Chmatákov online


Fórum – Projekt: Chmatákov 2

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Projekt: Chmatákov 2

Spid3r-UL
autor hry
Ve hře: Grafik
SZ Mail ICQ
Takže taky vám nabízím ke shlídnutí minimalizovanou mapu prvního ostrova - prozatím je hotovo něco kole 3000x1250 px a jedná se o pouhých osm obrazovek. K vidění je prostor u rybárny, a farma s výběhem pro chobotníky. Dále na východ se bude rozkládat tmavý les a ponurý, poničený hřbitov. Jihovýchodně tu nad vším bude bdít nejvyšší bod Chmatákova, Mount Chmatšmór...

K mapě přikládám několik zvětšenin - bažinu za rybárnou a lesík u pláže.

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Spid3r-UL
# 19.3.2008 14.46
Obrázek

IceCube team leader, EDEN-Made creator...
ZZS manažer PXA grafik, designer...

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Jango
uživatel
Obrázek
Ve hře: Jango
SZ Web
Spider-já sem totiž ten první počítal za dva no xD
# 19.3.2008 18.47
BAF!
Spid3r-UL
autor hry
Ve hře: Grafik
SZ Mail ICQ
Ten barák tam nezapadá, protože neni ještě nijak dodělanej, jenom vloženej, abych věděl kde co bude - ty čtvrečky tam nebudou - to je průhlednost. Pod tou lávkou bude voda a kus pod tím bude rybník - a vedle těžíště a pata hory.

Věci asi se budou zase předěávat, to se všechno ještě uvidí. Jestli bude testít zatím netuším - možná až bude hotovej celej ostrov.

To pod obilím je nakypřená hlína - uvidím jak to tam zapadne, ale jak jinak chceš udělat hlínu :D Tmaví linie takhle z dálky možná nevypadaj nic moc, ale přidává to terénu na plasticitě...

Úplně každá věc (kameny, ryby a já nevim co ještě) se měnit nebude - neni proč, většinou to nějak zapadá. Choboti se ale asi měnit budou, aspoň někteří.
# 19.3.2008 18.47
Obrázek

IceCube team leader, EDEN-Made creator...
ZZS manažer PXA grafik, designer...
Afro2
uživatel
SZ
good pavouk má vážně styl a ne jen to !
# 19.3.2008 18.59
 
D@rk kr@ken
uživatel
Obrázek
Ve hře: SpitFire
SZ Mail
Toje fakt GOOOOODDDD moooc povedený;-);-);-);-);-);-);-)
# 19.3.2008 19.40
Obrázek
Obrázek
[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=503&i=horsefeathersiv2nm3.png][IMG]http://img503.imageshack.us/
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Poklona ó Spidere, koukám, že bych teď už na cho ani spolupracovat nechtěl :D
# 19.3.2008 19.41
 
HALF
uživatel
Obrázek
SZ
Pěkné, pěkné... Ale postavičky se k tomu terénu a k té nové grafice nehodí... Pořad nějaká nová grafika ale postavy nic...
# 19.3.2008 19.45
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Pavouk: proti prádlu a kamínku? Nic, jenom říkám, že ten kámen (který mimochodem na téhle zmenšeníně není ani vidět) a prádlo se ti fakt povedlo (rozuměj nic méně důležitého jsem tam nenašel :-D). Jinak fakt dobrá práce...

Nations: nepoj, Spid3r se neurazí, pač jinak by se ze mě už dávno zcvoknul lollol
# 19.3.2008 20.23
Obrázek
łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
HALF tim si chtěl říct že se mají udělat normal postavy?3-(lolAle Spid3r je to super..
# 19.3.2008 20.29
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15
Spid3r-UL
autor hry
Ve hře: Grafik
SZ Mail ICQ
BD: Já jsem v pohodě - pochvali od tebe beru (poslední dobou nějak často na to, že se nevídáme a na ICQ taky komunikace už neni co bejvala) :D

Nicméně - postavy se asi zlepšovat budou, některé se změní, jiné se nechají, protože jsou vcelku dost kvalitní ... ale myslim, že to je stále ještě hudba budoucnosti...
# 19.3.2008 20.37
Obrázek

IceCube team leader, EDEN-Made creator...
ZZS manažer PXA grafik, designer...
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
Odvedl jsi kvalitní práci Spidere, to se musí nechat, a s takovouhle grafikou chmat naláká určitě ještě více lidí, a jednou ze to budou lidi i platit, jen aby se mohli podívat do hry, jak to tam vypadá. Ale vždycky se najdou takoví dementi jako je Jurobezmena, kteří budou buzerovat, i když sami nic nedokážou. 8-)
# 19.3.2008 21.19
 
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
spider samozrejme úplne super je to



Naposledy upraveno: 19.3.2008 21.26

# 19.3.2008 21.24
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Spid3r: to já tě zase chválil čistě jenom proto, abys od toho neutekl. Njn, já už taky na tom icq moc nebejvám - jabber rulez :-)

Marty: nic se nemá přehánět, něco co není hotové nemůže být nikdy super úplně...
# 19.3.2008 22.19
Obrázek
Hanny
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hanny
SZ ICQ
Co dodat... prostě super.
# 19.3.2008 23.41

HALF
uživatel
Obrázek
SZ
Spider : Nejde ani tak o vzhled postav, staci je dat do IZO perspektivy, jak mas udelane obchodniky apod. Kdyz se totiz ty postavy v tomhle prostredi hybaji do tech stavajicich 4 svetovych stran vypada to vuci okoli divne az komicky... Kdyby hráčské postavy vypadaly jako NPC tak by to uz bylo "prakticky dokonale"... ;-)
# 20.3.2008 1.07
 
Lord_Dezmond
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lord_Dezmond
SZ ICQ
Dobrý ale řek bych že se to do CH nehodí nwm
# 20.3.2008 8.59
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Projekt: Chmatákov 2

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.