Chmatákov online


Fórum – Bug s kupovaním

Fórum » Archiv » Bugy ve hře » Bug s kupovaním



SZ
mal som 2200 chk a za to všetko som si kúpil náboje ale mal som plny item nábojov a mali padať podomňa ale nepadlo to podomňa!!!!!!Som všetky peniaze minul tak prečo mi nedal peniaze kedy som mohol by som ho killol je to dosť nerealne aj v skutočnosti!!!nech mi navali tie peniaze ho zažalujem

nick ma Bobo a je to npc!!!
# 10.3.2008 22.08
 

Stránky: 1 2

Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Stalo-li se to v Testu tak se nic nevrací. (logicky)
# 10.3.2008 22.52
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
czechboy
uživatel
Obrázek
Ve hře: CZechBoY
SZ Skype Web
lol, tady má někdo inteligenci, to je jasný že ti to nedá pod tebe, máš mít prázdnej inv když něco kupuješ
# 11.3.2008 13.34
 
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
juro: Já z tebe nemůžu. :D
# 11.3.2008 13.47
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek


SZ
czechboy ty kkt takže keď si kúpim 2000 žuvačiek v reale a miesto mam len pre 20 tak si 1980 žuvačiek necha predavačka a ja ju nebudem môcť ani zabiť ,ani zažalovať ani nič?
# 11.3.2008 15.04
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

mam trapny nick že?:czechboy ty kkt takže keď si kúpim 2000 žuvačiek v reale a miesto mam len pre 20 tak si 1980 žuvačiek necha predavačka a ja ju nebudem môcť ani zabiť ,ani zažalovať ani nič?


A prodavačka ti bude těch 1980 žvýkaček házet pod nohy? Když nejseš schopnej si to odnýst tak máš prostě smůlu..
# 11.3.2008 15.23
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.


SZ
tak ale musela by mi vrátiť peniaze a ten kkt Bobo mi nič nedal už si od neho nič nebudem kupovať ma nasral !!
# 11.3.2008 15.31
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

mam trapny nick že?:tak ale musela by mi vrátiť peniaze a ten kkt Bobo mi nič nedal už si od neho nič nebudem kupovať ma nasral !!


Ty tady nedáváš na NPC? Seš vpohodě?xD
# 11.3.2008 15.37
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Ouu .. Tomuhle říkám logika ..
- Menší dotaz , co sis myslel když si psal tento ''inteligentní'' příz/spěvek ? Že se GMka zblázněj a poběžej ti dát 2k ? ... Trochu se nad sebou zamysli než zase něco '' plácneš '' ;)
# 11.3.2008 15.43
 


SZ
ja som písal len bug a som nasraty na npc a aky je rozdiel keď je niekto nasraty na npc ako keď na človeka?
# 11.3.2008 16.50
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
To je jako být naštvanej na židli...kničemu.
# 11.3.2008 16.56
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
hulaan0203
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Web
:-D:-D:-D:-D to je lolek on si mysli ze kdyz zazaluje NPC tak mu daj ban nebo co,tomu ncp :-D:-D
# 12.3.2008 15.47
Obrázek
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Hehe.. tohle je s prominutím DEBIL ... To je to samí/ý jako kdyby někdo v CSku nadával BOOTům do cheaterůů :) je tohle normální ?
# 12.3.2008 16.03
 
Jirekcz
uživatel
SZ
Omg tak si ty náboje můžeš použít, než koupíš další...
To je taky mozek
# 12.3.2008 16.07
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
O tom bugu som písal dávnejšie Gizmovy ale asi zabudol.
Keď je plný inventár tak môžte nakupovať aj tak, peniaze sa míňajú ale kúpené vecy sa neobjavujú nikde.
# 12.3.2008 16.48
 
chlapecek96
uživatel
Obrázek
Ve hře: chlapecekcz , vulagrismus
SZ ICQ Web
Jste v poho? proč si kupovat hromadu žvejkaček? 3-(3-(3-(lollollol
# 23.3.2008 23.25

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Bugy ve hře » Bug s kupovaním

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.