Chmatákov online


Fórum – Můj vlasntí skin

Fórum » Archiv » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Můj vlasntí skin

KALAŠNIKOV
uživatel
Obrázek
Ve hře: RAMBO
SZ ICQ
Nazdar chmatáci poradí mi prosím jak si zařídím svůj vlastní skin ??
# 19.3.2008 15.03
 

Stránky: 1 2

L00cky
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Web
Zaplať myslim že přes 300 Kč a máš to
# 19.3.2008 15.04
ObrázekObrázek
KALAŠNIKOV
uživatel
Obrázek
Ve hře: RAMBO
SZ ICQ
no jo ale po zaplacení
# 19.3.2008 15.06
 
L00cky
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Web
Zkus napsat Gizmovi (ale fakt nevim kdo to dělá)
# 19.3.2008 15.07
ObrázekObrázek
juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
Zaplať 300 Kč a Gizmo Ti dá na výběr z různých skinů, nebo si můžeš vyrobit svůj!
# 19.3.2008 15.11
 
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Zaplatíš minimálně 300kč , napíšeš Gizmovi , dohodneš se snim a potom si buď uděláš vlastní skin / nebo po dohodě ( pokud bude mít čas ) napíšeš Pavoukovi .. a .. napíšeš mu jak chceš aby vypadal ;) toť vše ..
# 19.3.2008 15.21
 
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Ale, jakej pak výběr, já ti řeknu přesně jak to je3-(
On ti řekne kontaktuj spid3ra a spid3r ti řekne kontaktuj Gizma...No ale to je jedno.
...Pak když si řekneš jak by měl vypadat spid3rovi, tak ti řekne ať si ho nakreslíš, a to není vše :-D.Ono když si ho nakreslíš tak ti řekne, že se to do chmatu nehodí! No a od té doby už se o svůj zaplacený skin nezajímám...lol
Ale jsem rád že jsem přispěl :-). Tak tohle nění odstrašení klidně přispěj možná dopadneš lépe ;-)
# 19.3.2008 15.24
Áj níd mór drags! :idea:
!Supreme!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Suprreme/Supreme/TheGame
SZ
A nebo si uděláš šablonu a když bude spide hodnej tak ti ho udělá podle šablony :)
# 19.3.2008 16.00
Obrázek
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
pan Losos: Písni mi prosím na ICQ, tohle by se dít fakt nemělo...
# 19.3.2008 19.04
 
wahhanna
uživatel
Obrázek
Ve hře: SiduS
SZ Mail ICQ Web

pan Losos:Ale, jakej pak výběr, já ti řeknu přesně jak to je3-(
On ti řekne kontaktuj spid3ra a spid3r ti řekne kontaktuj Gizma...No ale to je jedno.
...Pak když si řekneš jak by měl vypadat spid3rovi, tak ti řekne ať si ho nakreslíš, a to není vše :-D.Ono když si ho nakreslíš tak ti řekne, že se to do chmatu nehodí! No a od té doby už se o svůj zaplacený skin nezajímám...lol
Ale jsem rád že jsem přispěl :-). Tak tohle nění odstrašení klidně přispěj možná dopadneš lépe ;-)



to já si zaplatil VIP asi pred rokem a furt ho nemam když jsem napsal gizmovi tak mne neodpovedel a pak jsem sel na intr tak jsem nemel cas to vyridit ale asi si o to vip zažádam možná mam nekde dukaz a když ne tak smula dalsi vip si kupovat nebudu
a duvera je duvera ..
# 19.3.2008 19.10
 
Gizmo
autor hry
SZ
wahhanna: asi si nepsal dle pravidel. Když někdo napíše "cau prislo to?" tak se prostě odpovědi nedočká. Nebudu se každého ptát kdy, kolik a jak přispěl, na to fakt čas nemám.
Pokud jsi přispěl a máš doklad, VIP samozřejmě dostaneš...pokud ne, tak to může říct každej.
# 19.3.2008 19.16
 
wahhanna
uživatel
Obrázek
Ve hře: SiduS
SZ Mail ICQ Web

Gizmo:wahhanna: asi si nepsal dle pravidel. Když někdo napíše "cau prislo to?" tak se prostě odpovědi nedočká. Nebudu se každého ptát kdy, kolik a jak přispěl, na to fakt čas nemám.
Pokud jsi přispěl a máš doklad, VIP samozřejmě dostaneš...pokud ne, tak to může říct každej.



Mno když něco napíšu tak si přečtu jak to mam napsat tobě jsem psal tak jako to tam maš napsal jsem jen

učet:
částka:
den:

o učet stojim ale nijak se stim zabivat nechci platil jsem 150kč ale nemam doklad když to muže říct každy tak proč to nikdo neřekl už ;)
ale to je mimo hru ;) přece.
o vip se snažit nebudu.
# 19.3.2008 19.19
 
Gizmo
autor hry
SZ
wahhanna: Každý den na mě někdo zkouší že přispěl, někdy doklad ztratí, jindy ho prej sežral pes, máma vyhodila...je toho dost. Pokud si platil z účtu, není problém to dohledat dle čísla.
# 19.3.2008 19.21
 
wahhanna
uživatel
Obrázek
Ve hře: SiduS
SZ Mail ICQ Web

Gizmo:wahhanna: Každý den na mě někdo zkouší že přispěl, někdy doklad ztratí, jindy ho prej sežral pes, máma vyhodila...je toho dost. Pokud si platil z účtu, není problém to dohledat dle čísla.



platil jsem poštou ale víš co já bych to nechal tak jak to je do ted jsi omně nevedel nechame to tak okis? si myslim že máš víc prace než nake vyřizování učtu ;)
# 19.3.2008 19.22
 
Gizmo
autor hry
SZ
Wahhanna: No nevím, poštou..pokud máš někde doklad..nebo si alespoň pamatuješ částku a den poslání složenky, dalo by se. Jinak poštou jako dopisem už to dávno nejde, tak předpokládám, že tak jsi to neposlal.
# 19.3.2008 19.25
 
wahhanna
uživatel
Obrázek
Ve hře: SiduS
SZ Mail ICQ Web
Gizmo:poslal šel jsem na poštu bylo to roku2007 v unoru nevim kolikateho dal jsem jsim tvuj bankovnáí učet a oni to poslali
# 19.3.2008 19.31
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Můj vlasntí skin

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.