANGEL
uživatel
Obrázek
Ve hře: :.L€MON. a .W!Z4RD L€V!N.
SZ Mail ICQ Web
a jako jak to bude vipadat v tech dolech? to budes v nejaky mistnosti jen cumet do blba nebo na to budou nejaky kladiva neb co?
# 18.9.2007 21.06
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
jelikoz to bude za trest bude to tam zdlouhave a nesmirne nudne... budes tezit uran a nosit dozorci...
# 18.9.2007 21.19
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

Vezna
uživatel
Obrázek
Ve hře: Není
SZ ICQ
A všichni si ten uran budou krást :-D
# 19.9.2007 7.00
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Vezna: a navíc tě bude ten uran postupně zabíjet, takže cca každejch 50 kg uranu chcípneš :-D
# 19.9.2007 7.45
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Archiv » Dotazy na vše kolem Chmatákova » zbraně

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.