Chmatákov online


Fórum – MSW

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » MSW

*Amigo*
uživatel
Obrázek
Ve hře: Amigo
SZ Mail ICQ
Opět hlásím zneužití ohnivé hole.
Tentokrát je to MSW.....Jak se říka....,,Jak ty mě,tak ja tobě"xD
Screen je zde:Obrázek
A žádám spravedlnost!:twisted:
# 26.3.2008 19.19
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ooo,nemam rád pokémony co si hrajou na chytráky...
A vlezdoprdelky co si píšou na popis že by se rádi stali moderátorem že Aspire?!3-(
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
a kde má tu hul?
# 26.3.2008 19.46
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Ano,Amigo má pravdu,i do mě jednou ránou napálil a pak rekilloval BiG BoSse u těžby..
# 26.3.2008 19.47
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Narayenko:Ano,Amigo má pravdu,i do mě jednou ránou napálil a pak rekilloval BiG BoSse u těžby..


U těžby asi sotva rekilloval.lol
# 26.3.2008 19.48
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
hulaan0203
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Web
No jo jednou sem si krasneho slunecneho dne chytal rybky s dalsimy chmataky a ted uvidim jak se riti mraky a blesky..najednou prijede na chobotovi nejaky hrac tak vseci napiseme poslusne cs(radsi protoze mel 3250 kilu)a on ted na nas dejte mi 200 nebo vas zabiju tak sme rekly to urcite di nekam..vytahne na nas ohnivku byly tam semnou samozdrejme newbici takze zustaly na miste a ja s nima:D zacne strilet na jednoho chudaka a on napise obrana anic se nestane tak zacne nadavat do volu atd...pak sem se radsi odlogl a co se tam delo dal to uz vam rict nemuuzu:D

pouceni zni:V chmatu neni nikde bezpecno..
# 26.3.2008 20.01
Obrázek
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber

Kernoll:

Narayenko:Ano,Amigo má pravdu,i do mě jednou ránou napálil a pak rekilloval BiG BoSse u těžby..


U těžby asi sotva rekilloval.lol



Víš,ale on vždycky přibehl a msw ho killnul,asi 5x za sebou = rekill
# 26.3.2008 20.05
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
screen je to vazne povedenej ale neni videt ze by mel hul takze asi tezko prokazatelny
# 26.3.2008 23.12
Já jsem zákon
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Narayenko:Víš,ale on vždycky přibehl a msw ho killnul,asi 5x za sebou = rekill


Rekill je podle mě (a většiny chmatu co vím) killování přímo u nemocnice nebo killování bez možnosti odchodu od nemocnice. Když chodil furt na těžku tak je to jeho mínus. (Jen k rekillu. Zneužívání bugu už je opravdu zločinlol )
# 26.3.2008 23.16
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Duch.03
uživatel
Obrázek
Ve hře: Duch,{JeRRy}
SZ Mail ICQ
1) Kde mas videt ze mas ohnivou hul opravdu nedpstaecny dukaz..uplne stejne jako u stiznosti na ucewt ArNi..;-)

2) Kernoll ma pravdu kdyz se nekdo chodi ozivovat a vraci se tam kde ho zabijej to neni rekill ale jeho minus ze tam on chodi..;-)
# 26.3.2008 23.43
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Duch.03:1) Kde mas videt ze mas ohnivou hul opravdu nedpstaecny dukaz..uplne stejne jako u stiznosti na ucewt ArNi..;-)


No vzhledem k otmu, že BD zakázal celkové používáníhole tak to skoro i důkaz je.
# 26.3.2008 23.47
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Duch.03
uživatel
Obrázek
Ve hře: Duch,{JeRRy}
SZ Mail ICQ
Kernoll skoro ale kde mas meno nebo cokliv kde je dokazano ze to byl ucet arni..?;-)ja to tam nikde nevidim bych taky mohl udelat neci skin dat si na nej ohnivou vyscreenovat jak sotji u me s ohnivou a rict to byl on on to udelal..;-)
# 26.3.2008 23.51
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
kernoll:a kde mas videt,ze to bylo v dobe,co BD zakazal celkove pouzivani hole?ja to tam tedy nevidim
# 26.3.2008 23.51
Já jsem zákon

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » MSW

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.