Chmatákov online


Fórum – Chmakuza

Fórum » Archiv » Chmakuza

Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Potrebujem nejaké info ohladom tejto organizácie. Starám sa o sťažnosti a v prípade Chmakuzy vôbec neviem na koho sa mám odvolať.
Máte nejaký web/fórum? Kto je leader? Aké zóny máte na starosti?
Najlepšie by bolo keby mi to tu prerosprával niekto kto vie o tejto organizácií asi najviac.

Edit: Tak web už mám:-P



Naposledy upraveno: 10.4.2008 20.30

# 10.4.2008 20.28
 

Stránky: 1 2

m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Same tuším, že jo, ale nevím kdyžtak ICQ mám zde na webu.

Edit: Jj teď jsem koukal a mám tě na ICQ, ale pokud máš ty mě nwm. :-)
# 11.4.2008 6.59
Simulátory všech kategorií.

ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Chmakuza je momentálně pěkná sračka, vůbec Vám nezáleží, kdo tam je, vemete snad každého
# 11.4.2008 8.02
 
Duch.03
uživatel
Obrázek
Ve hře: Duch,{JeRRy}
SZ Mail ICQ
Ciby neberm kazdeho jen davame sanci i normalnim lidem ;) pac CH.B.I bere predevsim sve kamose a ostatni pak nemaj sanci se nekam dostat ;) takze jim dvame sanci a kdyz porusej nejakej prestup pak letej ;)
# 11.4.2008 9.06
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Btw., CHBI jen kámoše nebere, CHBI bere především dlouhodobé, zkušenější hráče.
A když si chodím po chmatákově, na někoho kouknu, kdo killuje, a co nevidím.. za jménem (Chmakuza)
# 11.4.2008 9.15
 
Duch.03
uživatel
Obrázek
Ve hře: Duch,{JeRRy}
SZ Mail ICQ
Ciby jestli je to tak nahlasto na Chmakuza forum mi to tam vyresime ;) ale kdyz nic nereknes a pak to sem primichas to nema vyznam ;) takze priste to plz ohlas ;)

Edit: Hele me se taky nelibi ze se tam pribira uz tolik lidi ale ja stim nic neudelam ;)
# 11.4.2008 10.33
ObrázekObrázekObrázekObrázek
wahhanna
uživatel
Obrázek
Ve hře: SiduS
SZ Mail ICQ Web

Duch.03:Ciby jestli je to tak nahlasto na Chmakuza forum mi to tam vyresime ;) ale kdyz nic nereknes a pak to sem primichas to nema vyznam ;) takze priste to plz ohlas ;)

Edit: Hele me se taky nelibi ze se tam pribira uz tolik lidi ale ja stim nic neudelam ;)



Vidíš duch že Chmatkuza killuje ;) jsem SiduS podal jsem přihlasku do chmakuzy

a ty rikaš že jsem killer ja se branil -
# 11.4.2008 13.08
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Bigu: Ehm já to vymyslel ještě dřív ;). Měl jsem to dokonale promyšlené a bylo mi řečeno, že to je k ničemu. Takže..

Díval jsme se do historie, kdy jsem psal ten textovej dokument v kterým sem to měl.

Datum: 28.12.2006-23.4.2007(začátek-konec)

vím že jsem tam psal měsíc. Ale to jsem psal odhadem pak jsem vytáhl z starého hadru tenhle osubor xD a vím že to bylo kolem vánoc ( minulích)

( a nejlépe kdyby miky vytáhl jak jsem mu posílal tu PM ;))



Naposledy upraveno: 13.4.2008 16.16

# 13.4.2008 9.07
 
Duch.03
uživatel
Obrázek
Ve hře: Duch,{JeRRy}
SZ Mail ICQ
Wahhanna je pravda ze chmakuza killuje ale hlavne s duvodem pac lidi ve 4 se do tebe navaznej provokujou ty je killnes a oni si stezujou to je jeich blbost ze si myslej ze za provokace jim nic neudelame proste provokuj nebo delej bordel a pustime se do tebe lehky ;) kdyz budes dodrzovat pravidla ve 4. nemuze se ti stat ze te chmakuza bude killit ;)
# 13.4.2008 10.14
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Kde nájdem kompletný zoznam členom Chmakuzy ? Mám pocit že Vás tam je nejak moc a nemyslím si že každý je hodný byť členom.
# 13.4.2008 14.30
 
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
už to majú na fóre ;-)
# 13.4.2008 14.32
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
Duch.03
uživatel
Obrázek
Ve hře: Duch,{JeRRy}
SZ Mail ICQ
Na forku uz s to resi a postupne bude clenu ubivat :D a jestli mas sma nejaky namitky pis to na www.chmakuza.chmatakov.cz at vime tvuj nazor ;)
# 13.4.2008 14.45
ObrázekObrázekObrázekObrázek
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Njn, bylo by dobré kdyby se tam i občas vyjádřil nějakéj GM. ;)
# 13.4.2008 14.57
Simulátory všech kategorií.

Micro-ice
uživatel
Obrázek
Ve hře: Amiczech
SZ Mail ICQ Skype Web
Tá dohoda to platí asi jen na starou že jo ? Ráýd bych aby to bylo i na novou páč třeba na tržišti nekdy killujou a na rubu tam fakt hodně :'(
# 13.4.2008 15.02
Retrouš
uživatel
Ve hře: Uz nehraju
SZ Skype
me ta dohoda plati na test verzi
# 14.5.2008 21.03
 
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
MAK: chmakuzu v nynejsi forme sem vymyslel ja s BD... jedine co se asi schoduje s tvym navrhel je jmeno ktere sme schvalne zvolili takove ktere se na foru castokrat objevovalo...

jinak zitra du na pivaka s Gizmem a rad bych ho dokopal k radikalnim zmenam... wipe sprisneni pravidel zmeny systemu atd atd... pokud to probehne jak ma tak si chmakuzu vemu do parady jako GM ja sam (zaroven odpoved na tvoji poznamku m!key)

pripadne totazy me...
# 15.5.2008 10.33
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Chmakuza

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.