Chmatákov online


Fórum – 2. Kronika

Fórum » Archiv » Poslední novinky » 2. Kronika

RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Dnes jsem stvořil další kroniku Chmatákova, která by měla vyznačovat příchod nové verze, snad se vám bude líbit, ale asi tam bude dost pravopisných chyb a překlepů :(

1.Část
Sluneční záře obklopovala celý svět, byla čím dál tím silnější. Všude byl hrozný zmatek, chmatáci pobíhali sem a tam, někteří si vyřizovali účty svými naleštěnými a udržovanými zbraněmi, jiní si v baru dopřávali poslední sklenice lahodného pivního moku a ti, kteří na konec světa nevěřili, loupili, co se dalo a při tomto zmatku to bylo víc než snadné. Ledový ostrov začínal pomalu roztávat, celá dřevorubecká část již odplula kamsi do neznáma. Už dokonce i sopka „Arak ta“ začala znovu ožívat. Všichni mystici se snažili celý svět před blížící se zkázou zachránit, ale jejich čarovná moc zde nestačila. Dokonce i tajemná zeď mezi městem a pouští zmizela a pouštní příšera vnikla mezi ostatní, což vzbudilo ještě větší chaos. CH.B.I. se společně se zásahovkou CH.U.J. snažili udělat pořádek, ale to nepomáhalo. Všechen zmatek ustal přesně v dobu, kdy přesýpací hodiny, umístěny vysoko nad pódiem, právě doměřily čas. Všichni se okamžitě, jako kdyby uměli létat, dostavili na pódium, odkud viděli, jak říkala věštba, velkou světelnou záři. Záře se stále přibližovala, ale díky nečekanému výboji jednoho z mystiků se najednou zastavila. Zachránil je onen hrdina? Budou žít dál? Tyto otázky, přestože nebyly vysloveny, létaly vzduchem jak hejno netopýrů. Najednou se však mystik, který svou silou držel záři stranou, zřitil z pódia a nejevil známky života. Tu se záře začala opět přibližovat. Právě začala zkáza celého Chmatákova, hřbitov se zřítil a krypta byla zavalena. Z ledového ostrovu zbyla již jen malá kra, která se co nevidět promění v okolní moře. Lávový ostrov už je pokryt silnou vrstvou prachu a kamení ze sopky a horké magma se všude rozlévá. Když tu se z nenadání ozve z dálky hlas „Huk na thara.“ Vše se začíná točit a všechny zaplavuje bílá záře. Hlas utichá. Jen ticho se rozléhá nad minulostí, nad bývalým světem Chmatákov…



Naposledy upraveno: 5.9.2007 18.09

# 4.9.2007 19.55
 

Stránky: 1 2

bLac`K_BuLLeT
uživatel
Obrázek
Ve hře: n/a
SZ Web
Nečetl jsem :D, ale snaha se počítá aspon u mě ;)
# 4.9.2007 20.25
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
dobry jeto ale jako " kamení ze spoky " jeste to vychytej a bude to good ;)
# 4.9.2007 20.26
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
hunti
uživatel
Obrázek
Ve hře: Scati
SZ Mail ICQ Web
Je to good ;-)
# 4.9.2007 20.27
Pro všechny, kdo hrajou hokejbal a nejen pro ně. :wink:
Obrázek
Kdo ví, proč je na světě, snese každý způsob života.
ANONIM
uživatel
Obrázek
Ve hře: Jsem přece ANONIM né?
SZ
jo za to bys dostal ze slohu 1 no tak 1- ;-)
# 4.9.2007 21.05
Obrázek
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
anonim: ze slohu by to dostal tak za 3...
# 4.9.2007 21.27
Obrázek
ANONIM
uživatel
Obrázek
Ve hře: Jsem přece ANONIM né?
SZ
taky se hodnoti napad;-)
# 5.9.2007 13.21
Obrázek
bLac`K_BuLLeT
uživatel
Obrázek
Ve hře: n/a
SZ Web
Bigu: No nwm jak u vás ale u nás to hodnotí profesorka takhle: Jak tam je nad 5 chyb ( gramatika) a jak je ještě pár slohovejch ( např opakující se slova) je to za 3 atd.
# 5.9.2007 14.54
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
bLac`K_BuLLeT: Buď rád, na střední je to většinou 1 chyba = 2, …, 4 chyby = 5.
# 5.9.2007 14.58
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
RockFire: Mě se to líbí ;) celé jsem to přečetl jen si oprav pár těch chyb vypíšu ti je mystci - mystici
snaili - snažili
najednou - Najednou

P.S: Kdybyste našli ještě nějaké chyby tak je sem napište ;)
# 5.9.2007 15.08
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
kiki: U nás hodností sloh a gramatiku zvlášť- pokud to jde, pokud to jde, za určitou hranicí chyb dostaneš prostě za 5... Takže 2x za 4 se taky někomu povede :-) (mně naštěstí ne, já mám slohy tak za 1 až 2)



Naposledy upraveno: 5.9.2007 17.39

# 5.9.2007 15.16
Obrázek
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
unas gramatyku nehodnoti :D ani nic podobnyho xD
# 5.9.2007 16.31
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
marty: chyba v matrixu, opraveno ;)
# 5.9.2007 17.39
Obrázek
Vezna
uživatel
Obrázek
Ve hře: Není
SZ ICQ
Naše češtinářska by mu dala tak 3 možná dva za předpokladu, že by to měl bez chyby.
# 6.9.2007 18.00
 
P3TTM4N
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pett
SZ ICQ
Ale jo je to good :-) jen tak dal!
# 7.9.2007 12.17
 
bLac`K_BuLLeT
uživatel
Obrázek
Ve hře: n/a
SZ Web
DJ: No maturita bude drsná, dvě chyby a letíš ty voe a já kterej tam má tisíc chyb lol, a ještě je maturita z čj poviná se asi poseru- aspon vím že kurvička je označení pro mladou dívku :D.
# 7.9.2007 14.48

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Poslední novinky » 2. Kronika

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.