Chmatákov online


Fórum – Noční pád serveru

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Noční pád serveru

Gizmo
autor hry
SZ
Z nějakého důvodu se poslední dny stává, že server havaruje okolo 1 hodiny po půlnoci.
Prosím ty, kteří u toho byli a server je odpojil, aby napsali, co se právě dělo (vichřice, itemy na zemi atd.)
Držte se prosím tématu a nepište sem jiní než ti, kdo noční pád přímo "zažili".
# 13.3.2008 7.26
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Byl sem na Cho kolem 00:15 a kicklo mě to. Pak mi to napsalo (když sem se chtěl zas připojit) že sems eklej na srvru. (Chodil sem po hcmatu (itemů, lagů ani vychřice sem si nevšiml)
# 13.3.2008 14.47
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Mr.Vladdis
zablokován
Ve hře: Pietroo JazZ Robbenko :D
SZ Mail ICQ
To samy co Kernoll zadne predmety staci kick a pak uz nenalognes a jeslikoz Gm uz chrapou tak si nezahrajes no!
# 13.3.2008 23.04
-ted jsem u Chmatparty
-Old verzi hraju za ucet Mr.Vladdis(kdysi) :P
-New verzi hraju za ucet Pietroo JazZ
-Aktivne hraju od ty doby co byli killingy v baru(Old Verze)
-my Chmatakov teacher-MethAxis Palanda
-the best player on CH is Mr.Robben (a pak SAM #12 :P)
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Mr.Vladdis:To samy co Kernoll zadne predmety staci kick a pak uz nenalognes a jeslikoz Gm uz chrapou tak si nezahrajes no!


Závysláku.Tak si pár dní počkáč až si najodu čas, ne?;-)
# 13.3.2008 23.10
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
.Jerry.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Corrupt
SZ Mail
Dnes sem na chmatu 1:00 a vsechno vy pohode zsdne itemy po zemi ani vychrice;-) Ale ak sem si divla na chvili tady na forum ta sem mi postava sekle nemah sem shi hybat jen se otacek kolem sve osy tak sem odlog a uz mi to neslo spojit se serverem a zustal mi tam bohužel můj ucet DC BOY kdyby sis to cetl BD nebo nekd tak mi ho vytahnete dik
# 14.3.2008 1.04
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Jo...teďka sem to taky zjistil. Kdosi mi napsal PM, že tam jen tak stojím tak prosím aspoň o ten kick.;-)
# 14.3.2008 13.52
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
.Jerry.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Corrupt
SZ Mail
No tak jestli sem tam taky takhle zustal viset tak to sem prisel o sve docela dobre itemy ale co se da delat je to jen test8-)
# 14.3.2008 14.00
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

.Jerry.:No tak jestli sem tam taky takhle zustal viset tak to sem prisel o sve docela dobre itemy ale co se da delat je to jen test8-)


Konečně si to lidi začínají uvědomovat.;-)
# 14.3.2008 14.04
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
ještě by si lidi nemuseli nahlas stěžovat a čekat, že něco dostanou....
# 17.3.2008 6.51
Obrázek

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Noční pád serveru

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.