Chmatákov online


Fórum – Bílé sniperky a Miniguny

Fórum » Archiv » Bílé sniperky a Miniguny

!Supreme!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Suprreme/Supreme/TheGame
SZ
Chtěl sem se zeptat proč správci vůbec rozdávají takovéhle zbraně? Já bych je všechny zabavil a tim by se snižilo kilovaní aspon o 10 % , hra by byla trochu normálnější už...a hlavně už by se nedávali do questů atd ... měla by je mít maximálně CH.U.J. popřípadě slabší zbraně CH.B.I.
Tak proto řikám at admini tyto zbraně prosím zabaví. ( nebo chuj )
# 26.3.2008 14.27
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Odstraňování silnějších zbraní již začalo, ale jestli je nějákej admin rozdává tak bych se na to rovnou mohl vykašlat.
# 26.3.2008 14.31
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Asi tak, já je taky zabavuju jak to jde...
# 26.3.2008 16.58
Obrázek
!Supreme!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Suprreme/Supreme/TheGame
SZ
Mno tak to je dobře aspon že už mizí ale stejnak jich je ve hře dost..stejnak bych dal wipe:-D
# 26.3.2008 17.04
Obrázek
Obrázek
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
bigdragon : :D zabavuješ? síce chmat nehrávam ale počul som že si dával normálne duely a tých duelov nebolo málo,možno mam zlé informácie ale robben má od tebe 6 bielych a graffitka niečo tiež splietala..
# 26.3.2008 17.11
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Duely jsme dávali, tam pár uniklo (6 ne, tak 3..) potom už jsem si dával pozor...

Robbena stejnak zabanuju, tak co..
graffitka nemá nic ode mě - ona kecá, furt všude tvrdí jací jsem kámoši (že o tom teda nevím :-D)
# 26.3.2008 17.16
Obrázek
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
S tím wipe bych souhlasil, protože se pomalu zapomíná, že je to test. A každá tam jen kiluje atd.. A taky by se mohli přendat vipy ze staré verze do testu, protože stará verze už se snad ani nerozjede a hodně ch.b.i. i hráču by ráda už přešla do testu.
# 26.3.2008 18.04
Simulátory všech kategorií.

patrikk
uživatel
SZ Mail
ze zbranemi uplne souhlasim ja bych jim tam dal jen male broky a at se kiluji jestli chcou... a to co rikal M!key s V.I.P ucty ze stare verze tak plne souhlasim protoze jsi myslim ze uz stara se ani nerozjede tak na co by tam mnely zustat jen tak, kdyz jsi je hraci zaplatily...
# 26.3.2008 18.09
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Patrikk: To není len v strelných zbraniach to je aj v sečných a kouzelných(bleskovka,ohnivá hul)
# 26.3.2008 18.11
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Lord_Dezmond
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lord_Dezmond
SZ ICQ
Když už sou ve hřa tak proč je nedát jako nevidím v tom duvod ano dal bych jich třeba 10 ale rozhodne ybch je nebral normálním hračum !
# 26.3.2008 18.12
 
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Lord_Dezmond: jenže ty bílé sniperky nebo jak tomu říkáte atd.. mají většinou takové ty lamy co neví jak s něma správně zacházet. A vykilí s něma celý Chmatákov.:evil:
# 26.3.2008 18.13
Simulátory všech kategorií.

Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Mikey : pravda ja som toho využíval ale už nemám nervy na chmat :D takže the end chmatákov
# 26.3.2008 18.18
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Lord_Dezmond
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lord_Dezmond
SZ ICQ
LoL si veříš byl duel já Vrak nebudu řikat proti komu já šel blesk on bilí a mneli sme oba 2 ful inv leku a vihrál sem !
# 26.3.2008 18.19
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Lord dezmond : Dáš raz v dueli nejakú lamu a si boss? mohli to ovplyvniť lagy alebo proste luck...
BTW: koľko máš rokov že tak pekne ovládaš czechšťinu?:D
# 26.3.2008 18.21
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
S0uX
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..
SZ Mail
Souhlasím všemi 10 pro wipe, protože v testu to je fakt otřes a hlavně teď, když je ten bug s tou ohnivou holý jsou tu teď neustále jen na to stížnosti a tak by byl aspoň nachvíly klid, než by se každý zase opět vyskiloval. A stím přehozením vipe bych taky souhlasil, protože spousta ch.b.i. nemá v testu vip a tak nemůže v něm naplno působit.
# 26.3.2008 18.30
Informace o novém PSP Go.
Adamradvak
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju
SZ Mail ICQ Web
Wipe,to nééé mohli by jsme si aspon přeložit VIP ?
# 26.3.2008 18.31
Jsem jen na fórum,spolupracuji s Aspirínem na Super táboru...
Nikomu nedovoluju obnovit CH ro(c)ks !

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Bílé sniperky a Miniguny

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.