Chmatákov online


Fórum – End pro Adminy

Fórum » Archiv » End pro Adminy [zamknuto]

Afromen 1
zablokován
SZ Mail
docela by se mi líbilo kdyby po resetu (třeba BD nebo D!ereS)hráli bez práv aby si to taky zkusili a třeba jen na 2týdny a dali by se GM někdo jiný

myslím to tak že třeba já nebo někdo jiný si to neužije když si jak debi. skilli těžbu aby si vydělal na zbraň a náboje přijde do 4.města a najednou CH.B.I. do něj začne kropit že killi takže bych to udělal tak že by si i ch.u.j. zahráli protže co mají s tý hry ?NIC!!!jenom chodí a nic nedělají
# 8.4.2008 19.24
[img]file:///C:/Documents%20and%20Settings/Kluci/Plocha/WoWpad_aliance%5B1%[/img]
  • Chcete výměnu??
  • Ano8 hlasů, 36 %36 %
  • Ne14 hlasů, 64 %64 %
  • Celkem 22 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
no stou chmakuzou je to celkom oničom akože čo sa mi stalo dnes no mal som dosť a tykýto ľudia a správanie by sa v organizácií ako je chmakuza vyskytovať nemali a síce je to Pk organizácia neznamená to že tam musia byť najhorší killeri ktorý si nepoučiteľný a nakecajú kde komu blbosti ...
# 8.4.2008 22.05
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
Duch.03
uživatel
Obrázek
Ve hře: Duch,{JeRRy}
SZ Mail ICQ
Rekni mi nejakyho fakt velkyho killera co tam je?? a ja za to nemuzu ze CH.B.I nece zadnout konkurenci je to lepsi mit vic lidi vetsi sance na vyhry a uz se o tom hovorilo bude tam max 15 lidi ;)
# 8.4.2008 22.15
ObrázekObrázekObrázekObrázek
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
konkurenciu ? ten rekill chmakuzy v PK a keď som im povedal nech dotyčného nechajú vraj nie a ze namňa kašlú, ehm ? a podobne bolo tam toho viac nechce sa mi to tu vypisovať ...3-(
# 8.4.2008 22.17
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
Duch.03
uživatel
Obrázek
Ve hře: Duch,{JeRRy}
SZ Mail ICQ
Marty zrovna ty nemas co rikat kdyz sem hral za jiny ucet od kamose vy ste se do me pustili ja radsi odlogl pala vam rek at men echate ze sem chmakuza vy jo at lognu ja logl a vy me dodelate jen lamy takhle lzou a o rekillech CHBI at pomlci neni o nic lepsi a pokud nemas dukazy ze rekillej tak to sem ani nepis ;)
# 8.4.2008 22.19
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ

martyks:konkurenciu ? ten rekill chmakuzy v PK a keď som im povedal nech dotyčného nechajú vraj nie a ze namňa kašlú, ehm ? a podobne bolo tam toho viac nechce sa mi to tu vypisovať ...3-(



1. Red zónu má nastarost chmakuza
2. ANO Byl jsem to já, já se zato nestidim, opravdu jsem rekilloval hráče.
Musel jsem zabranit tomu, aby se opakovaný utok na člena chmakuzi neopakoval.


Mim. Jen proto, že si tam naběhne nějaké CHBI a začne mě poučovat (buzerovat) co dělat mám a nemám.. to je fakt už moc, on ani neví co se tam před minutou stalo, když tam on nebyl... 3-(
# 8.4.2008 22.28
 
Duch.03
uživatel
Obrázek
Ve hře: Duch,{JeRRy}
SZ Mail ICQ
Presne CHBI tam dela ze sebe dulezity lidi ;) pritom nejsou o nic lepsi ;) bezte si poucovat lidi v blue zone a o nas se nestarejte ;)
# 8.4.2008 22.35
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
No v tuhle chvíli je CHBI na hodně vyšší úrovni než Chmakuza...
# 8.4.2008 22.44
 
Duch.03
uživatel
Obrázek
Ve hře: Duch,{JeRRy}
SZ Mail ICQ
No jako CHBI se teda ukazala pekne v testu jedinej kdo se tam chova normalne si ty Medo jinak ostani fakt ostuda ;)radsi byc hse snima moc nechlubil ;)
# 8.4.2008 22.46
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
No Duchu ujnej, že to až na pár výjímek;-)
# 8.4.2008 23.20
 
Duch.03
uživatel
Obrázek
Ve hře: Duch,{JeRRy}
SZ Mail ICQ
njn ;)
# 8.4.2008 23.40
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Duchu, já snad špatně vidím, co to tady meleš za totální nesmysly? Ty killuješ, kde se dá, máš blbé kecy, lezeš adminům do prdele a budeš poučovat? Uctivá poklona, chlape 3-(
# 9.4.2008 6.21
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » End pro Adminy [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.