Chmatákov online


Fórum – zadost o vylouceni palandy z chmakuzy

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » zadost o vylouceni palandy z chmakuzy [zamknuto]

Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
ted pred par minutama jsem byl ve 4. byl tam i palanda zahy a par hracu...palanda zase nerespektuje jeho postaveni ve chmakuze a bezduvodne killuje...pres port tam prisel kileer a skryval se tam mizitkem a palanda bez jakehokoli duvodu do nej nasil blesk cimz ho killnul z kileera vypadlo mizitko ktere chtel sebrat hrac msw toho take killnul a vzal si ho on sam...ja myslim,ze tohle neni normalni a zasluhuje trest vyhozeni z chmakuzy...clen chmakuzy by nemel bezduvodne napadat a killit ostatni hrace
# 31.3.2008 14.54
Já jsem zákon
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Ja som sa vyjadril už dávno že palanda nemá v chmakuze čo robiť. To ako keby vzali mňa,som taký killer ako on.
BTW: už nekillujem :D inactive na ch :D
# 31.3.2008 14.57
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Yin_Chieh_Han
uživatel
Obrázek
Ve hře: Yin_Chieh_Han
SZ Mail
Ano presne vyhodte palandu je to killer a ten v chmakuze nema co delat jak muze bojovat proti pk kdyz on sam je pk to nechapu ;)
# 31.3.2008 14.59
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
Jo :) víte kdo byl killer ?!
Byl to vrahounkem a byli sme snim na skypu neni co řešit.. ;-)
jen sme si tak nadavali on do mě střílele taky... prostě jenom sranda ;-)
# 31.3.2008 15.07
 
Novallee
uživatel
Obrázek
Ve hře: a[k€rka],Novallee
SZ ICQ Jabber Web
Fůj palanda ven z chmatkuzy !

Nechte toho je to bezduvodný killer stím už asi nic neuděláme:lol:Docela je mi ho zpýš líto killeři sou ti co se asi moc dobře "Neurobily":-)

# 31.3.2008 15.08
Obrázek


╔╗╔═╦╗
║╚╣║║╚╗
╚═╩═╩═
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
tak zda je to killer nebo ne na tom nesejde ale pokud chce killovat i nadale,tak se nema hrnout do organizace,ktera killovani bezbranych hracu ma omezit a ne tomu pomahat
# 31.3.2008 15.12
Já jsem zákon
LUS
uživatel
Obrázek
Ve hře: SpideR-X2,Imrer
SZ Mail ICQ Jabber Web
Palanda není už killer a je a nadále v chmakuze bude....
# 31.3.2008 15.25
Elita je již uzavřená!
Yin_Chieh_Han
uživatel
Obrázek
Ve hře: Yin_Chieh_Han
SZ Mail
o5 ta sama reakce normalni hrac by mel za tyto stiznosti prusvyh ale ze je chmakuza tak ho stoho dostanete ste fakt lamici ..;)
# 31.3.2008 15.28
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
LUS:ty si obcas umej oci,sleduj nekdy hru ve 4.meste a uvidis oc se jedna...jinak se vubec neozejvej pac nevis co rikas
# 31.3.2008 15.29
Já jsem zákon
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Nechápu, proč to dáváte na web, s tím si jděte za velitelem Chmakuzy.
# 31.3.2008 15.31
 

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » zadost o vylouceni palandy z chmakuzy [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.