Chmatákov online


Fórum – Palanda se neumí chovat!

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » Palanda se neumí chovat!

Delusion
uživatel
Obrázek
Ve hře: DarkDelusion
SZ ICQ Jabber
Dneska sem přišel do 4. města a najdenou mě kilnul palanda a oživil sem se a pak mě kilnul znova 3 x svědky mám... Supreme,de....55,,zahy..
# 31.3.2008 15.32
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web
*Amigo*; Zatímco ty jsi ztělesněná spravedlnost.

A k Afromenovi... Nepochybuji o tom, že jsi velice smělý, inteligentní a vysplělý, protože jen málokterý z prostých řadových uživatelů tohoto fóra dokáže napsat natolik smysuplný a dobře promyšlený příspěvek, který je zcela k tématu a podporuje doměnku, že se Palanda neumí chovat - gratuluji, právě jsi všechny přesvědčil, že ty máš narozdíl od Palandy slušné vychování a víš, kdy jak zareagovat a kam až můžeš zajít.
# 5.4.2008 15.25
ObrázekObrázekObrázekObrázek
kristyna
uživatel
Ve hře: -÷-atac-÷- , †.JE®®Y.† ,
SZ Mail
Delusion - hele ty se sad chovat umis ? killnes mi remdu ( kristyna888) a ja na to co delas a ty : chmat je o kileni pak me rekilnes asi 6 krat hned u nemocnice ...
Pridu tam s bojovnikem ( Graffit ) kilnute a ty hned sprsote nadavas a ja na to chmat je prece o kilen ne ? a ty hend sorry ale na remdu si trochnes co ?!

a co se paly tyce kdyz byl v chmakuze se dost sklidnil a jelikoz sem si s nim psala na sykpe tak ja mu treba napisi pod se mnou killinout do 4 ja nv x a y a on ze nemuze pokud do nej enjdou a taky nekillil bez duvodu kdyz nebude v chmakuze bude z nej killer a v chamkuze byl good skoda neni screen neni dkaz nv jestli si uplne blbej ale v historii mas jen zpravy racu ne x nebo y te zesahl .... a jestli je de...55 a spol duveryhodni svedci tak ja jsem svedska lampa ...
to uz muze svedcit kazdy ... a mimo to rekill muze dokazat jedine video ani screny fotomontaze atd a je to obrazek nevis co dotycny delal pred tim ...
# 5.4.2008 16.10
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » Palanda se neumí chovat!

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.