Chmatákov online


Fórum – Hra pro všechny

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Hra pro všechny

milanmichal
uživatel
SZ Mail
Rozhodl jsem se že udělám takovou hru všehochuť . Bude se to trochu týkat chmatákova , ale jak moc to záleží na vás. Nechci z toho dělat MMORPG protože by to gm asi nezvládl. Bude to hra pro ty co se nemohou dostat na server , nebo nemají co dělat. Ale potřeboval bych vaši pomoc. Všiml sem si že jste všichni moc dobří grafici . Bez vás by mě asi tenhle nápad nenapadl a nechtěl by se mě hledat ani grafik.
Jak se zapojit: Nakresli jakej koliv obrázek od playera pro interiér a upniho někam pak ho sem dej ;-)
Co z toho budu mýt: Nic moc výmečního , ale to ani já. Ale určitě si potom mužete říci tahle ryba kterou sem si ulovil je opravdu moje :D.

Co je potřeba: Zatím vše . Brzy sem dám malinkou ukázku.



Naposledy upraveno: 3.1.2009 19.27

# 26.3.2008 17.22
 

Stránky: 1 2

hulaan0203
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Web
to bude napodobenina chmatakova nebo co?
# 26.3.2008 17.54
Obrázek
mezon
uživatel
Obrázek
Ve hře: mezon
SZ Web
Hele jestli máš dobrej server,na kterým to rozjedeš,tak na něm rozjeď chmatákov.Nikdo ti bránit nebude (řekl bych že by to gizma potěšilo) ať je další místo pro hru ;-)
# 26.3.2008 17.58
Obrázek
milanmichal
uživatel
SZ Mail
No to je sice pravda ale já zase takovou skušenost z MMORPG nemám i kdybych ji ale udělal , tak nemám veřejnou ip a a server by pořád nejel , a platit se mi taky nechce ;-) . Jinak budete ćhmatákem , kterej řídí autobus , a rozváží chmatáky . Za to viděláváte CHK a můžete si vylepšovat bus.
BTW: Možná se teda pokusím o to MMORPG , ale řekl bych že se to chmatu moc podobat nebde. Ale vaše výtvory tam klidně můžu dát
# 26.3.2008 18.00
 
pajah
webmaster
Obrázek
SZ
mm: Sice hezký, že máš nápad, ale v GM neuděláš server pořádně pro 10 lídí.
# 26.3.2008 18.01
 
milanmichal
uživatel
SZ Mail
Hele nech se překvapit ;-) . Co víš třeba to budou piškvorky na spůsob chmatu , a to by znamenalo že by to hráli jen 2 :D
# 26.3.2008 18.07
 
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Jestli mi prozradíš o tom něco blíž, zkusím ti pomoct s pixelarty...
# 26.3.2008 18.10
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Podľa mňa je to blbosť radšej si zahrám minihru:D
# 26.3.2008 18.14
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Bude se to jmenovat FLOU? xD
# 26.3.2008 18.16
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
medveď : nie bude to chmatbus
# 26.3.2008 18.17
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
milanmichal
uživatel
SZ Mail
No ono toho zatím moc není , podle toho jak moc oběktů se tady oběvý , tak to rozšířím . Ale pokud by se to týkalo té MMORPG , tak mám základ na kterém sem se učil a kterej sem si vytvořil. jsou tam zatím jen 3 charaktery . Můžeš si tam vybrat ageliti damage a další bláboly. pak jsem to udělal bay tě to hodilo do mapy 1 rozdělil sem to tak aby tam byli co nejmenší lagy . Tam je jen inventář zem chat kterej funguje , a jeden item což je jablko. Je tam celkově 8 minimap , a víc jich tam dávat nebudu . Server je docela solidně postaven a naprogramován. jde tam použít 5 příkazů od /kick po /message . Ale nechci říkat že jsem všechno napsal já , vněco jsem okopčil z pár tutošů s něčím mi pomohl kámoš a něco jsem sám udělal.
BTW: je toho dost co jsem chtěl udělat . A tak si chci vybraj jeden projekt kterej sem chtěl dodělat. Taky jsem chtěl udělat vesmírnou hru , s lodí kterou mám v avataru. Ale nevým no . na tu MMORPG se asi fakt vy**** protože jak sem teď skoušel server tak to bylo docela pomalía zpomalovalo mi to pc , ale to se dalo čekt. Kdybych zase chtěl dělat vesmýrnou hru tak to se moc nepojí s chmatem. leda kdyby chat viletěkl do vesmýru :D



Naposledy upraveno: 26.3.2008 18.23

# 26.3.2008 18.18
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
A co FLOU?
# 26.3.2008 18.20
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Neprestaneš!!! :D FLOU je debilina proste nikdy nebola/nebude/není...
# 26.3.2008 18.22
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
milanmichal
uživatel
SZ Mail

Big Daddy:A co FLOU?

Flou bude ! Ale vy si asi neuvědomujete ja kje těžké v GM naprogramovat 3D hru. Já se U3D vůbec nevěnuju a společnýho s tím už taky moc nemám. Ale prej by měla být do 4 měsíců dokončená.
BTW: teď vážně , napište mi sem pár návrhů na hru kterou by ste chtěli , no spíše minihru. Třeba autobusový , vlakový , letecký , vesmýrný simulátor nebo tak. A já se tou pak začnu věnovat.
# 26.3.2008 18.24
 
Archeolog_Cz
uživatel
Obrázek
Ve hře: Archeolog(Stáří 325)
SZ ICQ
Vesmír + bych dal bitky hráčů arénu zbraně vylepšovat a (lvl pokud to dáš)
# 26.3.2008 18.41
 
Jirekcz
uživatel
SZ
Nějakej vesmírnej simulátor, kde by jsi měl nějakou vesmírnou stíhačku a daly by se jí vylepšovat třeba motory, pancíř a takový ty blbinky podobný. Daly by se nakupovat zbraně a ty pak dál vylepšovat... to by bylo dobrý xD
# 26.3.2008 18.48
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Hra pro všechny

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.