Chmatákov online


Fórum – Bug s věcma

Fórum » Archiv » Bugy ve hře » Bug s věcma

Mr.Kill€r
uživatel
Obrázek
Ve hře: MrKiller
SZ ICQ Web
Přenášel jsem si věci z jednoho účtu na druhý.Přenesu věci a oboum postavám věci zůstanou.Zkusím dát věci ještě jednou druhé postavě a dám věci do banky.Dám tam 2 a když ji chci vzít zpátky z banky tak zvednu jen jednu i když mám v bance třeba 2 políčka s brokovkou.Když jí tam dám znova tak se tam ukáže jen jedna ... Vypnu banku a podívám se tam znova... Jsou tam zase 2 brokovnice. A je to pořád to samé dokolečka ... :-|
Pak jsem si chtěl dát věci do banky ale nepust'ilo mě to tam i když tam byly 3 volná políčka(Jako kdyby tam byl nevidelný předmět). A je to pořád to samé dokolečka ... :-|

Doufám že to šlo pochopit
# 7.4.2008 23.24
To co vidíte na levo je potkan nikoli krysa ... 3-(
Obrázek
Mnoho dobré práce přijde na zmar kvůli drobnému nedostatku.
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Mě se to taky stává..;)
# 7.4.2008 23.44
 
Retro
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dlouho sem nehrál(Nechci)
SZ ICQ
jj tak yse mi to nekdy stane
# 8.4.2008 6.50
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Abych to mohl opravit, potřebuju přesný postup, kdy se to vždycky stává.

"Přenesu věci oboum postavám" - nechápu, myslíš vzájemný obchod? Měl jsi plné pole obchodu? Kolik tam bylo asi věcí? atd.

Potřeboval bych, aby to někdo byl schopný zopakovat, ale tím myslím tu chybu s obchodem, od které se vše odvíjí. Tzn. aby někco dokázal pokaždé udělat, že se obchod neprovede či tak něco.
# 8.4.2008 8.03
 
Duch.03
uživatel
Obrázek
Ve hře: Duch,{JeRRy}
SZ Mail ICQ
Heled te stava se vam to pac mate v bace 2 bugovany veci ;) gizi je to tak kdyz mas v bance 2 stejne bugovane veci trebas 2 bile sniperky a jednu vytahnes z banky tak ta druha zmizi pote musis zapnout a vypnout banku a mas ji tam z5 je to jen u bugovanejch veci ;) a to same kdyz je mas v inventari mas 2 bile snipi v inv jednu pouzijes(nandas ji nebo ji das do banky nebo trebas jen vyhodis na zem) a ta druha zmizi musis pote rlgnout aby se ti o5 obevila ;)
# 8.4.2008 9.16
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Mr.Kill€r
uživatel
Obrázek
Ve hře: MrKiller
SZ ICQ Web

Gizmo:Abych to mohl opravit, potřebuju přesný postup, kdy se to vždycky stává.

"Přenesu věci oboum postavám" - nechápu, myslíš vzájemný obchod? Měl jsi plné pole obchodu? Kolik tam bylo asi věcí? atd.

Potřeboval bych, aby to někdo byl schopný zopakovat, ale tím myslím tu chybu s obchodem, od které se vše odvíjí. Tzn. aby někco dokázal pokaždé udělat, že se obchod neprovede či tak něco.



Jo vzájemný obchod. Plné pole obchodu ne ale na prvním účtu plný inventář ryb(Jen jedno volné místo), poprvé jsem přenášel jen 1. ta šla dobře , pak jsem vyházel 2 ryby a přenášel 3 věci a to už se mi ten bug stal...

Přitom se mi stal ještě jeden bug , který se tu už řešil. Že jsou 2 věci na jednom slotu v inventáři. :-|
# 8.4.2008 12.56
To co vidíte na levo je potkan nikoli krysa ... 3-(
Obrázek
Mnoho dobré práce přijde na zmar kvůli drobnému nedostatku.
Gizmo
autor hry
SZ
Ok, podivam se na to, ale nevim presne kdy. Kdyby se to stavalo hodne casto bude to prioritni.
# 8.4.2008 13.59
 
Duch.03
uživatel
Obrázek
Ve hře: Duch,{JeRRy}
SZ Mail ICQ
Gizi stava se to hodne casto skoro kazdymu pac stale kazdje buguje a chmat je ted plnejch bugovanejch veci ;)
# 8.4.2008 14.01
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Raddim
uživatel
Obrázek
Ve hře: Raddim
SZ Mail
Mno hele lidi to se stává často!Jen musite libovolnou věc v inventáři dát na jiné pole třeba když to nejde, přetáhnout ho do modrého pole a spátky pak uš to de:-) nic na tom neni.Toto se mi dělá často.Takto nejvíc blbne políčko v inventáři hnde to první vedle pole na chobota nebo jiný nástroj.8-)
# 12.4.2008 13.08
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

[img]Adresa URL: protokol HTTP[/img]
ĐurĐ@
zablokován
Obrázek
SZ Mail
Mě se to stalo zatím jen 1x(naštestí);-)
# 12.4.2008 13.11
Du[R]du mam napul z jerrym;-)
Obrázek
Vždy, když mě posere holub, děkuji Bohu, že nedal křídla i krávě....
Hip Hop vládne světem, metal nechme dětem.
patrikk
uživatel
SZ Mail
mne ani jednou...a jsem rad...
# 12.4.2008 14.05
 

Fórum » Archiv » Bugy ve hře » Bug s věcma

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.