Chmatákov online


Fórum – Rekill+nic nedelanost CHUJ

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » Rekill+nic nedelanost CHUJ

Robbenko
zablokován
SZ Mail
Cus chci nahlasit rekill a nic nedelanost CHUJ( zase Kernolla) nick realias1 a merlin rekillovali ve 4 meste pred nosem Kernolla a on nic nedelal mam video ma to pres 30 MB nwm jak to sem dat ale poslu ho na pozadani GM hry
BTW:je tam klidne hodne svedku ale ty sem urcite neco napisou :D
# 2.4.2008 15.31
-Old verzi hraju za ucet Mr.Vladdis(kdysi)
-New verzi nehraju
-the best player on CH is Mr.Robben (a pak SAM #12 )
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Zahy..
uživatel
Obrázek
Ve hře: ExoDuS
SZ Mail ICQ Jabber Skype
jj jsem svědek!!
# 2.4.2008 15.32
 
Delusion
uživatel
Obrázek
Ve hře: DarkDelusion
SZ ICQ Jabber
jj taky sem u toho byl
# 2.4.2008 15.36
Obrázek
Obrázek
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Nj, to je těžký když se dementi dohodnou, on nerekilloval, vy jste rekillovaly ostatní.. Kernoll pořád vyhrořoval, vyhoržoval až potom do vás šel ( ale to už nevím jestli do vás šel ) .. takže si zase nevymýšlej debílku..
# 2.4.2008 15.39
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
A proč by to nemohla být pravda?? Jen kvůli tomu, že to píše Vladdis?! Sice bez screenu se tomu moc věřit nedá :-|
# 2.4.2008 15.48
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Fabos : za 1.) Nechápu proč se zastáváš toho dementa.. ale to je jedno
za 2.) Byl jsem tam, vím jak to bylo.
# 2.4.2008 15.50
 
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
to ty pravy hlasi rekill...zahy a robben...to jsou jedni z pravych co rekillujou a hlasi na reknolla..kernoll je pohodovej typek,kterej dela vsechno pro to aby to aspon trochu klapalo a kterej musi poslouchat samy keci a plsaky co po nem neco chtej a nemuze je killnout..tak se nad sebou zamyslete a aspon trochu si vazte toho co dela
# 2.4.2008 15.57
Já jsem zákon
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Myslím, že tenhle topic si zaslouží jediný : LOCK !
# 2.4.2008 15.59
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Já bych za tohle už normálně dával warning,když ví jak to bylo,a stejně to sem dá jako stížnost.
# 2.4.2008 15.59
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Robben zase meleš sračky. Marlina sem zabil (pak odlog) a realias toho pak nechal.3-(
Musíš pořád hledat chyby na mojí práci? Na Halfa tu třeba nebyla jediná stížnost, ale to prostě proto, že mu lezete do prdele. Njn. Když člověk dělá to co má tak se nezavděčí.
# 2.4.2008 16.00
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Kernoll: a děláš to sakra dobře, pokračuj.
Jiank, cos e týká robbena: tvoje "stížnosti" už nadále nebudu brát v potaza všechny je budu mazat ( ty si stěžuješ vyloženě na hovadiny, na každém hledáš chybu a ty seš jedinej dokonalej)
Nepočítej s tím, že Jazz z toho nápraváku vyleze, až se budeš umět chovat...
# 2.4.2008 16.52
Obrázek
Robbenko
zablokován
SZ Mail
OMG Kernoll tak to je asi dobrej kec vole stal si tam 10 min cca co jsem natacel to Video pak logl PiXe me osobne rekillovali bigmana kdyz chces BD poslu ti to video!
# 2.4.2008 16.57
-Old verzi hraju za ucet Mr.Vladdis(kdysi)
-New verzi nehraju
-the best player on CH is Mr.Robben (a pak SAM #12 )
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ING
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dříve CAMEL ted nic =)
SZ
lol Robbene kolik ti je?? 5.let nech už Kernolla být závidíš mu že je v CHUJ a ty ne ty bys tam ani být nemoh protože se kkt (sry všem za nadávku)
# 2.4.2008 16.58
 
juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype

Zahy..

jj jsem svědek!!

Zahy.. Ty sem ani náhodou nepiš! Ty si myslíš, že když máš 100% přesnost + odolnost, koupíš plný inv. léků a rekiluješ každého kdo Ti přijde do cesty tak jsi asi borec... Jenomže když přijde nějaký mystik tak buď odlogneš nebo schováš zbraň do nesmrtelného políčka.. To je největší srabárna... Já jsem už přišel o 2 rotačáky a co je na tom? Prostě neumíš prohrávat... :-!
# 2.4.2008 17.02
 
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
Robbene: Co já vím ( jestli myslím stejnou událost )

Tak to bylo asi tak, že ste kempili ve čtvrtém, naběhli tam na vás týpci a začali vám dávat, samozřejmně ste chciply.

Ty prostě neumíš přiznat , že si hořší než ostatní.. 3-(
# 2.4.2008 17.27
 

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » Rekill+nic nedelanost CHUJ

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.