Chmatákov online


Fórum – Bigman

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » Bigman

Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
Dlaší dmnt... 3-( Bigman (Mr.Robben)

Šel po mě na trýišti.. 3-( na poslední chvíly sem odlolg..

Obrázek
# 26.3.2008 19.00
 

Stránky: 1 2

Jirekcz
uživatel
SZ
Chmatákov je plný nemyslících lidí
# 26.3.2008 19.02
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Hanny
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hanny
SZ ICQ
Snad tam Gizmo časem dá obranu, pořád tam někdo killí.
# 26.3.2008 19.08

Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
Měl by mýt nápravák...
Podle pravidel... 3-(
# 26.3.2008 19.10
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Každopádně nápravák a zavést tam obranu. Hlavně teď, když to je hlavní dopravní uzel.
# 26.3.2008 19.24
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Robbenko
zablokován
SZ Mail
OMG tak tam nemel meditovat ja nwm proc je takova lama at si jde do mesta nebo dejte obranu na trzisti!!§
# 27.3.2008 10.51
-Old verzi hraju za ucet Mr.Vladdis(kdysi)
-New verzi nehraju
-the best player on CH is Mr.Robben (a pak SAM #12 )
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Robbenko:OMG tak tam nemel meditovat ja nwm proc je takova lama at si jde do mesta nebo dejte obranu na trzisti!!§


Killing je tam zakázanej. To ti nestačí? Neměls ho zabijet.
# 27.3.2008 18.32
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
njn robben uz nema kamose tak hraje za jejich ucty...
palo s tim nic neudelame ten uz mel mit BAN IP aspon na pul roku ale porad jen malí bany...njn kazdej vi ze robben je kks
# 27.3.2008 18.36
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Robbenko
zablokován
SZ Mail
1.ty ucty co za ne hraju(jako ..bigman.. JaZZ atd.. jsou na 50¨% moje jelikoz jsem je budto vymenil Bigmana za Mastera nebo jaZZe za Pekisaka na old tak jsem je dal kamosum a mohl jsem za ne hrat kdykoliv)
2:Nwm co mate to vam tak vadi ze dostavate jezis je to hra ne tak kdyz ti to nejde tak nehraj ale to uz je stejne na ...... protoze jako za to ze jsem tamhle pred BD rekl nejaky sproste slovo a ze te treba PixE jich rekl 500 tak po tydennim napravaku mam BAN na Pietroo
3.Abyste nerikali pritom ani newite jak to je tak ucty vratim zpatky svym majitelum nejak ze Pietroo mel jit Pietrovi(Niker) ale ten ma BAN, JaZZe bude mit JazZ,BIGman je kamosuv a ja si za remdu nejak poradim :D

Bac a pusu Mr.Robben xD
# 27.3.2008 18.46
-Old verzi hraju za ucet Mr.Vladdis(kdysi)
-New verzi nehraju
-the best player on CH is Mr.Robben (a pak SAM #12 )
Obrázek
Obrázek
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web

Robbenko:
2:Nwm co mate to vam tak vadi ze dostavate jezis je to hra ne tak kdyz ti to nejde tak nehraj


ehm my nedostavame vubec to si jen mysli tvuj malej mozek...nam jen vadi ze kazdemu lezes na nervy a kazis hru
# 27.3.2008 18.50
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
To, že obchodujete s účtama je vaše mínus. Tyhle učty se BANujou protože za ně ldi dělají ve hře bordel (spam a podobně)...
# 27.3.2008 18.51
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Jj . moje řeč.. ale stejně robben je dement tak i tak .. on když ho někdo setře .. tak neví co má dělat protože to je děcko ..tak začne killlovat aby se cejtil drsně ..;)
# 27.3.2008 18.53
 
Robbenko
zablokován
SZ Mail
Aspire:pochop kdybyste nedostavali tak by to tady nebylo kdy jsem rekilloval za Pietroo?to mi rekni a proc bych to delal chlupy jsou drahy ale na druhou stranu mam za to BAN ze ?? ze tamhle vy nas nenechate koupit ani leky ty ne treba Graffit ale jedna se o princip jako ja vzdy nechavam kupovat nestojim u lekarny a nekilim kdyz kupujou leky!

KernolL:jen verejne maji BANY jako kdyz jsem za nekoho ucet dal svuj tak to je normalni ne?

PIXe:aspon nebrec ze si dostal kick od party!
Aspire:jeste jak si rikal ze nikdo u nas v klanu neni!je to protoze uz nechci do klanu zkusene hrace ted tam beru same newbiky at si to taky nekdy zkusej byt lepsi atd..momentalni slozeni party je:BajoOo ,Ja,De.55,razor200,Brindacek,Voják,RapKiler,Vrak a Niker dalsi kdo je newbik a chce vest killersky zivot nech at mi napise na ICQ 456797204
# 27.3.2008 18.54
-Old verzi hraju za ucet Mr.Vladdis(kdysi)
-New verzi nehraju
-the best player on CH is Mr.Robben (a pak SAM #12 )
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
xD Rofl. Já že jsem dostal kick ? :D:D .. Já jsem odešel víš ? ..xD Děcko .. Ty žiješ jen v domění že chmatparta je nejlepší .. ale to jsi na omylu .. ste je lamy.. ;) dementíku
Takovýhle s prominutím kretény miluju..xD
# 27.3.2008 19.11
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Ano,pixEe odešel sám,tak nevím co to tu plácáš.

pixEe: Chmatparta je jen banda namyšlenejch fracků co si hrajou na velký drsňáky,protože v realu to nedokážou.
# 27.3.2008 19.17
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Narayenko : Myslím že nemá cenu , sem do tohoto topicu něco psát ohledně chmatparty, každý přece ví , že to jsou debílci;)


Robben-Brabben : tak co , ještě nám něco pěknýho povíš, nebo strachem napíšeš moderátorovi ať to lockne ? xD
# 27.3.2008 19.18
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » Bigman

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.